Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Казкова поляна, Львівська область
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.01.2012, 18:07   #1 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Казкова поляна, Львівська область

Кілька днів тому мені сорока на хвості принесла інформацію, що біля Львова у 20 км по Стрийській трасі у селі Поляна Миколаївського району Львівської області поставили бугельний витяг і планують розбудовувати відпочинковий комплекс. Інфраструктури там поки що нуль, але у пресі вже з’явилась інфа, що даний туристичний об’єкт функціонує під назвою «Казкова поляна».

Навігатор показав, що дане село знаходиться перед Миколаєвом (не плутати з обласним центром на півдні країни), праворуч від траси. Однак горбів у цьому районі якось не спостерігається, стало цікаво, що ж це за міні-курорт такий. Наразі там працює 1 витяг та прокат спорядження. І, що не менш важливо, туди зі Львова можна добратися маршруткою.

Вчора випадково наткнулась на замітку у одній із львівських газет і вирішила викласти її скан – це поки що вся інфа, яка є доступною:









Зрозуміло, що об’єктом типу того ж Мигово чи Вишгорода це місце навряд чи стане, однак я думаю, у майбутньому даний об’єкт буде місцем проведення вікендів для батьків з дітьми тощо. Якщо сніг, звісно, буде.

Просимо усіх, хто там бував чи планує бути, ділитися інформацією, фотками у цій гілці .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2012, 18:27   #2 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для IgorUA
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: )
На цьому форумі є фото Lviv eXtreme club :: Перегляд теми - Новий витяг 20 км від Львова, «Казкова поляна».

Але ціни вони загнули космічні, вчора знайомий катав було 3-є людей там хіба що дітей ставити на лижі

200 грн на вих ДУЖЕ дорого

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2012, 21:55   #3 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для SkiMax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: HEAD Chip Monster
З такими цінами дітей краще ставити на лижі на Тростяні або в ПДБ.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2012, 23:55   #4 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
IT поржало - хтось купив домен казковаполяна.ком і пропонує продати власникам курорту за пиво або абонемент на день.

ЗИ. Дорого там.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2012, 18:45   #5 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Коротко - я туда нє єздун
Приїхали зраненька 9:25, до шлагбаума не пустили, поставили авто знизу, прийшлось зайвих 200 метрів перти пішки. А може воно і до кращого, бо з того місця де я планував поставити авто, неможливо було би виїхати.
Горка..., ну навіть не знаю з чим порівняти, спочатку верх тринядцятої (плоскач) 300 метрів, потім "кпутяк" типу низ сімнадцятої .
Ломів майже нема (нема де розігнатися), добре катаючих також ну дуже мало, можливо вигулювали плугом своїх чад. Навіть Рижик, яка шаленно боїться швидкості, сказала: "Мені швидкості бракує"
"Но ето єсчьо нє всьо!!!!" (c) Юля Висоцька.
Відкатали 4 години, один раз бугель зупинили на 30 хвилин, після 12 години черга не меньше чим 20 хв.
Дорога назад вразила!!!
Машин на обочинах, більше чим на паркінгу чотирнадцятої . По дорозі машини поставили з двох боків, залишивши проїзд шириною 3 метри, в який пхалися зустрічні машини з надією знайти місце для стоянки ближче чим 500 метрів . Наївні, ТАМ ВСЕ ЗАЙНЯТО тими, хто приїхав раніше. Але вони (зустрічні) успішно створювали корок, не даваючи можливості виїхати тим, кому набрид ненав'язливий український сервіс.
Я щиро переконаний, що наші рідні українці не могли собі такого дозволити, це москалі з жидами клятим туткай во понаїхали і не дають нам нормально жити Шютка.
Але зло бере, що самі собі влаштовують таки негаразди.
підсумок: хто хоче катнути на разслабоні їдьте - в будній день, на вихідні виключно зранку 2 годинки.
Наверх бугель тягне 4-5хв. вниз на одіній лівій лижі 53сек. на правій лижі 51сек. на двох лижах 69сек.
Карочі - я там ні єздец.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2012, 16:19   #6 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Знайшла також статейку про "Казкову долину" у блозі порталу Karpaty.info:

http://blog.karpaty.info/2012/01/30/...km-vid-l-vova/
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) IgorUA
Старий 02.02.2012, 16:29   #7 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для IgorUA
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: )
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Знайшла також статейку про "Казкову долину" у блозі порталу Karpaty.info:

Блог КАРПАТИ.INFO - Новий лижний підйомник – 25 км від Львова
Перше джерело тут Усі на лижі. Лижна траса у Поляні. "Казкова поляна" | Миколаїв. Львівська область. Миколаївський район
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2012, 13:50   #8 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Beardyman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: сновборд поломал )) теперь на прокатных ))
Народ підскажіть як туда добратися зі Львова на маршутці чи якось інакше ? . Там є якись прокат і скики коштує ? .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2012, 13:57   #9 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
157 маршрутка, в прокаті 8 лиж (4 пари)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Rio, Vols
Старий 03.02.2012, 13:59   #10 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Beardyman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: сновборд поломал )) теперь на прокатных ))
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
157 маршрутка, в прокаті 8 лиж (4 пари)

Albertowych, а борди є ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Плай (Плавье), Львовская область Sheridan Другие курорты Украины 995 13.03.2021 15:23
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Нимчич, Черновицкая область Y.O.P. Другие курорты Украины 1 15.12.2009 19:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)