Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Events: made in Ukraine > Events: Прем’єра Further в Українi
Events: made in Ukraine соревнования, фестивали, вечеринки и прочие правильные мероприятия


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.10.2012, 10:09   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Прем’єра Further в Українi

премьера Further Jeremy Jones Компанія Backcountryteam за підтримки мережі магазинів «Екстрем Стайл», інтернет-магазину «Backcountryua» представляє в Україні другий фільм легендарного фрірайдера Джеремі Джонса «FURTHER».

У фільмі Джеремі Джонс в черговий раз демонструє унікальне володіння технікою катання на сноуборді поза трасами. Кінострічка є другою частиною трилогії DEEPER, FURTHER, HIGHER, і відкриває перед глядачами світ фрірайду.
«FURTHER» знімався на протязі 2х років в незвіданих доти місцях Аляски, Австрії, Норвегії та Японії.

Неймовірної краси та складності проїзди по неторканїй цілині від кращих світових фрірайдерів, включно з такими легендарними спортсменами, як: Терьє Хааконсен (Terje Haakonsen), Мітч Тоелдерер(Mitch Toelderer), Джош Дірксен(Josh Dirksen), а також молодих зірок сноубордингу Лукаса Дебарі(Lucas Debari), Форреста Ширера(Ferrest Shearer).

«Після стрічки «DEEPER» ми відчули необхідність в зйомках справді захоплюючого продовження, - говорить Джеремі Джонс. – Я настільки гордий фільмом «FURTHER», що не можу дочекатися початку прем’єрних показів. Хочу поділитися з фанатами фрірайду в Європі нашим досягненнями.»

Партнери показу: культові навушники для екстремалів Philips o’Neil, party-bar PROPAGANDA.



Місця проведення прем’єр:
Київ: Кінотеатр «Жовтень», вул. Констянтинівська, 26 (станція метро «Контрактова площа») 19.00, 28жовтня 2012.
Львів: Кінотеатр «Планета кіно» (вул.Стрийська, розважальний центр «King Cross Leopolis») 19.00, 2листопада 2012.

Jeremy Jones’ “FURTHER” film party: party-bar PROPAGANDA, Львів, вул.Зелена, 14. 22.00

Продаж квитків з 24 жовтня 2012р в касах кінотеатрів.
Вартість квитка: 50грн

В рамках проведення прем’єр відбудеться виставка українського фотографа Тараса Гіпа «Добрий сніг» ( Hipp Photography | Facebook ) та розіграш найкрутіших навушників, в яких катається сам ДжереміДжонс Philips O'Neill The Stretch. Потрібно просто зберегти свій квиток!

Додаткова інформація: team@backcountryteam.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

От себя добавлю, что я в восторге от украинского дубляжа трейлера! Респект Бэккантритим!

  Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2012, 11:16   #2 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
Sheridan, Я во Львов на премьеру. Кто еще хочет?
Не столько на сам фильм, скорее потусть в городе в котором был только раз, и то очень давно. А за это время там появилось ну просто огромное количество друзяк с которыми с радостью потусил бы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2012, 14:13   #3 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Я бы поехал, но без капоэйры!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ deema :) Dolce
Старий 22.10.2012, 15:42   #4 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Paradox
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: NS Heritage , SP Mountain , Deeluxe ID
Цитата:
Коментар від klepakoff Переглянути коментар
Я бы поехал, но без капоэйры!
А квачеБаш?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2012, 16:29   #5 (посилання)
Невидимка
 
Аватар для Apple
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: LINE Blend 2011, Fischer Vision Inspire V9 2009, Seba FRM Freeride, Specialized Myka HT Sport Disc
это не лыжник?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2012, 16:44   #6 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Цитата:
Коментар від Apple Переглянути коментар
это не лыжник?
нет, но крут.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2012, 19:02   #7 (посилання)
skysurfer
 
Аватар для Андрій
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Skole

Снаряга: Rossignol S-5 (10); Armada jj (13); Armada Al Dente (14); Kaos SPK; Ride "Dream Hunter" (snb)
Я з вами на прем"єру!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2012, 09:00   #8 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
klepakoff, договорились, а то эти сеансы капоэйры стали уже слишком.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2012, 11:23   #9 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Дэн не сможет Скучаю за капоэйрой. Как зритель, конечно А то эти летающие центнеры пугают
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2012, 12:05   #10 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Brabus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Unlimited AC
Буду в Киеве на премьере!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)