Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Звёзды экстрима > Мирослав Нищей - Ньюскул це моє життя!
Звёзды экстрима биографии, интервью, профайлы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.12.2010, 20:30   #1 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Мирослав Нищей - Ньюскул це моє життя!

Интервью с одним из лучших украинских ньюскулеров Мирославом Нищеем. Он расскажет как пришел в ньюскул, кто его взял на спонсорство, и какие планы на сезон.




NeverSlalom:
Привіт Мирослав, розкажи трохи про себе.
Мирослав: Привіт всім! Мене звуть Милосрав ой Мирослав Нищей. Живу в Яремчі.

NeverSlalom: Скільки тобі років, давно катаєшся? А скільки на твінах?
Мирослав: Мені 24 роки, на лижах 12 з них! Був період в 5 сезонів паралельно стояв на досочці... На твінах буде третій сезон!



NeverSlalom: Звідки дізнався про ньюскул, як почав це дурне діло? .
Мирослав: Прийшовши на Буку, там дізнався про це "дурне діло" і мене понесло. Ще з дитинства мене пруть всякі такі штуки, але не було де себе реалізовувати! А тепер є і скільки зможу максимально катати в парку, а потім може й в фрірайді буду катати!

NeverSlalom: Твої перші твінтіпи?
Мирослав: Почав джибити взагалі на рейсових)) памятаю як зходив в свіч то заривався п"ятками в сніг, відповідно виникла потреба придбати твіни. Купив практично перші попавші саломони і ті для бек-кантрі. Не зациклююсь на спорядженні, досі не знаю як до кінця називаються теперішні древки, які ти мені подарував Нікітос.



NeverSlalom: Яким був перший трюк?
Мирослав: Першим трюком в джибі був на сноуборді, скользанув фіфтарь. А на трампі 360, потім спробував на лижах і зрозумів що моє!

NeverSlalom: Що більше подобається, джиб чи стрибки?
Мирослав: Раніше джиб подобався, а зараз однаково і те і те. Взагалі все хочеться попробувати, але поки нема де!

NeverSlalom:
Улюблений трюк?
Мирослав: Я й багато не стрибаю, мабуть, свіч бек фліп. А так то, пруть дуже будь-які дабл фліпи, не кажучи вже про тріпл!

NeverSlalom: Подобається брати участь у змаганнях?
Мирослав: Ооо, в змаганнях дуже подобається, побільше б їх!

NeverSlalom: Вигравав щось?
Мирослав: Нічого серйозного, кілька разів був другим на деяких контестах і ще всякі штуки за всякі трюки!



NeverSlalom: Що згадуєш перш за все з минулої зими?
Мирослав: Перш за все, як ти піднімаєшся з ранку на гору, небо приємно синє, морозець, сніжок порипує, сонечко, повітря таке чисте та свіже, ти вдихаєш його і про себе всередині: “Ще один класний день, треба його прожити круто, отримати максимум з максимуму, насолодитися цим і в цьому допоможуть тобі твої лижки, які доповнюють це!!!”

NeverSlalom:
Ти був у великих горах? Як воно?
Їздив на Домбай, Кавказ. Там дуже круто, але сервіс нікудишній в плані обслуговування! Кидаю оком на Європу, десь може вийде поїхати!

NeverSlalom:
Чим займався влітку?
Мирослав: Чекав зими і ще всякими штуками, велосипеди, ролики, батути, але це все так не серйозно, не моє на стільки!

NeverSlalom: Які плани на сезон?
Мирослав: Иіее, таке якесь складне питання. Щось не вмію планувати в цьому напрямі. Мабуть хочу піднімати український рівень, скільки зможу. Дуже хочу отримувати насолоду від цього всього!

NeverSlalom: А як там зі спонсорами?
Мирослав: Мене зараз спонсорує Sub Industries від магазу Core Boardshop, що в Івано-Франківську. Ідуть переговори з Volkl від магазу Everest, що у Львові!

NeverSlalom: Ньюскул для тебе - це.....?
Мирослав: Ньюскул для мене - це гарне проведення часу, отримання великого задоволення, прояв себе через цей напрям, перевірка своїх можливостей в фізичному та психологічному планах, це моя самореалізація, це моє життя!



NeverSlalom: Привіти та побажання.
Мирослав: Привіт моїй кіцюні, моїм друзям, всім кого я знаю і хто знає мене!
Народ хочу вам побажати: “Насамперед, щоб всі були та залишались здоровими! Робіть своє життя щасливим та насиченим, веселим та цікавим, приємним та задоволеним!
Щиро бажаю,щоб обходилось без травм в сезоні!!! Всього хорошого єп єп єп!

Источник: Мирослав Нищей - Ньюскул це моє життя! » NeverSlalom - лыжи ньюскул Украина
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2011, 08:33   #2 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Ньюскул от Карамышева Sheridan Звёзды экстрима 5 19.07.2011 15:47

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today125308632 (76%)6 (14%)4 (10%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month94904749259082894 (61%)1696 (36%)163 (3%)