Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Выбор горных лыж (https://extreme.com.ua/forum/33-vybor-gornyh-lyzh/)
-   -   Elan Speedwave 10 чи 12 (https://extreme.com.ua/forum/vybor-gornyh-lyzh/6714-elan-speedwave-10-chi-12-a.html)

Norik 18.02.2010 09:50

Цитата:

Коментар від andriy_skier (Коментар 60409)
Тільки що знайшов ще СВ8 (ростовка 168), може має сенс взяти СВ8, чи все таки рекомендуєте СВ10 (ростовка 176)? І взагалі про атомік забути?

Я по атмикам не спец. А вот СВ 8 (168) тебе точно на один год. Мое мнение Св10(176). А ты решай сам:pardon:.
Если ты любиш короткие дуги бери 08, а если средние и большие то 10(176).
Кроме того , сейчас конец сезона, может перекантуйся (так вот откуда это слово) на прокатных, а весной-летом спокойно выбери, что захочеш:agree:.

mopo3 18.02.2010 10:33

Цитата:

Коментар від Norik (Коментар 60415)
Кроме того , сейчас конец сезона, может перекантуйся (так вот откуда это слово) на прокатных, а весной-летом спокойно выбери, что захочеш:agree:.

Эт точно! Зачем в приступе горячки покупать не то, что нужно?

Irish 18.02.2010 10:39

А я щойно хотів написати те ж саме :)
У березні повинні бути тести еланів 2010-2011 на Буковелі. Поїдь, візьми лижі, покатай на них і тоді точно зрозумієш що тобі потрібно. І будеш мати на наступний сезон самі круті і модні лижі :)

ТЕХНАРЬ 18.02.2010 22:02

Где в районе буковеля можно взять напрокат Speedwave 10 или 12 чтобы понять как на них кататься?

Rio 18.02.2010 22:13

Цитата:

Коментар від ТЕХНАРЬ (Коментар 60595)
Где в районе буковеля можно взять напрокат Speedwave 10 или 12 чтобы понять как на них кататься?

Что-то мне подсказывает что нигде.
В Скирентале в Киеве можно, если остались.

ТЕХНАРЬ 19.02.2010 09:41

весёлая задача. из Одессы поехать в Киев за лыжами чтобы покататься в буковеле.

Возможно гдето будет проводится тестирование лыж ELAN. Хотелось бы попасть. Сообщите если кто знает.

Rio 19.02.2010 16:09

Цитата:

Коментар від ТЕХНАРЬ (Коментар 60642)
весёлая задача. из Одессы поехать в Киев за лыжами чтобы покататься в буковеле.

Возможно гдето будет проводится тестирование лыж ELAN. Хотелось бы попасть. Сообщите если кто знает.

Четыре поста назад писалось.
Цитата:

У березні повинні бути тести еланів 2010-2011 на Буковелі. Поїдь, візьми лижі, покатай на них і тоді точно зрозумієш що тобі потрібно. І будеш мати на наступний сезон самі круті і модні лижі

mopo3 19.02.2010 16:30

2Rio:
с тестами, на самом деле, не всё так просто - "приехал, потестил, уехал".
Доступ к моделям будет ограниченным. Во всяком случае, так было в прошлом году.

Впрочем, давай подождём, что скажет Дэн.

Keks 19.02.2010 17:29

Цитата:

Коментар від ТЕХНАРЬ (Коментар 60642)
весёлая задача. из Одессы поехать в Киев за лыжами чтобы покататься в буковеле.

Возможно гдето будет проводится тестирование лыж ELAN. Хотелось бы попасть. Сообщите если кто знает.

Не хочу забегать вперед, но надеюсь что мы соберемся Одесситы всех стран, объединяйтесь! - Страница 18 - Горнолыжный Форум и заодно обговорить вопрос по тестам.

evg777 27.02.2010 17:42

Цитата:

Коментар від andriy_skier (Коментар 60024)
Катаюся 2 сезон на Буковелі, відкатав в сумарному днів з 20. Наразі зараз зїжджаю з будь-якої траси (чи то червоної чи то чорної). В середньому не напрягаючись роблю 15 спусків в день. Тепер вирішив навчитися техніці, відповідно взяв собі інструктора і зрозумів що я на лижах просто зсовуюся а не карвлю. Ну і звичайно почав відпрацьовувати те що він мене навчив. Прийшла пора нарешті купити собі власні лижі (решту все вже маю) от і зупинився перед нелегким вибором - вибрати Спідвейви 10 чи 12. Вага у мене десь під 85 кг. Якщо ще рюкзак з термосом і канапками то певно під 90 :). Ріст 180см. Відповідно до опису для 10 моделі не підходжу (там до 80кг). Але товариш (а він з досвідом) рекомендує брати все таки 10. З одної сторони боюся що вони будуть за мякі і не цікаві, а з другої сторони боюся що на 12 не навчуся нормально кататись ( можливо що у мене ще не такий рівень щоб на них кататись і прогресу майже не буде ). Як ви порадите що вибрати? Дуже хочу навчитися правильно кататися великими і малими дугами.

Как обладатель СВ 10(168 см) 08/9 ,правда вес у меня 78 кг рост 178, могу сказать одно, лыжи как для подготовленных трасс даже очень и очень, но есть одно но, для них нужны ботинки минимум с 80 жесткости, так как уже проверено, данные лыжи хотят более жесткий ботинок, ну и в принципе респект Элан за данную модель:good:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:48.