Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Защита, шлемы, маски и рюкзаки (https://extreme.com.ua/forum/181-zashita-shlemy-maski-i-ryukzaki/)
-   -   парафинчик для смазки лыж (https://extreme.com.ua/forum/zashita-shlemy-maski-i-ryukzaki/17193-parafinchik-dlya-smazki-lyzh.html)

jenchik 15.11.2011 02:20

парафинчик для смазки лыж
 
Парафинчик для смазки лыж интересует очень!!!!!!!!:crazy:

IF Denis 15.11.2011 10:19

какой температурній режим нужен???
0667879594 денис

jenchik 15.11.2011 12:03

дкмаю +5 -5 где-то. что есть и в какую цену? ещё бы и канторезик вызял-бы, если не дорого...

---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

Можно на мыло jenchik2003@mail.ru

imported_Masik 16.11.2011 15:23

не втримався вибачте, але снігу +5 не буває. поважні виробники вказують температуру снігу на яку розрахований парафін:) у вашому випадку краще брати універсальний. в якій фасовці вас цікавить (тобто яка кількість?

jenchik 17.11.2011 01:06

Цитата:

Коментар від masik (Коментар 83050)
не втримався вибачте, але снігу +5 не буває. поважні виробники вказують температуру снігу на яку розрахований парафін:) у вашому випадку краще брати універсальний. в якій фасовці вас цікавить (тобто яка кількість?

всё зависит от качества и цены. что предложите?

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 01:02 ----------

Цитата:

Коментар від Masik (Коментар 83050)
не втримався вибачте, але снігу +5 не буває. поважні виробники вказують температуру снігу на яку розрахований парафін:) у вашому випадку краще брати універсальний. в якій фасовці вас цікавить (тобто яка кількість?

Кстати, вот производитель пишет: "Углеводородный парафин Swix СH10 для очень мокрого снега. Смазка лыж парафином может пригодиться также для базовой подготовки скользящей поверхности. Парафин для горных лыж Swix. Температурный диапазон +10°С…0°С. Упаковка 60 гр"
:girl_dance:
Вот и решил, что более универсален +5 -5.....

imported_Masik 17.11.2011 10:01

універсальним рахується парафін десь від -4-18
теплі парафіни відповідно до -4 а холодні відповідно після -18
фасування від одного брикета в 150 гр до 5 кг гранульованого
ще парафіни є базові, є сервісні, є "швидкісні" і всі вони якісні
вам які і для чого? чим менше фасування тим дорожче, відповідно і по призначенню.
ціна стартує від 7-10 євро. правда за такі гроші можна купити і 150 гр і 500гр :)
я не вийожуюсь просто в парафінах дуже багато нюансів я сам використовую 4 типи парафінів в тому числі і аптечний і я не спортсмен просто маніяк. буду замовляти собі можу і вам замовити якщо звичайно влаштує ціна, тип і призначення. зателефонуйте якщо цікавить.
канторіз брати раджу з алмазним напильником щоб правити канти а точити краще їх все таки на перевіреному сервісі. якщо ж хочете самі це робити то краще кутник під відповідний кут і напильник правда вам доведеться ще купити відповідні тиски. тому краще і дешевше перевірений сервіс.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:37.