Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2012
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.03.2012, 13:07   #641 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Alexshin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Laser SC HEAD CHIP 71 SW PR Pro Armada AK JJ 2012
Надо было еще в знак протеста бить и поджигать машины других отдыхающих. То что протестовали - это очень правильно, но способ был выбран неудачный, свои права отстояли за счет ущемления прав таких же людей.
"щас заблокируем подъемник и вы будете терпеть убытки" - фраз из видео. Детский сад да и только. Какие убытки? Убытки терпят только отдыхающие - за скипасс уплочено, а подъемник заблокирован.

Добавлено через 7 минут

Уважаемая KIra, если я в знак несогласия с чем-либо начну ездить на своем авто по тратуарам и собью Вас, Вы конечно же поддержите мой порыв?! Ведь Ваша хата не с краю!
  Share with Facebook
Не согласен KIra, Вет, SMR, dr_che, Keks, Фандорин + GSM
Старий 11.03.2012, 13:08   #642 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Виктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Много много и все прокатные.
Думаю, если-бы народ протестовал где-то на улице с плакатами, эффекта было- бы ноль.
А так респект. У нас к сожалению принимают только позицию силы. Ну а с другими отдыхающими ? - наверное не все так критично.
  Share with Facebook
Старий 11.03.2012, 17:29   #643 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від Вет Переглянути коментар
Буковель пытался кинуть людей на день каталки задним числом изменив условия акции, но главное как люди себя повели при этом,...
Як на мій погляд, в матеріалі відсутня інформація, що у людей є абонементи, за якими в них є право катання з 10.03.2012. Автор може викласти фото такого абонемента, чи іншого документа? А без оних складається враження що був використаний шантаж з боку лижників до всіх інших.
Я, н-д знаю, що цьогорічний низький сезон починається з 11 березня. І якщо б я не використав свої абоненти, то це не означає автоматично, що кожного наступного року вони будуть відкриватися 11 березня, а тільки коли офіційно буде починатися низький сезон (тобто в наступні роки може це буде і 12 або 13 березня, а може і 10, чи 8 березня).
  Share with Facebook
+ Neon :) Vols
Старий 11.03.2012, 18:05   #644 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
MIC, у меня есть такой абонемент, они выпускались до 2010 года (мой с 2009 года, фото сделать проблематично т.к он сильно затерт и мой Сони-эриксон 8Мп -не фокусируется на надписи)
Да я как законопослушный гр-н. собирался катать с 12.03 ...
А эти люди, среди которых и наши форумчане - Юрий (Темп) SKIER - ресурс для лыжников и бордеров : FORUM : Новости с Буковеля ..! на видео видел еще одного человека, но могу ошибиться
По информации от Юры и на видео женщина - упоминает о том, что они интересовались у работников инф. служб курорта - возможно ли использование данных абонементов с 10.03 - и им сказали Да!
Менеджеры - тормознули, хозяева перегнули палку, не так уж и много тех старых абонементов. Или это спланированная шумиха? Я как не совсем заинтересованное лицо - не исключаю
  Share with Facebook
Старий 11.03.2012, 18:18   #645 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Я слухав уважно розмову в ролику. На відео чомусь жодний не показує свого абонента. На форумі (даному, н-д) теж жодний із обіжених не виклав фото такого документа/абонемента. А слова, типу "я розмовляв, мені казали і обіцяли", і т.п. не є доцільними.
  Share with Facebook
Старий 11.03.2012, 18:26   #646 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
MIC, они есть, поверь мне, если бы у тех людей которые обратились в информационный центр а после заблокировали вход на 2 подъемник - не было тех самых абонементов, их бы более грубо разогнали
  Share with Facebook
Старий 11.03.2012, 18:38   #647 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
... они есть, поверь мне,...
Н-д, я вірю, а інші не проти побачити. На форумі SKIER теж жодний не виклав підтвердження. А Юрий (Темп) досить зважено все описав (дуже даже об'єктивно).
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
... если бы у тех людей... не было тех самых абонементов, их бы более грубо разогнали
Це не правило і поступають в таких випадках по різному, тобто іноді ідуть на поступки спірній стороні хоч в неї і відсутні правильні аргументи. Зараз, я так думаю, було прийнято зважене рішення з боку адміністрації.

ПС. На моєму абонементі (на низький сезон) написано: "в період з 15.11-28.12 та 10.03-15.05". Але я точно знав що в сезоні 2011-2012 перша дата відповідає: "початок сезону-31.12", а друга дата - "11.03-кінець сезону". І помилки в датах в зв'язку з використанням раніше надрукованих абонементів.
ППС. Ніхто не написав, щоб хтось маючи на руках такий абоненмент 30, або 31 грудня відмовився кататися по ньому і купляв по повній ціні?
  Share with Facebook
Старий 11.03.2012, 19:26   #648 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Я слухав уважно розмову в ролику. На відео чомусь жодний не показує свого абонента. На форумі (даному, н-д) теж жодний із обіжених не виклав фото такого документа/абонемента. А слова, типу "я розмовляв, мені казали і обіцяли", і т.п. не є доцільними.
Мене, правда, у ці радісні вихідні там не було, але якщо я б там була, то точно б мала ті самі проблеми, про які писалося вище, так як у мене є на руках зараз кілька старих, діючих ще абонементів, де чітко вказані дати низького сезону: з 15.11 по 28.12 і з 10.03. по 15.05., без прив"язки до календаря.

Тим більше, яка різниця, в якому сезоні коли починався відлік днів, коли кожна серія абонементів має без проблем зчитуватися автоматом? У 2008-му році серія абонементів акції "Все й одразу" мала літери ВСЕF, абонементів "Всі дні" - літеру F, FA, у 2010 році - комбінації літер BESF1, FAS10. Автомату, по ідеї, пофіг на всілякі людські замутки - він запрограмований на такі-то і такі-то серії абонементів, які, відповідно до сезону, він і зчитує. А якого року випуску той чи інший абонемент, 2008-го чи 2011-го, машині по барабану. Тому черговий раз виходить, що пресловутий український людський фактор втрутився у систему аби зайвий раз "киданути" та "нагріти" українського споживача.

До речі, можу завтра (якщо це буде ще актуальним) сфотографувати абонемент і викласти - зараз маю проблеми із освітленням, не виходить чітке потрібне фото.
  Share with Facebook
Старий 11.03.2012, 20:11   #649 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
сумно.
любимий курорт у своєму репертуарі - понабирали напівграмотних "креативних рекламщиків", а порядок з сезонами навести не можуть.
для Буковеля ці декілька десятків (або сотень) абонементів - копійки. ніхто не ставив собі за ціль обманути лижників і заробити на цьому кілька тисяч гривень.
шкода людей, яких по телефону дезінформували, і зіпсували їм відпочинок.

фото абонемента за 2008 рік, який діяв з 10 березня:



є такий же за 2009-й рік, але на ньому фарба майже стерлась.
  Share with Facebook
Старий 11.03.2012, 20:25   #650 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)


Я хоч сам не катався на цих вихідних, факт обурює. Собівартість спуску нам обходиться у 2 грн, зрозуміло, що курорту не вигідно допускати людей при такому напливі відпочиваючих.
Скіпас є документом, а тому зміна термінів дії зі сторони курорту - незаконна (домашні юристи кажуть ).
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Буковель сезон 2011 jurabike Буковель 932 09.11.2011 18:53
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель сезон 2009 Sheridan Буковель 516 30.04.2009 14:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0330965 (63%)3 (38%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874325244782665 (62%)1471 (34%)189 (4%)