Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Драгобрат > Драгобрат сезон 2024
Драгобрат отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 31.01.2013, 12:35   #2371 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Gesha.Od
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Лыжицы
Цитата:
Коментар від exims Переглянути коментар
Питание на Драге в 2-х разовое. поделитесь опытом, советом, что с собой можно взять из еды, чтоб там сильно не тратиться, и не голодать ))))
Перекус днем во время катания и алкоголь. Если дорого то что там предлагают, а это от 20-30 грн до.., то бутерброды какие нибудь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 13:23   #2372 (посилання)
Новичок
 
Аватар для vvlladd
 
Зараз: поза форумом
Звідки: минск

Снаряга: катанная :)
Подскажите плз! Собираюсь ехать в Букавель жить планирую в Микуличине. Хотел бы сьездить на день покатать на Драге.Всвязи с этим вопрос,как от Микуличина или Яремче или Бука добраться до Драгобрата. Скока это занимает по времени и финансам. Мот есть какие то организованные туры?. Или это афера и туда надо ехать адресно и не на один день? Всем спасибо
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 15:23   #2373 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Reisyd
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепропетровск

Снаряга: ...
Цитата:
Коментар від vvlladd Переглянути коментар
Подскажите плз! Собираюсь ехать в Букавель жить планирую в Микуличине. Хотел бы сьездить на день покатать на Драге.Всвязи с этим вопрос,как от Микуличина или Яремче или Бука добраться до Драгобрата. Скока это занимает по времени и финансам. Мот есть какие то организованные туры?. Или это афера и туда надо ехать адресно и не на один день? Всем спасибо
Едете от Микуличина до Ясиней(около 30км), в Ясинях пересаживаетесь на буханку и еще 40 мин она везет Вас на драг.
Думаю, можно позвонить перевозчикам, которые возят из Тернополя/Франковска, они все расскажут. А с водителем буханки, тож надо договориться, чтобы вечером забрал. Там все друг друга знают и скажут кто и когда едет, какая цена и т.п. Сейчас точно могу сказать, что я за подьем из Ясиней на драг на буханке платил 200 грн(буханка стоит 200 грн в одну сторону).

пс. Может из Микуличина можно доехать на общественном транспорте. Я видел, там ходят автобусы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 21:15   #2374 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для kris
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Atomic Nomad Black Eye Ti 2010
Цитата:
Коментар від exims Переглянути коментар
Питание на Драге в 2-х разовое. поделитесь опытом, советом, что с собой можно взять из еды, чтоб там сильно не тратиться, и не голодать ))))
Мы обычно берем печенье/сухарики и хорошую выпивку. Если хотите совсем сурово экономить, то сырокопченую колбасу, масло и т.д. (мы обычно выкидываем за окно - оно и не портится )
Ну а вообще в драговских магазинах ассортимент - как в сельских.
Да, если любите фрукты, то берите с собой. Там с ними обычно грустно: дорого и фиговые.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 21:56   #2375 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Birds
 
Зараз: поза форумом
Звідки: николаев одесса

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від exims Переглянути коментар
Питание на Драге в 2-х разовое. поделитесь опытом, советом, что с собой можно взять из еды, чтоб там сильно не тратиться, и не голодать ))))
Копченое мясо, сыр, чай в термосе и бутики на гору, конфетки, мандарины, изюм и орехи тоже питательно. Хлеб можно взять в столовке в отеле.

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від Beliy Переглянути коментар
Господа поделитесь опытом, сколько реально в день, при средних темпах катания, нужно подъёмов покупать?
мы лыжники начинающие, сначала делали по 15-20 подъемов, по том дошли до 40
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 22:50   #2376 (посилання)
Живу у Лісі
 
Аватар для NBomb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl 90Eight (2016)
Друзі, збираюсь на Драгобрат вперше і прошу Вашої допомоги в деяких питаннях. Розкажіть будь-ласка як відбувається підйом на Жандарми і Близницю на ратраку? Якщо можна, детальніше. Просто, коли я збираюсь в дорогу, завжди готуюсь серйозно. Запитання, можливо чудні, але просьба не сміятись

1. Ціна 100 грн в одну сторону, чи в дві?
2. Чи можна здійснити і підйом і спуск на ратраку (мається на увазі в екстренному випадку - зміна погоди)?
3. У мене лижі карвінг-слалом (на жаль в глибокому снігу тонуть, однак по 20-30 см пухлячку ідуть). Чи зможу я на них спуститись по прокладеній ратраками дорозі назад до г. Стіг?
4. З такими лижами пустять на ратрак?
5. Скільки часу триває підйом на ратраку до Близниці, вкажіть у хвилинах, якщо можна?
6. Розкажіть будь ласка де конкретно стоять ратраки і яким підйомником до них підніматись.

Дякую.

Востаннє редагував NBomb: 31.01.2013 о 23:54.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 23:15   #2377 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від NBomb Переглянути коментар
3. У мене лижі карвінг-слалом (на жаль в глибокому снігу тонуть, однак по 20-30 см пухлячку ідуть). Чи зможу я на них спуститись по прокладеній ратраками дорозі назад до г. Стіг?
Этим все сказано. Не надо тебе на ратраке ездить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 23:30   #2378 (посилання)
Живу у Лісі
 
Аватар для NBomb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl 90Eight (2016)
Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
Этим все сказано. Не надо тебе на ратраке ездить.
Rio, дякую за пораду. Я відчував що так буде, талія завузька - 63. Жаль. Я так люблю ці лижі, але треба в майбутньому купувати іще одну пару - з ширшою талією.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2013, 23:59   #2379 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jurek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salo Rocker2, Volkl 90eight+NTN
і на широких теж не треба, якщо Ви перший раз, то там є де кататись і без Жандармів
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) NBomb
Старий 01.02.2013, 00:39   #2380 (посилання)
Живу у Лісі
 
Аватар для NBomb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl 90Eight (2016)
Цитата:
Коментар від jurek Переглянути коментар
і на широких теж не треба, якщо Ви перший раз, то там є де кататись і без Жандармів
Я катаюсь з 1985 року, фактично, крім Тростяна, нічого не бачив. Але до Драгобрату іду тільки тепер - хочеться побувати і в інших місцях.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кубок світу WC 2023-2024 HappySkier FIS территория 155 05.05.2024 17:41
Буковель сезон 2024 Shai Буковель 288 01.04.2024 11:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000031 (82%)7 (18%)2 (2%)
Yesterday1612549981 (65%)44 (35%)1 (1%)
Month123233695165532361 (64%)1197 (32%)133 (4%)