Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Другие архивы > Биржа
Другие архивы дела давно минувших дней


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.01.2011, 18:58   #61 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
По-моему цель не оправдывает средства в этой стране в настоящий момент. Но почему бы и нет. Вложение в будущее.
  Share with Facebook
Старий 04.01.2011, 19:09   #62 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Проблемы с оплатами и гарантиями сделок налицо, факт
  Share with Facebook
Старий 04.01.2011, 21:30   #63 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Вообще движок форума для продаж не очень подходит. Т.е. если рассчитывать на перспективу, то движок нужно менять. Вот, например, как вариант: Professional Auction Script Software by PHP Pro Bid Вначале настроить по минимуму с мин. затратами денег и сил, а потом добавлять функционал.
  Share with Facebook
Старий 04.01.2011, 21:59   #64 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
Есть опыт покупки не на ebay, а на нашем украинском аукционе (типа аналог ebay). Покупали один раз всего много пленки для фотика, но мои знакомые там периодически "пасутся", покупают всякую раритетную фотобумагу и прочую фигню. Вот сам сайт , многие наверняка про него знают, мы вот его недавно обнаружили. .. Может будет еще одним аргументом за/против.
  Share with Facebook
Старий 05.01.2011, 09:23   #65 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для sitkar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: ATOMIC SX7
Сам дещо купував на аукро. Змісту робити ебай немає - оскільки аукро доситьсильно розкручений (і не лише в україні). Вони навіть викупили аукціон.уа. Тому тягатись з такими "монстрами" небачу змісту. Проте все вирішувати Вам.:wink:
  Share with Facebook
Старий 05.01.2011, 09:34   #66 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для s_som
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Rossignol Zenith Z
Аукро розкручений , але товарів на г/л тематику мінімум... Якщо створити вузькоспрямований аукціон то шанси поки є.

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Проблемы с оплатами и гарантиями сделок налицо, факт
Непотрібно придумовувати велосипед, достатньо використати досвід реєстрації
вищезгаданого ресурсу. Як на мене то він досить дієвий в ЦІЙ країні.
  Share with Facebook
Старий 05.01.2011, 10:05   #67 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від dudunyk Переглянути коментар
Вообще движок форума для продаж не очень подходит. Т.е. если рассчитывать на перспективу, то движок нужно менять. Вот, например, как вариант: Professional Auction Script Software by PHP Pro Bid Вначале настроить по минимуму с мин. затратами денег и сил, а потом добавлять функционал.
Движок Форума? Я не говорил об этом. Торговли на Экстриме не будет

Цитата:
Коментар від sitkar Переглянути коментар
Сам дещо купував на аукро. Змісту робити ебай немає - оскільки аукро доситьсильно розкручений (і не лише в україні). Вони навіть викупили аукціон.уа. Тому тягатись з такими "монстрами" небачу змісту. Проте все вирішувати Вам.:wink:
Для них это бизнес. Для меня - спортивный интерес. Когда-то кто-то также говорил о Нашем Форуме
  Share with Facebook
Старий 05.01.2011, 10:26   #68 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Движок Форума? Я не говорил об этом. Торговли на Экстриме не будет
Я говорил про биржу. Разве биржа сейчас работает не на форумном движке? Для продаж он не сильно заточен.
  Share with Facebook
Старий 05.01.2011, 10:55   #69 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
dudnyk: нет, я не о бирже. она останется в любом случае, т.к. выгребает всех продавцов с Нашего Форума. Ты не поверишь - я уже физически удалил и раздел Онлайн Биржи тут и даже его Архив, так они всё равно в личке продолжают наезжать. Теперь уже с претензиями, типа "Я чо сделал? Чего меня забанили? Все пишут а мне даже не показывается!", найдя в кэше гугла кнопочку Новая Тема нашей эксБиржи.

Osja: я говорил же, у меня чисто спортивный интерес
  Share with Facebook
Старий 05.01.2011, 11:34   #70 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
про аукціони: купувала і на їбеї: німецькому і штатівському, на польському аллегро, і на українському аукро- і купувала, і продавала, тому можу сказати, що такі речі працюють.наразі з недобросовісними продавцями- покупцями не стикалась, хоча знаю, такі є всюди (окрім німців, бо вони там дуже законослухняні, і у них майже у всіх високі рейтинги).по проплаті- користуюсь paypal. на жаль , з України можна тільки оплатити, а от отримати гроші через пейпал українці не можуть.
по україні розраховуюсь всякими банківськими переказами, поповненнями карточок.
в Україні в "епоху беззаконня" можна буде зустрітись з питаннями недобросовісності продавця-покупця, але дане птання можна врегулювати наступними методіми:
1. рейтинг
2. оф. реєстрація з вказівкою особистих даних - на акуро і аллегро реєстрація можлива тільки після введення коду, який тобі прийде по реальній почті на почтову адресу.

і на польському і на українському ресурсі аукціонів г/л стафф представлений дуже слабо. але:
1. у кожній країні є додаткові ресурси, де продають спецречі- фотосток для фотографів, обладнання для кави кавоманам ітд. , тому лижний сток-ресурс в україні однозначно матиме місце і розхвиватиметься одночасно з популяризацією г/л та інтренету. інтернет- у кожну хату!!! і ці ресурси користуються попитом у спеціалістів.
тому г/л аукціон - це круто. єдине, щоб жадність нас не погубила...
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today028398543 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday1410235372 (71%)30 (29%)2 (2%)
Month123753765176372452 (64%)1234 (32%)154 (4%)