Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Мигово
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.01.2017, 19:59   #501 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Y.O.P.
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM 2019 177cm
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Був я в цьому Мигові 2.01.
Не дуже... Побачив "святковий" прейскурант і... трохи засумував. А шо робити? Ну, не задурно ж 30 км пиляв...
Ситуація така. На верхню частину снігу не надули, бо вода се скінчила. Та так, що вся риба в ставку поздихала. На великий витяг навіть бугеля не почепили. Маленький працює, але крутять ДУЖЕ повільно (бо новачки падуть і рвуть бугеля).
До 11.00 (приблизно) можна катати без перешкод. Після, нижня третина перетворюється на навчальний майданчик і безпечно спуститися можна "лєсєнкою". Плюс до того з*являється черга на витяг (10-15 хв.).
Інструктор один пожалівся, що роботи повно, а працювати тяжко, морально тяжко, бо начальників у них... ну, реально "на" нема кого послати...
Якщо скласти все до купи, то ситуація, м*яко кажучи "не дуже".
Звісно, це моя особиста думка... Може далі буде краще?
Щось все дуже печально на фото виглядає,як і якість принтера,що друкував такий дорогий прайс!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2017, 22:46   #502 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
бо начальників у них... ну, реально "на" нема кого послати... Якщо скласти все до купи, то ситуація, м*яко кажучи "не дуже".
Уже несколько лет у хедменов Миговской горки ярко выраженный синдром "чемодана без ручки".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2017, 14:26   #503 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Florian
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Бояны

Снаряга: прокатные :)
Привет! Меня зовут Флорин и мое имя можно увидеть внизу страниц в качестве автора на сайте ГТК "Мигово" . Также я руководил первые 2 года лыжным комплексом в Солнечной Долине. Сам из Боян, румын как вы уже догадались. Знаю лично хорошо всех владельцев этих комплексов. Знаю с каким риском и трудом они решались вообще затевать подобное. Респект им. Но также знаю ихний чисто "бизнесовый" минталитет который иногда переходит за грани. Таким образом прошу здесь высказывать откровенно свои мнения которые будут особенно ценными если все будет подаваться в сравнении с чем либо (например другими курортами подобного класса). Обещаю что Ваши замечания и пожелания прочтут менеджера и владельцы Мигово и Солнечной Долины. Счастливого и благоприятного 2017 года всем! Спасибо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2017, 18:40   #504 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Florian, доброго вечора!
Дуже приємно, що всі ми маємо можливість напряму поспілкуватись з представниками курорту "Мигово". Діалог (а я сподіваюсь на це) між постачальником послуг і споживачем це завжди приємно. В усякому разі для споживача...
То я, з Вашого дозволу, почну. От тільки треба визначити пару моментів...
Цитата:
Коментар від Florian Переглянути коментар
Таким образом прошу здесь высказывать откровенно свои мнения которые будут особенно ценными если все будет подаваться в сравнении с чем либо (например другими курортами подобного класса)
Переважна більшість мешканців форуму, це люди, яких в першу чергу цікавить якість катання на лижах/бордах/ковзанах/сноутюбах. Далі йде комфорт проживання/якість харчування. І ще далі всі інші послуги, необхідні для комфортного і культурного відпочинку.
Виходячи з цього, то з яким(и) саме курортом(ами), на Вашу думку, можна порівняти "Мигово"? І по яких критеріях буде йти порівняння?
От приміром, я кажу: "У вас ціни на катання, як в Буковелі!" А ви - мені...
Після цього (знову ж таки сподіваюсь) ми будемо говорити за стан, кількість і довжину (і ширину) трас, роботу витягу(ів) і багато інших речей, які можуть цікавити споживачів Ваших послуг. Дякую!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2017, 19:54   #505 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Florian
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Бояны

Снаряга: прокатные :)
Ви мене не за того сприймайте. Я не представник курорту. Я автор веб-сайту і все. Доречи найбільшій противник високих цін коли вони не відповідають наданим послуг. З іншого боку добре розумію власників які бажають не те що заробити але назбирати які-сь гроші для подальшого розвитку. Скажу тільки одне - конкуренція це найпотужніший фактор впливу на цінову політику. Аби далі розвиватись у правильному русі менеджера та власники мають знати думку відвідувачів бо у 90% випадків всі претензії вислуховують дівчата в адміністрації, касири скі-пасів та обс. персонал витягів.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2017, 20:03   #506 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Florian Переглянути коментар
Ви мене не за того сприймайте. Я не представник курорту.
Халепа... Тоді передавайте привіт і найкращі побажання керівництву курорту! Ми тут завжди їм раді! І питань у нас... тьма!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2017, 23:03   #507 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Халепа...
А ведь было совсем неплохо, по крайней мере склон в порядке. Сохранилась нарезка за 2012 г.

Востаннє редагував nek: 28.01.2017 о 08:44.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2017, 15:37   #508 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Завтра оф. открытие. Застреляно до второй опоры, но размяться хватит, и ценник вроде как не пугает:

Тарифи на ski-pass:
1 підйом - 20грн;
1 година - 50грн;
3 години - 100 грн;
Абонемент денний - 200 грн.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2017, 20:37   #509 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
Та но что тот ценник до второй опоры , а чтобы хватило размяться :
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2019, 09:54   #510 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Украинские горнолыжные соревнования 2010 Alexxey FIS территория 81 14.10.2010 14:24

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today017359636 (78%)9 (20%)1 (2%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125224252249452682 (62%)1429 (33%)191 (4%)