Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Плай (Плавье), Львовская область
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 01.02.2010, 14:50   #181 (посилання)
Новичок
 
Аватар для ЛИССА
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: прокатные :)
Снігу нарешті навалило вдосталь,хто ще думає їхати чи ні,однозначно-ТАК!
Для тих, хто вперше,то в Славськ краще не їхати ,відстань та ж сама ,але навчатись простіше тут(можна і на Бук,але це трошки дальше)).
І якщо їдете у вихідні ,то краще чим раніш тим краще (десь від 8 до 8=30) можна швидко взяти спорядж. на прокат і квиточки ну і звісно на свіжому сніжку накататись одне задоволення .
І будьте дуже обережні на дорозі!!!!!!!!!!!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2010, 15:29   #182 (посилання)
srg
Недавно на форуме
 
Аватар для srg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Nordica HotRod Overdrive 2009
доброго дня всім,
їздили на Плай... сказати що я розчарований значить нічого не сказати.
Траса в жахливому стані, ретрака не бачила напевне від першого снігу (якщо взагалі бачила), верхня частина нариті горби і лід кататись там просто неможливо (якщо катанням не вважати "сповзання" по траверсах шкрябаючи кантами по льоді), нижня частина "наритий пухляк" і купа народу, їхати більш менш нормально, не наражаючи себе і інших на небезпеку, можна тільки під опорами і лівіши них. На "обїзді" два коридори з майже перманентним "лежбищем котиків" , при чому перший коридор взагалі "дупа" - лід, глина, і скупчення народу...
Не встиг зацінити ліву трасу, оскільки ставлю жінку на лижі по трохи і мушу бути біля неї доки вона спускається, але знайомі хто в той день їздив там кажуть що н екраще ніж правий, а їхати туди ще раз тільки щоб перевірити другу трасу щось натхнення немає
Підйомник жодного разу (у всякому разі мені везло) не доїхав без зупинки до верху, в "мєсних" там прикол в низ на підйомнику "пасажирів" без лиж спускати , підсаджуючи їх на верхній станції, що вони там наверху без лиж роблять - ХЗ ...
Про паркінг і підїзди до спуску - взагалі мовчу...
І це при цінах вищих ніж в Буковелі!
Коротше кажучи - мені дуже несподобалось і рекомендувати комусь знайомому їхати туди категорично не буду.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ badi.stryj Не согласен daniel_drud
Старий 01.02.2010, 17:57   #183 (посилання)
Новичок
 
Аватар для KMTS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvovcity )

Снаряга: в поиске нужного и подходящего )
Якось дивно )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2010, 20:52   #184 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Игорь КП
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: лыжи :)
для srg
Мне кажется ,что вы представитель какого-то другого лыжного курорта.И всвязи с тем что у Вас там все плохо и нет людей вы разводите эту истерию
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2010, 21:00   #185 (посилання)
srg
Недавно на форуме
 
Аватар для srg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Nordica HotRod Overdrive 2009
Цитата:
Коментар від Игорь КП Переглянути коментар
для srg
Мне кажется ,что вы представитель какого-то другого лыжного курорта.И всвязи с тем что у Вас все плохо и нет людей вы разводите эту истерию
"улыбнуло"
ніяк не очікував що мене в цьому звинуватять
повірте ніякого відношення ні до якого курорту я не маю, висловив свою думку от і все. Вона може Вам подобатись а може не подобатись, а висловлювати припущення стосовно чійогось злого умислу і підозрювати "чорний піар" в мому пості я думаю недоречно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2010, 22:00   #186 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для daniel_drud
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Burton Royal 07' 158
Цитата:
Коментар від srg Переглянути коментар
доброго дня всім,
їздили на Плай... сказати що я розчарований значить нічого не сказати.
Траса в жахливому стані, ретрака не бачила напевне від першого снігу (якщо взагалі бачила), верхня частина нариті горби і лід кататись там просто неможливо (якщо катанням не вважати "сповзання" по траверсах шкрябаючи кантами по льоді), нижня частина "наритий пухляк" і купа народу, їхати більш менш нормально, не наражаючи себе і інших на небезпеку, можна тільки під опорами і лівіши них. На "обїзді" два коридори з майже перманентним "лежбищем котиків" , при чому перший коридор взагалі "дупа" - лід, глина, і скупчення народу...
Не встиг зацінити ліву трасу, оскільки ставлю жінку на лижі по трохи і мушу бути біля неї доки вона спускається, але знайомі хто в той день їздив там кажуть що н екраще ніж правий, а їхати туди ще раз тільки щоб перевірити другу трасу щось натхнення немає
Підйомник жодного разу (у всякому разі мені везло) не доїхав без зупинки до верху, в "мєсних" там прикол в низ на підйомнику "пасажирів" без лиж спускати , підсаджуючи їх на верхній станції, що вони там наверху без лиж роблять - ХЗ ...
Про паркінг і підїзди до спуску - взагалі мовчу...
І це при цінах вищих ніж в Буковелі!
Коротше кажучи - мені дуже несподобалось і рекомендувати комусь знайомому їхати туди категорично не буду.
Були на Плаю в суботу з Kayja... Зранку 1 траса було ідеально вратрачена (окрім перших 50 м, де були бугри, хоча й там було цікаво спуститись). Снігу там набагато більше ніж в період 3-12.01, в першому коридорі лід став проступати лише в другій половині дня, другий коридор в нормальноу стані. "лежбищем котиків" там в принципі завжди в вихідні, але це ІМХО тільки урізноманітнює спуск. Ліва(Друга) траса - в ідеальному стані(окрім перших 50 метрів - бугорчики, лід, декілька камінчиків). Деякі нерівності схилу почали з*являтися після після 14-15 години дня. "Підйомник номер 2 жодного разу (у всякому разі мені везло)" - не зупинився. Перший правда зупинявся частенько...

Паркінг і під*їзди.. Якщо приїзджати до 10, місця є, потім треба ставити при дорозі. А під*їзди нормальні.

Ціни.. це ІМХО сама негативна сторона цього курорту... 15 грн - крісло, 8 - бугель, причому якщо брати хоч 1000 спусків, все одно по 15/8... Абонементи не з*явилися...

Засік час, якщо їхати по Першій трасі через коридори то:
-намагатися якнайшвидше - 2 хв
-не паритись, і милуватися краєвидами - 4хв.. (час приблизний)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2010, 22:58   #187 (посилання)
srg
Недавно на форуме
 
Аватар для srg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Nordica HotRod Overdrive 2009
Цитата:
Коментар від daniel_drud Переглянути коментар
Були на Плаю в суботу з Kayja... Зранку 1 траса було ідеально вратрачена (окрім перших 50 м, де були бугри, хоча й там було цікаво спуститись). Снігу там набагато більше ніж в період 3-12.01, в першому коридорі лід став проступати лише в другій половині дня, другий коридор в нормальноу стані. "лежбищем котиків" там в принципі завжди в вихідні, але це ІМХО тільки урізноманітнює спуск. Ліва(Друга) траса - в ідеальному стані(окрім перших 50 метрів - бугорчики, лід, декілька камінчиків). Деякі нерівності схилу почали з*являтися після після 14-15 години дня. "Підйомник номер 2 жодного разу (у всякому разі мені везло)" - не зупинився. Перший правда зупинявся частенько...

Паркінг і під*їзди.. Якщо приїзджати до 10, місця є, потім треба ставити при дорозі. А під*їзди нормальні.

Ціни.. це ІМХО сама негативна сторона цього курорту... 15 грн - крісло, 8 - бугель, причому якщо брати хоч 1000 спусків, все одно по 15/8... Абонементи не з*явилися...

Засік час, якщо їхати по Першій трасі через коридори то:
-намагатися якнайшвидше - 2 хв
-не паритись, і милуватися краєвидами - 4хв.. (час приблизний)
погоджуюсь що можливо дещо погарячкував з обіцянкою нікому не рекомендувати Плай, але все сказане мною правда. До заїзду в поворот на плай я підїхав близько 9:45 - 9:50 хвіст пробаря був за 20 м від повороту (як я побачив піднімаючись пішки вверх пробарь був з абсолютно з незрозумілих причин ),
на трасі я був близько 10:45-11:00 - реально траса була в поганому стані, на той момент народу на ній було ще зовсім мало. лід в першому коридорі з проступанням глини мав місце вже зранку. Єдиним моїм промахом виходить булро те що я не зганяв на ліву трасу, повірив словам людей.

ПиСи. емоції викликані в першу чергу неадекватністтю ціни /якості і місцевого рагулізму (зипинки підйомника)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2010, 23:04   #188 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Тьома
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: FISCHER RC4
Все було не погано.....можливо в суботу і був там ратрак...але в неділю того не відчулося...через велику кількість снігу нападаного... Люди зривали невеликі купи снігу, через які важко їхати...
Підйомник дійсно зупиняється дуже часто і їхати міг би поскоріше...тим більше DOPELMAYER -одна з дуже хороших фірм пійомників( Вся австрія на такому стоїть)
А загналом порадували черги....великі..але дуже швидко проходять)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2010, 13:23   #189 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Lega67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salamon
Був у суботу 30.01.10 вперше. Задоволення від катання величезні. Гора доглянута. Однак таке катання в задоволення на всі 200% було до 14 год., а після спуск з підйомника № 2 в місцях відчухали до льоду. Прийшлося спускатися через № 1, там дещо менше було льоду, лише у трубі.
Велике фе - ціни. 150 грн. за 10 спусків з чоловіка - це ну дуже круто. У мене у сімї їздять всі 4. 600 гриваків фактично на 3 год. (по 10 підйомів), не рахуючи дороги (і до дороги), (спорядження своє), мало хто може дозволити. У Буковелі все ж таки виходять набагато дешевше спуски. Просто більше у Буці заберає дорога і житло. Якби у Славську був нормальний сніг, то їздив би туди (Тростян абонемент 100 грн на день, роби хоч 100 підйомів якщо зможеш і діти до 10 р. безкоштовно. Варшавка взагалі мені особисто подобається і протяжністю і складністю, Якби на Варшаві так чистили сніг як на Плаї, то вона б переплюнула, я думаю, і Тростян). А так, альтернативи фактично на Львівщині не має.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2010, 17:07   #190 (посилання)
Новичок
 
Аватар для KMTS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvovcity )

Снаряга: в поиске нужного и подходящего )
У них проблема с подъёмниками, ждут отладчиков. Говорят что в середине февраля исправят.
А вот цены действительно космические. И что самое паскудное - нет абонементов с хоть какими то скидками ((((
Если ехать на один день ещё терпимо, но если на пару и больше, то уж лучше на Буковель.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Нимчич, Черновицкая область Y.O.P. Другие курорты Украины 1 15.12.2009 19:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today037117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125124222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)