Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Плай (Плавье), Львовская область
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 09.02.2011, 21:38   #641 (посилання)
Law
Новичок
 
Аватар для Law
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
сьогодні на плаї було суперово .
1. народу мало. Люди мабуть налакались дощу і тепла і не приїхали
2. снігу вдосталь

дуже класно.

Але є пару моментів які вже просто дістали. І всі стосуються совкового сервісу:
1. Зранку на касі купую 2 безлімітки. Я думав що ціна стара (220 грн) а мені дівчина в касі каже за 2 безлімітки 500 грн, ну глянув - таки так - на вихідні ціна 250, даю гроші і отримаю картонні картки минулорічного зразку. Перепитую з посмішкою "абонементи дорожчі а матеріал карток гірший?" на що отримую в відповідь пшик "раз я такі даю значить так". Мені взагалі то її посмішка/ввічливість грубо кажучи пофігу, але і чути ті пшики з каси теж не хочеться. Ніби як про європейський курорт говорять. А в європі продавець просто зобовязаний посміхатись (keep smiling). А тут не те що посмішки нема - тут просто грубість в відповідь на прості запитання.
Тут такі роздуми вслух: невже в Плав'є чи інших навколишніх селах стільки багато робочих місць що важко підібрати персонал що буде культурно/якісно обслуговувати/робити свою роботу? Чи то є так важко пояснити касиру що таке ввічливість?

2. падав сильний сніг і сидіння були в снігу. Сидіти на снігу зовсім не класно. Знизу на проходах є по 3-4 чол на кожну кріселку. І тільки під закриття (після 16:30) вони почали той сніг змітати таки з сідушок. По ходу заняття в них небуло, відповідно могли б то і раніше робити. Я розумію що ті хлопці без копняка ( тобто вказівки) працювати не будуть, але видно і вказівки (копняка) не було...

3. Бачив кілька пластикових стаканчиків мабуть з-під глінтвейну на горі на снігу. Раніше такого не помічав. Питання: то почали глінтвейн в барі продавати в пластикову тару? Народ в нас такий що буде і буде смітити. Якщо то з бару комплексу - то може не варто продавати глінтвейн в пластиковій тарі - шкляну таки не додумаються мабуть винести і на горі викинути.

Пишу тут з надією що то може дійти до адміністрації плаю і хтось таки зверне на це увагу. Мені особисто плай дуже подобається з наступних з причин:
1. Близько до львова
2. Таки настрілюють сніг і кататись є по чому

Хотілось би щоб комплекс розвивався - будував нові витяги. Ну і сервіс виправити зовсім би не завадило. Хоча загалом я стараюсь не помічати того всього, але деколи просто надоїдає...

p.s. Останнім часом радують хлопці з парковки. Може то мені просто так попадає, але якісь вони привітні, жартують, посміхаються...

Добавлено через 23 минуты

до речі: сьогодні приїжджало радіо люкс на гору - проводило всякі там конкурси, варениками з вишнями пригощало. Саме головне в тому що виключили стандартний репертуар плаю (іво бобул, поплавський і інші звьозди).




Згідний на всі 100%. А хто там адміністратор? І хто наглядає за порядком на схилах? До кого звернутись у випадку порушень правил катання на схилах?

Добавлено через 11 минут

Цитата:
Коментар від trb Переглянути коментар
Abrikoska дякую! А скільки коштує прокат і які там лижі?
Чоловічі HEAD C200, а жіночі Rossignol saphir 300.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:( Shpak Не согласен Sometimes Sunny
Старий 09.02.2011, 22:05   #642 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Shpak
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Лыжи К2
Где-то я уже это читал.64 ст.за 06.02.2011, 21:08.Может у уважаемого Law шаблон?Или я что-то не понимаю?А может наболело так?Крик души.Тогда да.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ MIC
Старий 09.02.2011, 22:45   #643 (посилання)
Law
Новичок
 
Аватар для Law
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Shpak Переглянути коментар
Где-то я уже это читал.64 ст.за 06.02.2011, 21:08.Может у уважаемого Law шаблон?Или я что-то не понимаю?А может наболело так?Крик души.Тогда да.
Соррі! Цитату sdump не виділив. Далі по тексту... А щодо "наболело" - то дійсно сервіс не на висоті...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Shpak
Старий 10.02.2011, 13:04   #644 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Andrew83
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Старий Самбір

Снаряга: Свої :)
Позитив на Плаю

Доброго дня
Начитавшись позитивних відгуків вирішили прокатати Плай. До того були на Красії (с.Кострино - с.Люта).
Позитиву - 90 %. Сніг є навіть якщо вже за кілометр від гори його майже нема. Маршрути - для різного рівня "майстрів". Катався з сином 6 р. Тільки у двох вузьких місцях трошки йому допомагав, бо там багато падінь "тих що перший-другий раз". І мені і сину сподобалось більше на Красії. Задоволення 100%. Льоду майже не було. Черги до 5-7хв. І то не часто.
Про сервіс. При тому що самі підйомники хороші з покриттям (в мороз -8 не встигаєш змерзнути), обслуговування бажає кращого. Черги через відсутність координіції-організації з боку персоналу.
Буде ще зима - поїдемо.

Востаннє редагував Andrew83: 10.02.2011 о 16:41.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 16:33   #645 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Amaestro
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
VOLKS, Скинь ссилку або телефончик і ціну як знаєш..!!!
Дякую
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 16:43   #646 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Andrew83
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Старий Самбір

Снаряга: Свої :)
кріселка - безлім - 250, підйом - 20 грн
діти - безкоштовно (6р)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 16:51   #647 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Amaestro
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Адміни а можна створити окрему тему про проживання де і які ціни і бажано з фотографіями..???
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 17:15   #648 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Trotsya Переглянути коментар
НА ГОРЕ Плай. 6 ФЕВРАЛЯ БЫДО РАЗБИТО 1 РЕБРО И 1 ДЕВИЧЬЕ СЕРДЦЕ. ЛЬВОВ НЕ ТАКОЙ БОЛЬШОЙ. И АРТЁМОВ В НЁМ НЕ БОЛЕЕ ПАРЫ ТЫСЯЧ, ФАМИЛИЯ ТИПА АРСЕНЬЕНКО, НО, МОЖЕТ Я ШИБКО ГОЛОВЙ СТУКНУЛАСЬ...НЕ ПОМОЖЕТЕ?

НАДО НАЙТИ ПРИНЦА, СЕРДЦЕ ЗОЛУШКИ РАЗБИТО, ОН МНЕ ТАК МИЛО ПОМОГАЛ, ЛЫЖНУЮ ТУФЕЛЬКУ ПОТЕРЯННУЮ ПОДАВАЛ, КОГДА Я ЗАГРЕМЕЛА НА ПОЛГОРЫ, А Я СПАСИБО НЕ МОГУ СКАЗАТЬ....
Якби літери були би ще більшими, "адназначна" Арсянка би побачив Ваше розбите серце.
Спробуйте ще раз але
більшим шрифтом,
більшим шрифтом,
більшим шрифтом,
більшим шрифтом,
більшим шрифтом,
більшим шрифтом.
Соррі за оффтоп
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 20:37   #649 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Angellok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Полтава

Снаряга: прокатные
Сегодня была на Плае. Погода была солнечной и безоблачной.
Снег был ледянисто-мокро-зернистым, но не смотря на это откаталась на 90%, потому что бугельный подъемник был не в начале горы при спуске, а на пол горы, я устала подниматься после спуска с горы, когда заносит к кресельному подъемнику, приходилось снимать лыжи и пешком идти на пол горы назад, обратно к бугельному подъемнику, а вот кресельный подъемник был именно в начале горы, куда всех и заносит, на мое мнение это не справедливо бугель ставить не вначале горы!
Позитив составил 100%, ибо при подъеме на бугеле нестись на всю мощь с горы пытаясь поворачиваться в первый день не падая ни одного раза не каждый способен =)
Мне очень-очень понравилось на Плае, а то нас когда-то в Славске бросили после подъема на канатном подъемнике (25 мин.), не показали, где можно кататься, куда идти, и т.д. в итоге так и не покатались(
Хочу поинтересоваться, какой маршрут спуска на лыжах при подъеме на кресельном подъемнике ^^? Заранее спасибо=)
С уважением Ира)

Востаннє редагував Angellok: 11.02.2011 о 09:16.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 21:09   #650 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Shpak
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Лыжи К2
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  shema.jpg
Переглядів: 745
Розмір:  164,5 КБ
ID:	12099
Цитата:
Коментар від Angellok Переглянути коментар
Хочу поинтересоваться, какой маршрут спуска на лыжах при подъеме на кресельном подъемнике
Обозначено звёздочками.Правда схема не очень правильная.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Нимчич, Черновицкая область Y.O.P. Другие курорты Украины 1 15.12.2009 19:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday0207422687 (82%)18 (17%)1 (1%)
Month125214140245802640 (63%)1382 (33%)187 (4%)