Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Events: made in Ukraine > Events: Bukovel Cup 2011
Events: made in Ukraine соревнования, фестивали, вечеринки и прочие правильные мероприятия


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.03.2011, 11:41   #31 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для SkiSchool
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: Lacroix
Цитата:
Коментар від slavič Переглянути коментар
Вообщем в буковели такая вот хрень (см.приложение), корпоратив для инструкторов ...
Награждение для любителей назначили на 19-00, запускали по спискам, абсолютно всех любителей небыло в списках, нас не пускали в буку, начали поднимать бунт мол зачем было приглашать на соревнования, если даже наградить не могут ... Через 1,5 часа "войны" нас все таки запустили и так "отшельнечески" наградили ...
За время "борьбы" успели напоить и наградить всех инструкторов и т.д. ...
"спасибо" буковелю за по*****уистическое отношение к любителям!!!!
О наградах и стартах позже ...


....
А я сижу, расслабляюсь и пью какую-то буковельскую "хрень" (см.приложение 2)
П.с.: соскучился уже за Вами всеми...
Извените пожалуйста но вечеринка была закрытой и только для инструкторов и партнеров школы, а для любителей была организована другая вечеринка в гриль-баре.

Добавлено через 34 секунды

Цитата:
Коментар від slavič Переглянути коментар
За видео - респект! Всегда бы так ...

Ждем протоколов ...
К вечеру будут!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 17:14   #32 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Цікаво яка ж це вечірка для любителів у гриль-барі, якщо поперше ніде про неї не було чути, а по друге нагородження любителів було на Буці ? Цікаво, а хоч хтось з любителів знав про неї....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 17:24   #33 (посилання)
Зелёный человечек™
 
Аватар для slavič
 
Зараз: поза форумом
Звідки: -

Снаряга: -
Цитата:
Коментар від SkiSchool Переглянути коментар
Извените пожалуйста но вечеринка была закрытой и только для инструкторов и партнеров школы, а для любителей была организована другая вечеринка в гриль-баре.
Да все нормально, и так громандное спасибо Буковелю за праздник Весны ... почаще бы так ...

Цитата:
Коментар від SkiSchool Переглянути коментар
Добавлено через 34 секунды
К вечеру будут!!!
С нетерпением ждем ...

Цитата:
Коментар від narayan Переглянути коментар
Цікаво яка ж це вечірка для любителів у гриль-барі, якщо поперше ніде про неї не було чути, а по друге нагородження любителів було на Буці ? Цікаво, а хоч хтось з любителів знав про неї....
Не грузись ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 18:06   #34 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Нарешті знайшлись кілька хвилин написати звіт по змаганнях, відразу скажу особисто я залишився задоволеним навіть незважаючи на всі "косяки".

День перший, п'ятниця.
Довший час вагався над тим щоб їхати в пятницю чи в суботу, особливого бажання їхати в пятницю не було проте у положенні по змаганнях яке було опубліковане, написано що реєстрація тільки у пятницю, та й ще і тренування буде на 8А, а от на Буковельському форумі юзер котрий вів інструкторську темку на моє питання чи можна буде зареєструватись пізніше відписав що номер можна буде отримати безпосередньо перед стартом. Та все ж, було вирішено їхати в пятницю. Мав надію попасти на скі-крос проте не встиг, зареєструвався та поїхав розкатуватись. Сніг був важкий, людей мало, погода сонячна. Косяк перший, обіцяного тренування так і не було, у регламенті стояла година 14-30, траса 8А, там десь до другої змагались юніори, а після них трасу одразу ж демонтували.... Пішов дивитись телевізор ... .

День другий субота. Все почалось досить оптимістично. Підйом в 7-30, стартовий номер отримав без проблем, доречі мій стартовий номер був "1", також отримав абонемент на безкоштовне катання, доречі виявилось його можна було б отримати ще й у Пятницю. Почались самі змагання, трасу поставили на половині 2А, спочатку стартували юніори було досить багато сильних спортсменів, по відчуттях їхня група була найбільша, дальше інструктори, доречі навіть в інструкторів були проблеми з реєстрацією, потім ветерани, і аж у кінці любителі.
Ось тут почались неувязки, виявилось що ті люди які зареєструвались в Сб. мають тільки одну спробу і по суті в змаганнях участі не беруть, реєстрація через інтернет коли б це не бралась до уваги. Далі постійні проблеми з хронометражем в результаті в групі любителі 17-35 років по відчуттях було не більше 10 чоловік, а в інший мабуть ще менше ( я можу помилятися ), проїзд траси за нереальних 27 секунд
( добре що хоч дозволили перестартувати ), невизначеність з порядком старту учасників, на другій спробі табло яке висвічувало твій час взагалі вимкнули.
Було відчутно що організація похрамує.

Мій заїзд. Стартував в числі перших любителів, до слова це мій перший старт в житті, одразу розхвилювався та розгубився, проте доїхав нормально, траса вже була досить розбита, поставлена дуже одноманітно, 8А ставили набагато цікавіше. Програв чемпіону 5 секунд. Друга спроба була вже після мабуть години очікування під дощем, траса ще більш розбита та мокра, практично намагався не впасти, траєкторія жахлива, помилок купа, в результаті програв чемпіону ще 10 секунд ....

Нагородження. В регламенті нагородження та "мега-паті" мало бути на фонтані до 4 годин. Тільки після того як я в черговий раз зайшов на школу дізнатись результати мені сказали що нагородження любителів через погодні умови перенесено в Буку. В Буку пустили з трудом, попередньо попередивши що столи накриті не для нас. В результаті на моє здивування я зайняв друге місце, чим залишився дуже задоволений, спостерігав за нагородженням інструкторів, цікаво що на подіум піднімались в різних дисциплінах практично одні й ті ж люди. Відійшовши від ейфорії та несподіванки пішов курити кальян. Залишатись довше на Буці не було змісту, так як не було де присісти.


Висновок. В цілому задоволений, проте це мабуть через те що мене нагородили , а так хотілося б, щоб наступного разу організація була кращою, мабуть це через те що багато змаганнь проводилось в один день ( всього в неділю було проведено близько 5-6 різних стартів ). Дякую Буковелю за можливість перший раз в житті стартувати та відчути дух змагання, безкоштовний скі-пасс та боржомі . Зробив для себе висновок, що потрібно тренуватись і тренуватись, в планах на наступний рік взяти участь хоча б в одній школі, бо єдиний мій інструктор та порадник до тепер книга "П'янта Су" ......
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2011, 10:31   #35 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Відео ролік ТСН про івент http://tsn.ua/bin/player/embed.php/383410361 .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2011, 12:15   #36 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для SkiSchool
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: Lacroix
Цитата:
Коментар від narayan Переглянути коментар
Цікаво яка ж це вечірка для любителів у гриль-барі, якщо поперше ніде про неї не було чути, а по друге нагородження любителів було на Буці ? Цікаво, а хоч хтось з любителів знав про неї....
Взагалі то у положенні про змагання було вказано про вечірку у гриль-барі для любителів!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2011, 12:55   #37 (посилання)
Зелёный человечек™
 
Аватар для slavič
 
Зараз: поза форумом
Звідки: -

Снаряга: -
Протоколы соревнований

Для тех кто попал в зачет ...

Мужчины - Неофициальный общий зачет (Инструктора, Спортсмены, Любители)

Женщины - Неофициальный общий зачет (Инструктора, Спортсмены, Любители)

Официальный протокол по группам

Официальный слалом гигант Юниоры (Лыжи)

Официальный слалом гигант Юниоры (Борд)
Додані файли
Тип файлу: xls Муж.xls (25,0 КБ, 974 переглядів)
Тип файлу: xls Жен.xls (16,0 КБ, 474 переглядів)
Тип файлу: pdf Protocols_260311.pdf (101,4 КБ, 335 переглядів)
Тип файлу: xls gs_juniors.xls (68,5 КБ, 185 переглядів)
Тип файлу: xls board_gs.xls (34,5 КБ, 157 переглядів)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2011, 21:15   #38 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Смотрим очень необычный и красивый видео отчет о Буковельском кубке по джибу и трамлину. Напомним, что кубок проходил 26 марта в субботу.

Места распределились так:

Big Air
Сноуборд:
1. Шульга Саня а.к.а Noah (back roll, кривой front roll, straight air с криком: "Блеа-а-а")
2. Барановский Олег (gorilla grab, nose grab, 360 чудом уеханное)
3. Богдан Климчук (под номером 1 был) (360 с ударом рукой по доске в непонятном месте, и прямой прыжок с таким же ударом.)

Прошу заметить, что в финале было целых 8 райдеров!

Ньюскул:
1. Лютый могулист на твинах и в шмоте (backflip+180, 720 испуганный карандаш, красивый switch backflip)
2. Дербах Юра (360 tail, 720 карандаш, 360)
3. Мирослав Нищей (Backflip safety grab, switch backflip)

Джибб: (финал проходил на периле)
Сноуборд:
1. Юра Олийнык (fs180 - fs180out, front nose)
2. Женя Танцор (fs bs, fs180 - fs180out)
3. Резо Гамрекелидзе (5-0, back lip)

Ньюскул:
1. Гапко Никита (fs switchup, bs 270 out)
2. Бобелюк Рома (fs 270 out, fs switchup)
3. Остапчук Ваня (fs 270 out, butter 180 to fakie)

Ну а теперь смотрим видео:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Events: Bukovel DH соревы Bukovel BikeParK Events: made in Ukraine 13 24.06.2011 08:50
Events: Bukovel Sunny Days. 8-17 апреля 2011 Не Важно Events: made in Ukraine 118 30.04.2011 21:11
Events: Pringles Xtreme Freeride Cup 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 118 28.04.2011 10:32
MTB: Alushta Cup 2011 sergeij50 МТБ территория 0 07.12.2010 18:13
MTB: Alushta Cup 2010 (Майские этапы) sergeij50 МТБ территория 15 22.05.2010 22:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday0207422687 (82%)18 (17%)1 (1%)
Month125214140245802640 (63%)1382 (33%)187 (4%)