Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Mik
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.03.2023, 11:26   #111 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Залежить, що Mik намагається зробити. Якщо говорити про збільшення кутів закантовки, то це одна справа. Якщо про чистоту саме такої їзди то інша.

Я б радив поробити Power Release. Він навчить контролювати розгинання лижі і згинання внутрішньої ноги. Як навчитися не гнути спину не знаю, є вправи які могли б допомогти, але то треба на місці дивитися. Точно це вчить станова тяга (я не жартую).

Я б радив позайматися phantom move, сконцентруватися щоб лижа проїхалася на внутрішньому канті і перейшла на новий зовнішній, а ти в цей час за рахунок м'язів живота витянув себе вперед тянуяи ноги назад. Подивися уважно як робить фентом Даяна у відео short turns better control чи щось таке.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 11:33   #112 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Lyubomyr, спина згинається через те що ноги не згинаються. Такий собі реліз змішаний. Частково ноги а частину згинання в спині.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 12:34   #113 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
В мене було дещо схоже. В мене були слабкі ноги, і я лінувався їх згинати. Тілом нахилявся вперед, а ноги і зад назад, при чому ноги тримав майже розігнутими.

Я перед сезоном робив таку варіації "стільчик" але без стінки, переносячи вагу з ноги на ногу тримають кут близько 90 градусів і напружуючи м'язи живота щоб не впасти назад.
Потім на снігу, в якийсь момент я навчився, що коліна мають рухкєатись вперед в релізі. Для того треба згинати ноги а самому провалюватися якби назад, даючи коліна піти перед тілом.

Ось ця вправа дуже хороша:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 12:42   #114 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Lyubomyr, я з цієї вправи колись починав. Але коли повороти стають коротшими, ніби часу не вистачає. Сил вистачає в ногах. Присідаю на одній нозі, бігаю трохи. Можливо вік вже трохи не той, реакції сповільнюються.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 12:53   #115 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Ще по тому відео, яке я перед тим коментував. Такі повороти стопами і зі стабільним корпусом можна розвивати в короткий поворот. Короткий поворот в принципі не потребує великих кутів а базується на сильних і різких рухах стопами. Від того короткорадіусні лижі зразу реагують і їдуть від тебе вбік, твоя задача в повітрі, поки вони летять на другу сторону зібрати їх разом і потягнути їх назад щоб перецентруватися і фактично вже в повітрі почати кантувати стопи знову. Як тільки ти це зробиш, маєш відчути сильний тиск у відповідь від лижі, в цей момент можна відпускати -- просто розслабляєш ноги і лижа вистрілює як з лука на другу сторону а тіло продовжує рухатися вниз. Має бути стрімкіший схил, десь як 2а і пружна, робоча лижа, інакше нічого не буде. Або буде не так.Найбільший челендж -- це робити це усе в повітрі коли лижа вистрілила і треба вже все робити в невагомості і в проміжку 1с. Важливо не затягувати -- як тільки відчув тиск, зразу (або майже зразу) відпускай. Кут атаки має бути не більше 45 градусів. Лижа не має їхати поперед схилу, ти ніби як відбиваєшся на батутах (так Лоренц це описував в тому інтерв'ю).

Добавлено через 5 минут

Ось це базовий power release:


Він тебе вчить не давати лижам вистрілювати.

А це як орієнтир як задалеко можна в цьому піти:


Я мабуть досі так і близько не можу. Це треба робити на широкому схилі, і бажано в снігопад або зразу після снігопаду. Не на кожному схилі виходить. Плай права широка траса ідеальна для цього.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 12:59   #116 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
спина згинається через те що ноги не згинаються
На мій досвід - навпаки. Якщо положення спини неправильне, то згинання ніг призводить до відсадження назад і втрати балансу, тому людина їх і не згинає.
У спини має бути лордоз. Райлі та Том говорять про "нейтральний" хребет, але це звичне та природне становище для тих, хто привчений спину правильно тримати. А хто не привчений, тому треба привчатися) Станова тяга та присідання з вагою дійсно добре допомагають – одразу відчуваєш, що з неправильним становищем спини можна щось надірвати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 13:04   #117 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@merry_candy, можливо. Я в свій час натягався станових і наприсідав досить. Не впевнений, що вийде знову почати тягати залізо. Але дякую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 15:05   #118 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Lyubomyr,не повіриш, саме через виконання таких вправ я і є "несущий дичь".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 09:54   #119 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Це останній запис минулого сезону. Схил настільки жорсткий, що лижу "тіліпає" як прокатну.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2023, 12:09   #120 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik, бачу різні ангуляції ліво/право. Знімай, катай. Піде.

І ще хочеться вужчого ведення в релізі. Згоден?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« yuraja | Spin »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000035 (85%)6 (15%)2 (2%)
Yesterday025912270 (80%)18 (20%)2 (2%)
Month82423375185012218 (65%)1114 (33%)70 (2%)