Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Tregub
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.04.2023, 10:42   #161 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sheridan , насправді, щось нове пробувати часу не багато, хіба що, на ранкових тренуваннях))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2023, 10:44   #162 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas , 110 годин?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2023, 11:00   #163 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
@Sheridan , насправді, щось нове пробувати часу не багато, хіба що, на ранкових тренуваннях))
новое это отточеное старое и усложненное многими способами!

вот в этом ты не прав, ты должен развивать ученика своим развитием..
то что я тебе и говорил, а ты упрямый.. ставишь блоки себе и ученикам, ты должен помогать и себе через учеников..
Кароче... логика будет в сл сезоне, надеемся на то, что он все-же будет..
И не только в этом тесном буковеле..
каждая минута на снегу надо проводить с учёбой для себя и того, кто тебе доверился ещё и за деньги..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2023, 21:27   #164 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Korben Dallas ,

Чи можна показувати рух/вправу на вищому рівні, ніж людина зможе виконати?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2023, 22:01   #165 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Lyubomyr ,не зрозумів запитання)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2023, 08:17   #166 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
например как проводят инструктора кат А (или кто приблизился к уровню кат. А) уроки даже на базовый поворот новичкам..
неоднократно видел, что в группе каждый выполняет базовый поворот со своими точечными, индивидуальным усложнениями например один ученик с положением корпусом в поворот, другой на положение с уходом в переднюю стойку, а инструктор просто с растёгнутыми ботами и тоже выполняет задачи и повышает свой личный уровень при занятиях..
короче, чем опытнне инструктор, тем креативнее он использует свои знания и умения (время на снегу!!) для себя и работы с клиентами.. чтобы за еденицы времени охватить больше приобретённых навыков как для себя, так и для учеников
в этом и есть задача повышения методического мастерства. не циклить себя и учня на банальности и последовательности методички.. хотя и это важно, давать впихуемое на уровень сегодняшний
Но и есть такое, разное можно наблюдать на склоне, очень не многие имеют понятие заставляя к примеру снимать лыжу новичкам ещё и в группе.. Кароч в этом и есть логика разделения на категории и ступени проф пригодности
где-то может и это хорошо, к примеру по моему мнению, что у Валеры уж слишком сильно накатана база карвинг поворота, свернуть в дичь по стойке не возможно, помарки и неуверенность в балансе имеются, положение стоп больше чем удовлетворительно, поворачиваемость по соотношении к линейности уже много выше, чем допустим два сезона до..
в принципе работа с новичками не додает прогресса техничного личного, больше надо решать психологические задачи, что может иногда и важнее техники, даже в ущерб своей..
короче для обывателя 100 дней работы это не 100 дней личного времени на катание однозначно, но и работу надо учиться пользовать для развития не только в плане психологии, но и в базе повышения технических применяемых методов для себя и учнив..
в этом и есть рост мастерства для инструктора в первую очередь и личного роста во вторую..
длинный пост, но это моё мнение, нравится оно кому или нет, но....

Добавлено через 19 минут

@Lyubomyr ,хотелось бы дать свой ответ
есть сложность выполнения, и есть путь решения методом подхода от простого к сложному.. у Харбр это очень чётко присутствует..
подвести к сложному через простое и есть мастерство.. но этим все самообучающиеся принебрегают, поэтому и годы застоя и поиска..
пытаясь поехать карвингом без базового поворота невозможно!
а едут и снимают на видео, выколупывают кадр из 1000 кадров, выставляют и радуются успеху..)))
вот что я называю откровенной дичью в горнолыжном понимании
Кароче Все к Валере на базу по льотному тарифу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2023, 17:56   #167 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Я саме так і хотів відповісти))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2023, 20:24   #168 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Korben Dallas ,
Коли я показую якусь вправу базову, або не дуже базову, я зазвичай її виконую максимальо добре як вмію, хоча я знаю точно, що людина це повториии саме так не зможе — в неї в кращому разі буде менший діапазон руху, будуть відсутні деякі елементи, інші помилки які не стосуються даної вправи тощо. Я знаю, що для виконання на такому рівні треба роки поактики. Хоча можна було б показувати в дуже базовому виконанні, ближче до того, що їй доступно. Як побічний ефект, коли я когось навчаю, то сам повторюю базу і навіть розвиваю нові вміння.

От мені цікаво, чи вас інструктують показувати базові вправи на бвзовому рівні, чи можна робити з хорошою аегуляцією, вираженим передньо-заднім балансом, більшими кутами закантовки, коротшими поворотами тощо.



@3dss ,
Харб якраз палкий прихильник такого підходу знизу вверх, коли вміння додаються поверх за поверхом і таким чином карвінг в нього це такий просунутий рівень, продовження попередніх рівнів. Класичні PMTS кемпери Харба в більшості не доходять до карвінгу а вчаться короткого повороту довго і нудно, хоча з тою базою можна було б непогано мабуть карвити. Але це залежить від здібностей і атлетизму, є багато і справді сильних, універсальних лижників.

Але є інші круті лижники в інтернеті, які використовують оптику (термінологію, книжки) Харба, які вчаться карвінгу зразу. Вони себе називають рейс-орієнтованими і роблять всі ці рухи в карвінгу. І в них є чим похвалитися.

Я от сам довго не карвив і є прихильником скоріше спіральної моделі, де ти можеш зайти на на більш просунутий рівень, щось там спробувати і зрозумівши де твої слабкості повернутися назад і розвинути навики на меншій швидкості, розучити нові рухи чи виправити їх. І тоді вже знову пробувати просунутий рівень.

Востаннє редагував Lyubomyr: 13.04.2023 о 22:09.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2023, 21:07   #169 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Lyubomyr , інструктор категорії В basic повинен мати навички і вміння навчити учня в достатньо широкому діапазоні: від плугу і до карвінгу. Я даю своїм учням тільки те, в чому я впевнений, що вони то виконають. Я не тренер і не готую спортсменів, я інструктор, якому потрібно швидко переналаштовуватись кожні дві - три години. Є моменти, які закладаю саме з плугу. Є учні, які панічно бояться червоних трас, але на які я їх всерівно затягую обманним шляхом)) Є учні, які приходять на карвінг, а в них навіть базової стійки немає і приходиться з ними повертатись до базового повороту з просковзуванням. Але завжди учень, який прийшов на заняття, повинен піти з нього з прогресом, плуг то, чи карвінг.

Додано через 7 хвилин

Повороти великого і середнього радіусу з просковзуванням у нас називаються базовими і то є дійсно база до карвінгу. На цьому етапі закладаються навички і розуміння всього: основна стійка, повороти різного радіусу, ангуляція, вміння контролювати швидкість на будь якому схилі (крутизна, ширина)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2023, 22:15   #170 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas , цікаво. Але ти не відповів на питання )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« yuraja | Mik »



Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today15305131 (82%)7 (18%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month133323743169662392 (64%)1209 (32%)140 (4%)