Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Праздники 2019-2023
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 24.02.2019, 10:50   #31 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sumrok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Fischer RC4,Head Vector evo 110
Цитата:
Коментар від murrena Переглянути коментар
а другие - отмечают 23 февраля.
Да его уже никто не празднует,
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Кто стирал портянки и нюхал кирзу, тот поймёт и помнит..
А дух им больше подымают те твари, которые в кабинетах требуют у них справки участников АТО.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2019, 14:25   #32 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Amphibia
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від kvitkar Переглянути коментар
І ваші пости на цьому форумі можливі завдяки УКРАЇНСЬКИМ воякам, які всіх нас захищають від московитів.

"Прошла зима, настало лето – спасибо партии за это».
Наши посты тут возможны завдяки Шеридану, создавшему этот форум. Что за люди, чуть что - истерика, не ваша дата - спокойно проходи мимо.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Тролль? Bob_Kneissl, murrena + Shai
Старий 24.02.2019, 17:08   #33 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
@Schussfahrer, кто такое заявляет/постит - показывает прежде всего кто есть сам.
Я отца поздравил, подарил даже шапку НЭ - Вашингтон Кэпиталс, в этом нет ничего плохого, ему приятно
Чего вы на других ровняетесь, живите своей жизнью и не творите желч.
Не праздник вам- норм, чего говном стены расписывать...
Не, ну реально, вот нафиг мне те поздравления, нашей, украинской ваты(, с GIFками с триколором и радостными, рашистскими возгласами ( Ну служили, только зачем из этого делать чудо(
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Schussfahrer, ex_edc, Igorco, Masik, kvitkar, Bob_Kneissl, docent, сергей67 Бесполезный пост Sumrok
Старий 24.02.2019, 17:49   #34 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Цитата:
Коментар від Sumrok Переглянути коментар
@kvitkar, А как быть тем кто воевал 41-45 ? 9 Мая тоже праздник агрессора , если это хоть как то поможет нашим парням на Донбассе- я двумя руками за, перенесём, переименуем.
9 травня свято не агресора, а перемоги над нацистською Німеччиною. Хоча актуальнішим є 8 травня - день пам"яті і шани загиблим і Другій світовій. Бо називати перемогою результати тієї м"ясорубки мені складно. Доречі фронтовики дуже рідко пили за перемогу. більше - "щоб не повторювалося".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2019, 18:45   #35 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
Сейчас времена не лучше (((
Мне уже стыдно за настоящую историю, а что про это напишут вообще

Добавлено через 7 минут


Тех кем вы не гордитесь подняли по звонку и 70% направили в мясорубку Чернобыля
Мой отец был среди них.
Теперешние защитники надеюсь поступят так же, если подобное случится, не взирая на религию, политические взгляды и личные неприязни...
Нам ці свята насадили при совку, а насрпавді ці дні (23.02 и 9.05) не святкові а скорботні для українців, бо дуже багато горя та смертей принеси і совармія і друга світова ( батько воював і розказував про ті події) зараз відкрили архіви і можна прочитати, що в реальності відбувалося з 1939р по 1945р. Живих ветеранів майже не лишилось, святкують в більшості ряжені, українці вітають воїнів і згадують своїх загиблих в інші визначені дні.
Мій чоловік служив в совармії, але це не святкуємо, бо сам відмовився.

Нам не соромно за події останніх пяти років, їх ще оцінять і люди, і українці в історичному масштабі. Жаль, що Ви не бачите(не хочете бачити) реальних змін у всіх сферах і не розумієте що країну і людей не можна змінити за п"ять років, потрібно ще багато років, щоб запрацювала економіка, люди стали платити податки і піднявся рівень життя.

В мене багато претензій до нинішньої влади, але є впевненність, що моя дочка і майбутні внуки будуть жити в цивілізованій Україні.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2019, 19:19   #36 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Я вам ось що скажу: мені вчора довелось побувати в Білорусі і пробувши там годин зотри я так і не відчув,що я саме в Білорусі. Документообіг мордорською,радіомовлення мордорською,по радіо всі вітають один одного с дньом зіщітніка отєчєства і всі дружно дрочать на совок...вони остаточно втратили свою національну ілентичність. До чого я то все розповідаю? А до того,що в нас,слава Богу,є алергія на совок і на все,що з ним пов'язане. В нас на генному рівні закладено відторгнення всього мордорського,а останнім часом і совкового. Ми віками виборювали свою незалежність і національну ідентичність і ці здобутки були примножені за останні п'ять років. Ось чому українці не святкують 23 фєвраля і не тільки. Так,влада у нас не ідеальна і до неї дійсно багато запитань,але я тішусь хоча б можливістю задавати владі запитання і що вона відверто не проросійська як була до цього. Головне то все не проїбати,як ми вміємо,бо потім доведеться починати все з нуля...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2019, 19:34   #37 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Amphibia
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Учитывая что согласно данным Google Trends запросы, связанные с днём 23 февраля, лидируют в числе поисковых запросов в Google из Украины, то никакой аллергии нет. А память есть.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Бесполезный пост Bob_Kneissl, nomeaning
Старий 24.02.2019, 19:39   #38 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Amphibia ,все вірно, молоді українці не знають що то за свято,от і запитують у гугла що то за хрєнь і навіщо його святкувати.

Додано через 2 хвилини

...і з пам'яттю дійсно в нас все добре і все ми пам'ятаємо,хоча багото чого хотіли б і забути...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2019, 19:58   #39 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Baralgin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кривой Рог

Снаряга: Elan Amphibio 14 Ti, Atomic Nomad (S), HEAD Raptor 120RS
@Korben Dallas , молодые украинцы младше 5лет?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Тролль? Bob_Kneissl :) Друже
Старий 24.02.2019, 20:23   #40 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від VeraM Переглянути коментар
Нам ці свята насадили при совку,
тогда там нехватает еще одной красной даты, ее здесь уже упоминали.
Для кого то он праздник, для кого то день осла... Его очень активно будет праздновать ваш враг Но при этом моя мама им брезгует Говорит как вы примерно...
Не будем вводить двойных стандартов, праздник врага - нам противен и неприемлем.
Ну и так далее по календарю...
Поймите радикализм, национализм, обсирание того что вам не понятного или не приемлемо - приводит к конфликтам, негативу, непониманию... Это разрушает Мир и взаимопринимание иного.
Поменяли одного царя на другого и все стало лучше. Не буду о том что будет дальше, это в Кино уже снято...

Добавлено через 3 минуты

То что женщины самые искусные манипуляторы я в курсе, они побеждали даже самых великих диктаторов и древних богов...
Поэтому я не удивлен победой над одним из смертных
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Драгобрат сезон 2024 Sheridan Драгобрат 6218 08.03.2024 13:31
Кубок світу WC 2022-2023 HappySkier FIS территория 92 16.07.2023 19:33
Буковель сезон 2023 Witness Буковель 354 19.05.2023 21:46
Наші зустрічі: WSX 2019 Sheridan Наши Встречи 12 23.04.2020 21:04
Наші зустрічі: Бук 2019 Sheridan Наши Встречи 138 04.11.2019 19:42

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday1108314089 (76%)28 (24%)2 (1%)
Month52705247210472997 (56%)2161 (40%)187 (3%)