Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.03.2018, 19:45   #2991 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Признаюсь - нажал на плюсик с особым цинизмом и неистовым удовлетворением. Смею заметить, что такое кино от мировых про-райдеров отичается только частотой мелькания йолок в кадре. По интересу - ровно так же.
Хотя, во всем нужно искать позитив... Нашел! Должно помочь в экстренной помощи при пищевых отравлениях в комплекте с марганцовкой за счет выраженного эффекта головокружения
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2018, 20:23   #2992 (посилання)
Make SkiTour Great Again!
 
Аватар для Nickel
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
З чим "не согласен"? Що я таке ствервысказывание бути зі мною не згодним??? Здається, я тiльки питав!?
@sanyana, Вы же не просто вопрос задаете, а в такой форме высказываете своё негативное отношение к подобным видео. Или я не правильно понял посыл?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2018, 20:31   #2993 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
забегая перед паровозом: @Nickel, а я понял посыл именно так, как ты. И поэтому мой плюсик под постом почтенейшего @sanyana офигенно толстый, красный, с катафотами и лампочками, нужно просто присмотреться

Если серьезно, то кино про кончики лыж не несет ничего, кроме убитого трафика и засорения Форума как базы знаний. ИМХО, жесткое такое.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2018, 21:04   #2994 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Nickel Переглянути коментар
Или я не правильно понял посыл?
В цілому правильно. Але дуже хотілося б почути аргументи прихильників жанру. І може тоді ми(?) змінимо своє ставлення.
А моє ставлення (саме за нього можна було б покласти "не согласен") таке:
Відео про "носки лиж" і про "я і я" це "Еверест" самозакоханості! Все! Більше нічого!
Коли камеру чіпляють на селфі-дрин, то це дуже гідно для інфантильного дівчиська, яке мріє про "лайки" і кар'єру супермодельки! І аж ніяк не гідно для чоловіка. Дорослого чоловіка. Тим паче, чоловіка, який займається екстремальними видами спорту/туризму.
Але, не втрачаючи надію, я питаю ще раз! Що гідного в таких відео? Чому знімають не тих, хто поруч, а себе, коханого?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Facepalm Nickel
Старий 28.03.2018, 22:14   #2995 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Снобізм. Взагалі то я особисто катаюсь на лижах не тільки заради катання але і заради атмосфери. І взагалі позитивних емоцій. Якщо комусь позитиву додають селфі то чому б і ні? Тим паче це ж не в темі про правильне катання. Зауваження до не підходящого формату відео для кашпіровських - так. Але нехай собі людина тішиться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2018, 22:28   #2996 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yuraja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк

Снаряга: уже свои
А я ще чекаю шкали швидкості від 180. Тоді складеться пазл.

Добавлено через 3 минуты

@sanyana, для них ( молоді) камери ,лайки,ютуби і тд. Для нас Мабуть де , як і з ким?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Facepalm Nickel Не согласен nomeaning
Старий 28.03.2018, 22:39   #2997 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
а никому не кажется, что у этого олдскульного товарища какой то фриковатый стиль общения?
и постоянно какие то непонятные претензии к разным людям?)
и на все вещи у него свое, очень важное, не согласное мнение?

Добавлено через 7 минут

Ракурс со шлема - вполне хороший ракурс, просто надо пользоваться им в меру. Как и другими приемами. Если без конца елозить зумом туда-сюда или вертеть камерой вверх-вниз, вправо-влево - мало кому понравится

Вот отличное видео снятое со шлема. Кому не нравится?

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2018, 22:41   #2998 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Цитата:
Коментар від yuraja Переглянути коментар
А я ще чекаю шкали швидкості від 180. Тоді складеться пазл.

Добавлено через 3 минуты

@sanyana, для них ( молоді) камери ,лайки,ютуби і тд. Для нас Мабуть де , як і з ким?
А чому ви от так одразу діагнози виставляєте на підставі одного відео?
Чи лайки не поєднуються з поняттям «з ким і як»?
Я люблю лайки . Більше того - майже всі хто має аккаунти у соцмережах люблять лайки. Бо соцмережа це вже умовний «ексгібіціонізм». Або «вуайеризм». Кому що більше до вподоби.
Якщо ви хочете залучити того дописувача до ваших цінностей - то краще дайте змістовну пораду а не принижуйте.
П. С. У мене на аватарці селфі. Більше того - у моєму звіті на половині фото зображений я . То мене теж зарахуєте до тих?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2018, 22:46   #2999 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Amphibia
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Люди добрі! Поясніть мені, будь ласка, який потаємний сенс
Эффект присутствия же.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2018, 22:53   #3000 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yuraja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк

Снаряга: уже свои
@ex_edc, мабуть Ви неправильно мене зрозуміли. Я нікого не принижував. Вашого відео я не бачив і якщо швидкість у Вас більше 60 км. знімаю капелюха і катайте далі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 11 (учасників - 0 , гостей - 11)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today063416244 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday028149905106 (71%)41 (28%)2 (1%)
Month123623773178762463 (64%)1226 (32%)146 (4%)