Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.03.2018, 22:59   #3001 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Цитата:
Коментар від yuraja Переглянути коментар
@ex_edc, мабуть Ви неправильно мене зрозуміли. Я нікого не принижував. Вашого відео я не бачив і якщо швидкість у Вас більше 60 км. знімаю капелюха і катайте далі.
Я свої відео не викладаю майже. Бо дійсно гарних мало.
А швидкість більше 60 буває рідко. Не настільки я майстер щоб мати достатній контроль на такій швидкості.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 00:29   #3002 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
А в чому проблема то?)) В мене також на шоломі є та цяцька...навіщо знімаю? Та хз...відкрив для себе нещодавно відеомонтажний процес от і цікаво.Подобається то кому чи ні - мені до сраки,допоки то подобається мені. Для мене то ще одне хоббі

Додано через 21 хвилину

...народ,ну ви даєте)) Хвости собачі вас не дратують (доречі,мене піждєць як то виводить з рівноваги),а камера на шоломі дратує...😂

Додано через 14 хвилин

Ну всьо мене зараз понесе...😁 Ще дратує:
1) Коли патиками махають позаду
2) Насрачники
3) Бордери,які сидять на яйцях в поворотах і посеред трас
4) Коли топчуться по моїх лижах
5) Коли палять на витягах
6) Коли не дивляться навкруги при різкій зміні траєкторії руху
7) Коли лізуть на перед зі словами "прапустітє ми вмєстє"
8) Про собачі хвости ще раз нагадаю
Ну,якось так...😁

Додано через 2 хвилини

А ще мене дратує,коли Буковель називають "буховелем"...ніби на інших курортах,сцуко,не бухають...))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 07:54   #3003 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Українські народні та українські сучасні пісні ?ffentliche Gruppe | Facebook
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 08:54   #3004 (посилання)
Che
Давно на форуме
 
Аватар для Che
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkiv

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від sanyana
...
у человека есть много свобод.
вы пока в совершенстве владеете только свободой общения.
напомню, существуют другие:
свобода что-нибудь сделать. например, организуйте поездку в ляграв и сводите людей по всем маршрутам.
свобода креатива. например, снимайте видео как вам хочется, нарезайте футажи как ваша душа пожелает.
свобода выбора. нравится Скорсезе - качаете фильмы и смотрите, не нравится Линч - не качаете и не смотрите.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 09:17   #3005 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Вот отличное видео снятое со шлема. Кому не нравится?
ну мне не нравится. Кроме места грубейшего нарушения ТБ спутником Кандида, смотреть не на что. Иногда да, можно увидеть тень Кандида. Но увидеть самого Кандида было бы интереснее. Все остальное - кино про кончики лыж и елки. Скучно и голова кружится.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 10:47   #3006 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
...
Если серьезно, то кино про кончики лыж не несет ничего, кроме убитого трафика и засорения Форума как базы знаний. ИМХО, жесткое такое.
Та <в последнее время> уж как-то слишком много постов у нас тут если не убивают трафик, то засоряют форум как базу знаний.
И раз уж разговор перешел на личности, мол кому что нравится/не нравится, то также базу знаний засоряют "сраки", "бля", "акуєнно" и проч. мастерство умеренного употребления мата доступно, увы, немногим

Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
... Відео про "носки лиж" і про "я і я" це "Еверест" самозакоханості! Все! Більше нічого!
Коли камеру чіпляють на селфі-дрин, то це дуже гідно для інфантильного дівчиська, яке мріє про "лайки" і кар'єру супермодельки! І аж ніяк не гідно для чоловіка. Дорослого чоловіка. Тим паче, чоловіка, який займається екстремальними видами спорту/туризму.
Про досягнення Евереста самозакоханості свідчить далеко не тіки відео про носки лиж, а й деякі, досить численні, дописи форумчан у стилі "я - д'Артаньян, всі решта - під..си"
А про "хорошеє катаніє как для дєвушкі" і шо для дівчиська є гідним мріяти про лайки і кар'єру супермодельки... це вже, панове, щось вище за Еверест
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 11:24   #3007 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Lesya_Kl ,Не знав,що то Вас так зачепить)) Тоді просю пардону і сраку міняємо на попу,бля на нічого собі,акуєнно на причудово і відосіки не викладуємо про смереки,тільки по справі і тільки в кашпіровські...нудно з вами,пані та панове...;(
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 11:42   #3008 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Цитата:
Коментар від Валерій Трегуб Переглянути коментар
... нудно з вами,пані та панове...;(
бачте, в кожного своє нудно/не нудно
кому носки лиж на відео - цікаво, кому - ні
кому Лінч, кому Тарантіно, кому Рязанов
мені смереки на відео - нудно, але то справа смаку, нудно - не дивись, неприємно - не читай
лише не треба отаких категоричних оцінок про Еверест самозакоханості
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Che
Старий 29.03.2018, 14:48   #3009 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Amphibia Переглянути коментар
Эффект присутствия же.
Це щось тіпа такого?

Я дивлюся, ви тут все до купи намішали. Прикро.
"Еверест самозакоханості" це моя особиста думка та оцінка. Спитали - відповів. І вона не повинна ніц нікого обходити! Вона також може бути хибною. Дуже хочеться її змінити бо вона неприємна для багатьох. Але для цього, від першого мого посту на цю тему, дуже хочеться отримати відповідь на одне єдине питання.
Що керує людьми, які мають повну свободу вибору, коли, катаючи в компанії, вони знімають не друзів/товаришів, а носки лиж чи себе самого?
Адже, якщо буде можливість голосувати за відео спуску одного, будь-якого лижника, де його знімає хтось і водночас відео, де той лижник знімає кінці своїх лиж, то яке відео набере більше голосів? Думаю, відповідь очевидна!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 15:36   #3010 (посилання)
Make SkiTour Great Again!
 
Аватар для Nickel
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Що керує людьми ... коли ... вони знімають не друзів/товаришів, а носки лиж чи себе самого?
@sanyana, очевидно же - нельзя одновременно и хорошо самому покататься, и снять хорошее видео со своими друзьями. Тут либо кино, либо каталка. А замутить какой-никакой видос с камерой на голове или селфипалкой, которая по Вашему мнению так задевает простихоспади чоловічу гідність , можно без дополнительных усилий.
И еще, мне кажется, не стоит искать потаємний сенс там где его нет. А то Вы нараздавали тут фраз типа кульно і гідно, що має донести глядачу, "Еверест" самозакоханості. Все проще. Кому-то нравится вот он и снимает, Вам не нравится - проходите мимо без нравоучений.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 5 (учасників - 0 , гостей - 5)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today06102212 (86%)2 (14%)2 (2%)
Yesterday028149905106 (71%)41 (28%)2 (1%)
Month123613749177362431 (64%)1219 (32%)146 (4%)