Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.03.2018, 16:10   #3011 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@sanyana ,Ото вчипився ти в ті носки...)))) В мене один раз сталося таке неподобство,каюсь)) А знаєш чому так? Камеру занадто низько нахилив,але потім я виправився!))

Додано через 1 хвилину

...і замиготіли,красіво так,в кадрі смереки та інші йолки))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2018, 17:02   #3012 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Nickel Переглянути коментар
очевидно же - нельзя одновременно и хорошо самому покататься, и снять хорошее видео со своими друзьями. Тут либо кино, либо каталка.
@Nickel, Ви самі вірите в те, що написали? Прикро. Як я і писав в першому пості... Нема часу на тих друзів, якщо хочу гарно покатати... І відео хочу... і сам себе знімаю... Звісно, то простіше. 2 в 1. І нікого це не повинно обходити. Крапка.
Добре! Не самозакоханість! Просто брак часу і чітке визначення приоритетів!?)
Знаєте, мабуть, я лишусь при своїй думці. Нічим не гіршій за Вашу. Бо мені так подобається(?). Якщо Вам не до вподоби - "проходите мимо без нравоучений."
Сподіваюсь, Ви правильно мене зрозуміли. Так нормально розійдемось?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:( Nickel
Старий 29.03.2018, 17:57   #3013 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Хто катає гарно то його відео цікаво дивитись як від першого лиця так і збоку, хто катає не гарно, то не має значення де розташована камера. Оскільки у нас багато хто катає так собі, тому і не всі відео всім подобаються.
Як на мене відео від першої особи дозволяє чіткіше відчути усі моменти і попробувати уявити, щоб саме я б робив у цій ситуації. Також не у всіх місьцях можна спускатись групою, щоб знімати когось іншого.
На кожен товар свій покупець.


  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2018, 16:19   #3014 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від nomeaning Переглянути коментар
хто катає не гарно, то не має значення де розташована камера. Оскільки у нас багато хто катає так собі, тому і не всі відео всім подобаються.
Перепрошую, але це не так! Відео про... самі знаєте про що, знімають не тому, що соромляться показати себе. Бо я хочу бачити того ідіота, який буде насміхатись над людиною, прагнучою щось опанувати!
Але все це пусте! Це вже не має значення! Я ніч не спав... думав... як же ж знайти вихід з цієї тупикової ситуації, де обидві сторони праві! І... таки знайшов!
Мода! Так, са́ме слово "мода" дасть потужний аргумент прихильникам "отих відео" на додачу до не менш потужного аргументу "А шо такоє???"
І са́ме слово "мода" дасть надію противникам "тих відео", що все мине. Скорше - повільніше, але неминуче! І наступить мир і спокій в наших душах!
Господи, як я радий за нас! І за вас я радий! Не дякуйте!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2018, 16:52   #3015 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
що все мине
Так, всі почнуть катати з камерами з оглядом 360 гардусів, а інші будуть переглядати ці відео у окулярах віртуальної реальності.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2018, 17:44   #3016 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@nomeaning, зачьот!
Я дивлюсь в майбутнє з приреченим оптимізмом! Тому, не можу не підтримати цю версію розвитку!
І тішить мене, що сектор з кінчиками лиж, набагато менший, ніж той, в який, суто гіпотетично, можуть попасти друзі "оператора"!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2018, 21:03   #3017 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для masik_i_ko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: 4frnt, JJ
@sanyana , вот в следующем сезоне и попробуем)))) сегодня стал счастливым обладателем экшинки... посмотрим какой формат видео больше лайков соберет. Носки лыж vs Друзі мої )))

PS я путаю, или @Pivoman таки "зажал" видео нашего слива ))) с северного унитаза. Вот не помню, вроде снимал?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2018, 12:03   #3018 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від masik_i_ko Переглянути коментар
сегодня стал счастливым обладателем экшинки...
Тут мав би бути смайл "рука-лицо"... До речі, а чому він в негативних оцінках? Адже він може висловлювати розчулення, як зараз. Бо я уявив тебе, Макс в ролі телепузика... реально улибнуло! Тільки будь обережним! По лезу ходиш. Перший раз та камера на лижі випадково зсувається...

Цитата:
Коментар від masik_i_ko Переглянути коментар
Носки лиж vs Друзі мої
Тут я не сумніваюсь, але чота очкую...
За них "монстри індустрії"! А за нас? От бліна... теж... ті самі "монстри". Правда, за 20 метрів то ніхто і не побачить. Хоч крейдою малюй. "Armada" на всю спину, а "GoPro" на все пузо! Має помогти!?
І "тітухани" за них! А за нас? Вован? Правда, він при "форсмажорних обставинах" на лижах краще їде, ніж деякі на ногах стоять!
І кричалка у них люта... "Бі-а-хіро"! Страшно... А у нас? Півоман торік пропонував щось на кшталт "Опыт и алкоголь побеждают молодость и задор!" Але то довго кричати, витіювато і не зовсім зрозуміло... Треба буде багато попрацювати в цьому напрямку... На рибалці будемо тренуватись!
Цитата:
Коментар від masik_i_ko Переглянути коментар
или @Pivoman таки "зажал"
Нє. То не сумісні речі! Тут два варіанти. Або ще не доїхав/дійшов до компа з круїзу. Або дійшов/доїхав/передивився і з міркувань гуманизму не став викладати. Шо там було я, нібито пам'ятаю... Ми там тіпа "дропали"!? Чи "піддропували"? Не знаю, як правильно буде... Власно, я б подивився на свій вираз обличчя, коли лижі ледь носками в сніг не встромились...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.04.2018, 11:47   #3019 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube


сорри с опозданием
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.04.2018, 15:42   #3020 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90


О то я розумію гопро

Востаннє редагував сергей67: 02.04.2018 о 21:23.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 27 (учасників - 0 , гостей - 27)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00667 (88%)1 (13%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293743169662392 (64%)1209 (32%)140 (4%)