Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.06.2023, 19:47   #3821 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
@PastorMalinois, дякую за інформацію.
Хоча я з цим питанням я не розбирався, але щодо розташування маховика і кроку все логічно.
Якщо Ви вже розбиралися, то є ще питання, щоб самому не витрачати багато часу.
Чи є десь якась інфа чи статистика, наскільки вага спортсмена може бути важчою за вагу тренажера, щоб він довго служив.
Ну при 100 кг необхідність тренажера у 87 кг також виглядає логічною.
Але щоб возити моє тіло у 67 кг, може буде достатньо і тренажера вагою 40 кг?
Тобто, якщо вага користувача приблизно у 1,5 рази більша, то це ще норм, чи вже забагато?
Може десь попадалася якась інформація щодо цього?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2023, 21:32   #3822 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
@PastorMalinois, дякую за інформацію.
Хоча я з цим питанням я не розбирався, але щодо розташування маховика і кроку все логічно.
Якщо Ви вже розбиралися, то є ще питання, щоб самому не витрачати багато часу.
Чи є десь якась інфа чи статистика, наскільки вага спортсмена може бути важчою за вагу тренажера, щоб він довго служив.
Ну при 100 кг необхідність тренажера у 87 кг також виглядає логічною.
Але щоб возити моє тіло у 67 кг, може буде достатньо і тренажера вагою 40 кг?
Тобто, якщо вага користувача приблизно у 1,5 рази більша, то це ще норм, чи вже забагато?
Може десь попадалася якась інформація щодо цього?
Я поки копав інфу по цьому питанню то прийшов до наступних висновків:

Усі передньомаховикові важкі, бо там більше заліза. І отакий як я лінконув, хоча позиціонується, як для особистого використання але він от прям близько до професійного. Ще ні але вже близько.

Те що я зібрав з обривочних даних від продаванів, від продаванів б/у з Європи, форуми, то це розуміння, що таки є взаємоз'вязок між вагою орбі та його здатністю довго жити і елементарно не ходити ходуном коли ви на ньому гарцюєте.

Ну от самі посудіть наскільки це маркетологічна лапша, коли ви читаєте, що орбік початквого рівня везе на собі тіло до 120 кг, при цьому вага орбіка скажімо 45 кг, а оцей що на фото, топ в лінійці непоганого виробника, везе 135 кг тіло але сам важить 87 кг

Це як з пральними машинами. Усі майстри пралок особисто користуються пралками Мілє, і намагаються саме такими, які з чугунними деталями на яких крутиться барабан, бо вони блін ну "вічні" та в разі поломки розбірні, бо барабани зі старого доброго нєржа, а не пластмаси. Вага у них під 100. А сучасні - красівиє важать по 40 кг, і короб у них в якому крутиться барабан пластиковий і одноразовий, а через те, що машинка 40 кг, там "пластилінові" деталі, і через 3-5 років летять підшипники на яких крутиться барабан, а бак в якорму він крутиться розібрати нізя, ну так щоб нормально, по технологіє, а не по кулібінськи Тому вони одноразові по суті.

Саме тому приватні хімчистки-пральні полюють за такими Мілями. Щось знають...

Така моя позиція.

Достеменно відповісти на ваше питання не можу. Все ж таки мої знання не є професійними та усеосяжними у цій сфері.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2023, 19:14   #3823 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
@PastorMalinois, повністю згоден щодо міркувань про Мілє тощо. Саме тому й спитав у Вас про відносність ваги користувача до ваги орбітрека, думав може десь вивідали інсайдерську інформацію, бо реклама на сайтах продажу орбітреків така, як Ви й написали - будь-який тренажер витримує не менше 100 кг людину. Ну як нема такої інформації, то нема, що поробиш.
Дуже вдячний за всю Вашу інформацію , яка скерувала мої думки також у напрямку, а чи не придбати й собі якогось орбітрека, бо артроз клятий таки дістає.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2023, 23:13   #3824 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
@PastorMalinois, повністю згоден щодо міркувань про Мілє тощо. Саме тому й спитав у Вас про відносність ваги користувача до ваги орбітрека, думав може десь вивідали інсайдерську інформацію, бо реклама на сайтах продажу орбітреків така, як Ви й написали - будь-який тренажер витримує не менше 100 кг людину. Ну як нема такої інформації, то нема, що поробиш.
Дуже вдячний за всю Вашу інформацію , яка скерувала мої думки також у напрямку, а чи не придбати й собі якогось орбітрека, бо артроз клятий таки дістає.
В Київі є шоуруми з орбіками. Підіть пощупайте, походіть на них і я думаю питання проясниться.
На OLX купа оголошень...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2023, 08:36   #3825 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@PastorMalinois , ЩасливийНартяр десь в Альпах жиє. І це не мінус безперечно )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2023, 15:38   #3826 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@PastorMalinois , ЩасливийНартяр десь в Альпах жиє. І це не мінус безперечно )
Може для когось і не мінус.
Але я в Києві і з України не виїжджав взагалі.
Хоча так, у мене обмежень на виїзд немає - 63 роки, та прилаштуватися десь закордоном також не була б велика проблема.
Але тут я можу принести набагато більше користі, ніж якби поїхав закордон.

@Sheridan, це ж можна по IP-шнику перевірити, звідки я пишу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2023, 17:09   #3827 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
це ж можна по IP-шнику перевірити, звідки я пишу.
Боже, навіщо це мені? ))) Я чомусь був впевнений, що ти давно на пмж десь там. Вибач )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2023, 19:53   #3828 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
На Говерлі через влучання блискавки загинули чоловік та 11-річна дівчинка
https://hromadske.ua/posts/na-goverl...chna-divchinka
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2023, 11:49   #3829 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Боже, навіщо це мені? ))) Я чомусь був впевнений, що ти давно на пмж десь там. Вибач )
Випадково побачив, нічого не зрозумів, але ... Ден, цей "щасливий гірськолижник" у перші дні війни, побачивши, що мій бус вивозить людей з Києва, спитав в мене картку та кинув туди 10000гр на паливо та безкоштовні місця. Тихенько, адресно.
Велика шана, HappySkier!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2023, 11:51   #3830 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub , бро, коли я писав про пмж давно, я мав на увазі 5-10 років, ау
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 28 (учасників - 0 , гостей - 28)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293737169602385 (64%)1208 (32%)140 (4%)