Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > ГАИ Украины
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.11.2010, 09:28   #231 (посилання)
Новичок
 
Аватар для vova_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic
Даже если вдруг 225 грн увеличится до 450, то платить я их буду через два года.

Не знаю на рахунок "без удвоения", але заплатити через 2 роки не вийде. В мене особисто 2 рази - протокол, штраф оплачено в термін 15 днів (так вказано в протоколі чи постанові, непам'ятаю), але копія в ДАІ не здана, тобто штраф знаходиться в базі. ДАІ передає в виконавчу службу, а я в пошт.ящику отримую постанову виконавчої служби про накладення арешту на майно (раз машина, другий раз і квартира). Да, копія квітанції про сплату на руках, ідеш в виконавчу, арешт знімають. Але іноді це тижні два, поки виконавець на лікарняному/відпустці/ще десь і звичайно спільні рейди виконавчої і ДАІ, коли машини по списку в час пік тормозять і на штрафплощадку.

Тому, якщо протокол складено - або в суд, або платити
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2010, 10:35   #232 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для sitkar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: ATOMIC SX7
Якщо хтось має якісь питання щодо правильності роботи інспекторів даі, правильності складання протоколів тощо можна звернутись сюди: Дорожный контроль | Все о нарушениях ГАИ . А кого цікаить можу вислати на пошту книжку 100 причин не платити штраф ДАІ, а також є фільм з усіма витягами, законами та постановами. Одним словом при бажанні (мати на увазі знянні законів) можна спокійно відписатися і без штрафів.
Перевіряв не раз: з 8-10 разів коли був зупинений працівниками даі ніразу не дава хабаря і не оплачував штраф. Знання законів полугшує життя!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2010, 11:59   #233 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Цитата:
Коментар від vova_ Переглянути коментар
ДАІ передає в виконавчу службу, а я в пошт.ящику отримую постанову виконавчої служби про накладення арешту на майно (раз машина, другий раз і квартира).
ну, прийдёт повестка оплачу. Обычно не приходит бо ненарушаю. Но в тех редких случаях, когда всё же пишут, такое ощущение, шо оно где-то пропадает Мне из исполнительной один раз в жизни приходило уведомление. Тогда штраф был 15 грн ещё
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2010, 12:34   #234 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Они боятся с тобой связываться
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) wwa, dem
Старий 30.11.2010, 11:30   #235 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
ГАИ опять «реформирует» правила поведения на дорогах - Обозреватель
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2011, 11:43   #236 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Я плакать. Словили дядьку Альбертовича. Алкоголик блин.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2011, 11:55   #237 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для sitkar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: ATOMIC SX7
Повів себе відразу не вірно.
1. Дав усі документи не перерахувавши на камеру (а даїшник міг дирку проколоти за цей час).
2. Не попросив предявити службове посвідчення (жетон ше нічого не говорить).
3. ВИЙШОВ!!!! з машини - немає закону який міг би змусити водія вийти з машини - це бажання даїшніка, а не закон.
4. Відкрив багажник - де акт про адмін затримання і огляд автомобіля, та поняті.
Та там якщо взяти той даїшник вже міг, як мінімум, догану отримати - якщо себеправильно поводити. Вчіть ПДР та майте завжди з собою нові постанови (зокрема постанову 111). І буде Вам щастя Соррі за офф топ.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2011, 11:56   #238 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Опять щас начнётся...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2011, 12:00   #239 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Опять щас начнётся...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2011, 16:50   #240 (посилання)
Лавинный кот
 
Аватар для Sanches
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Armada AK JJ '12
Обращение инициативной группы автолюбителей к автомобилистам и гражданам Украины.

Відкрите звернення до Президента України В.Ф. Януковича від автомобілістів України. - Онлайн Петиция
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные Школы Украины (перепись) elannews Украинские горнолыжные школы 499 31.12.2019 01:52
Events: Чемпионат Украины DHi (Пилипец) Sheridan Events: made in Ukraine 39 11.09.2011 13:19
Второй этап открытого чемпионата Украины sithlordrevan Водный Мир 0 07.07.2011 09:45
MTB: Первый открытый чемпионат Украины Maximilian МТБ территория 3 06.06.2010 22:49
ФИНАЛ Чемпионата Украины по горным лыжам Alexxey Events: made in Ukraine 8 18.03.2009 17:25

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today06359636 (78%)9 (20%)1 (2%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125164252249452682 (62%)1429 (33%)191 (4%)