Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: Гудаури 2010-2011
Наши Встречи по датам и курортам


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.09.2010, 12:17   #1
Pertutto
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Гудаури 2010-2011

Есть желание катнуть пухляк в Гудаури. В планах 6 дней в период 20.01-20.02. С числами неопределенность. Ищем себе компании для кучкования, "легкого" фрирайда и беккантри

ВАЖНО!!!
Если случится чудо и откроют 5й подъемник, то без бипера туда не пускают!

Пара полезных ссылок:
1. Описание курорта от Irorere - Гудаури - понравилось более всего (надеюсь автор не против).
2. свежая инфа от инсайдера курорта svt - завсегдатая соседнего форума - SKIER - ресурс для лыжников и бордеров : FORUM : Гудаури . Грузия. (можно предложить уважаемому Степану (svt) заглядывать и на наш огонек.
3. Классический сайт о курорте - Гудаури.РУ :: Горнолыжный курорт Гудаури (Грузия) Gudauri (Georgia) - Горнолыжный курорт Гудаури - кстати, ссылка ведет на цены подъемников сезона 2011.
4. Станция проката биперов (и торпедных катеров) - Интернет-магазин Mount Sports — лыжи, сноуборды, палатки, рюкзаки, спальники, багажники на крышу, боксы, термобелье, шлемы, одежда, купить, цены, описание
5. Погода - Прогноз состояния снега и погоды в Gudauri на 6 дней на высоте 2636 m (c) Snow-Forecast.com - Snow-Forecast.com

Так как нет большого ажиотажа, желающих не так много и даты предлагаются в разнобой...да и мое участие под большим вопросом, предлагаю в шапку темы вынести список лижнегов и даты их предполагаемых выездов. Таким образом, заинтересованные лица смогут кучковаться по разным датам в минигруппки. Гостинницу это не удешевит, но на трансфер Тбилисо-Гудаури повлияет.
Зная даты прибытия групп, школы, гостинницы и пр. службы могут предлагать свои услуги страждущим. Авось возьникнут конкурирующие предложения..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
Конец января, начало февраля:
1. Leonidas
2. Masik

22-29.01 проживание - гостевой дом "Парнас"
1. Skyfree +2

29.01 - 05.02 проживание Гудаури Хат
1. Yriy888+2

31.01-08.02 проживание Гудаури Хат
1. Romika +13!!!

После 04.02
1. Jet+1
2. paganec+? (06.02)
3. savage_sem+4 (05.02-13.02)

18.02-26.02
1.Den_N+3

Добавляем, корректируем, поправляем

Востаннє редагував Pertutto: 13.01.2011 о 15:07.
 
Старий 21.09.2010, 08:53   #11 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для CAESAR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Dynastar legend pro rider 186, dalbello krypton pro, wilson k factor six.one 95
Цитата:
Коментар від Masik Переглянути коментар
Найдешевше це в Резо з Валею, але це для Спартанців там було 25 $ з носа, зато душевно.
А точніше, які там умови, де розташовано, шось гугл не бачить такого місця?
  Share with Facebook
Старий 21.09.2010, 13:46   #12 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Гугл може й не в курсі , але ті хто хоч пару раз там був чули про Резо.
Це готель типу хостел, номера від 4 до 8 чоловік вбиральня на поверсі, ліжка двохярусні дерев’яні, перегородки тонкі тому сусідів чути добре. В ціну входить двохразове харчування. Вигляд з вулиці жахливий в середині краще але також не фонтан. Хто їздив студентом в колгоспи і буд.загони уявити може. Зате знаходиться під Спорт готелем 10 м вверх і 100м м до першої черги. Харчування доволі пристойне але й без претензій. Місце для «маніяків» з недуже товстим гаманцем. Публіка зате зупиняється колоритна і фанатично закохана в гори лижі ну і борди (куди без них) від професора до студента. Навіть була пара з Прибалтики з трьохмісячною донею і бабусею з дідусем при чім катали всі правда по черзі. Ось так якщо коротко.
  Share with Facebook
Старий 22.09.2010, 08:05   #13 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
я за разумное спартанство ))
  Share with Facebook
Старий 22.09.2010, 15:03   #14 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Я також! Головне компанія хороша та снігу побільше.
Маю друзів там, так що як що що можу ряд питань взяти на себе, але тільки не по житлу, бо маю досвід! Я особисто згоден на любе що вирішить кумпанія, лишень би їхати!
  Share with Facebook
Старий 23.09.2010, 07:17   #15 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Друзів там не маю, але є досвід двох сезонів в Гудаурі . Як що є питання, також відповім.
Стосовно вибору готелю, то я за середньокомфортний варіант. Але можу і у мішку, з хорошо. компанією
  Share with Facebook
Старий 26.09.2010, 22:27   #16 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Skyfree
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Доброго дня! Я и мой товарищ тоже собираемся в Гудаури и тоже к концу января. Рассчитываем на 6-7 дней катания. По скольку в Грузии не бывали, то готовы кооперироваться. Ищем бюджетный вариант проживания, но покомфортнее чем хижина "У Резо". Уже есть некоторые наметки по авиарейсам и гостиницам. Давайте обмениваться информацией.
  Share with Facebook
Старий 27.09.2010, 10:04   #17 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
По гостинницам, могу рекомендовать "Гудаури Хат". Средне-бюджетный вариант, 3***. Сам был один раз, друзья много. Неизменно положительные отзывы. Хорошее питание, и пустячек, но приятный - кабак находится в отдельном крыле, шум абсолютно не слышен. И курить можно только в курилке. Насколько знаю, в других местах, клубы дыма, т.к. спортсмены очень много курят .

По билетам, - вариант один, МАУ -299 баксов. Нужно внимательно выбирать рейсы. День туда-сюда и стоимость 350...т.е. подбирается по числам. Зависит, наверное, от компании у которой МАУ арендует самолет на обратный рейс.
  Share with Facebook
Старий 27.09.2010, 11:00   #18 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Так погоджуюсь МАУ зараз дійсно дешевше, Того року були дешевші квитки в AIRZENA
Зараз різниця в ціні несуттєва – 2 $. Того року в МАУ літав Боїнг а в AIRZENA Ембраєр, різниця я вам скажу сурйозна. Плюс в Тбілісі з AIRZENA мав прикол, треба було заплати за лишні кіло так от їхня каса карток не приймає і валюту також, а я вже на той момент всі готівкові ларі перевів назад в доляри, обмінник в п’ятій ранку не працював ото було б весело якби не друзі там. Так що вважайте. Ціна ближче до вильоту ще буде залежати від дня тижня. На готель згоден любий, про «Гудаурі Хат» також чув тільки хороше, і дійсно при виборі готелю одним з основних показників є куріння, хто був той знає, що таке «грузини курять багато і скрізь»
Ну то що на які числа беремо квитки? Давайте визначатись!

P.S. квитки краще купувати на сайті МАУ сплативши карткою. Дешевше плюс квиток загубити неможливо дав паспорт і вперед.
  Share with Facebook
Старий 28.09.2010, 09:02   #19 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Skyfree
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Приветствую! Мы рассматриваем период 22-23 января(вылет), 29-30 января (прилет). Рассчитываем на полноценных 6 дней катания.
Просмотрел рейс МАУ - билет300 долл. Поскольку у них поздний рейс- прилет в Тбилиси в 23.30, то возникает вопрос трансфера.
И, кроме того, несмотря на то что мы будем в Гудаури около 2-х часов утра, это будет засчитано как день проживания?
Жду ваших комментарий и готов брать билеты.
  Share with Facebook
Старий 28.09.2010, 10:58   #20 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Я в принципі планував виїзд десь на 29-30. Хочеться щоб снігу навалило як можна більше. Але це не критично, підлаштуюсь під колектив.
Якщо берете квитки на рейс то це ще не означає що ним вийде полетіти, авіакомпанії дуже часто при малій кількості пасажирів об’єднують рейси, наприклад я мав летіти в 8 ранку з AIRZENA а вилетів в 22 з МАУ.
Замовивши житло можна з господарем домовитись за трансфер це буде і дешевше і надійніше, плюс можливі корекції якщо затримка рейсу.
На рахунок чи зарахують це в день проживання, треба домовлятись завчасно, в принципі загальна практика зарахування це день від’їзду і день приїзду як один день, але ще раз кажу домовляйтесь заздалегідь щоб не було сюрпризів.
Плюс при замовленні трансферу треба обумовити щоб закинули валюту поміняти або міняйте прямо в аеропорту. Вигідніше міняти в центрі плюс можна закупитись в магазинах.
Також бажано домовитись в якій валюті будете платити за житло і за трансфер.
В принципі трансфер, обмін валюти, і закупку (особливо справжнього вина) можу взяти на себе. Все залежить від розміру компанії.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горные лыжи Elan Sheridan Выбор горных лыж 1355 15.01.2024 12:02
Events: Pringles Xtreme Freeride Cup 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 118 28.04.2011 10:32
Наші зустрічі: Гульмарг Фрирайд Тур 2011 Кирычъ Наши Встречи 14 19.01.2011 22:17
MTB: Alushta Cup 2010 (Майские этапы) sergeij50 МТБ территория 15 22.05.2010 22:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104574485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)