Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Опросы > Наши половинки
Опросы мнения пользователей Нашего Форума


Результати опитування: Я познакомился с ней/ним на лыжах?
Да 18 9,18%
Нет 81 41,33%
Нет, но научил 97 49,49%
Голосували: 196. Ви ще не голосували в цьому опитуванні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 24.09.2009, 10:36   #31 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Netka
моя кохана=)
познакомились очень давно, как именно, история умалчивает=)
на тот момент я был начинающим-увлекающимся сноубордистом, и конечно же тема гор и зимних видов спорта в нашей компании была чуть ли не в каждом разговоре. Нетка на тот момент не каталась ни на лыжах ни на борде. Я много рассказывал ей про горы и покатушки, и вот однажды (кажется, это был четверг), я позвонил ей и предложил поехать на выходных в Славское, на 1 день, на Тростян=))) Она сразу же согласилась=)))

это был незабываемый день, катались на Западе, пили чай из термоса, фоткались и дурачились в снегу=)

потом...потом было много всякого разного, судьба водила нас...по разным дорогам, Нетка начала активно кататься, но следующие несколько сезонов мы провели отдельно...

сезон 2008-2009...это была незабываемая зима...и даже не от того, что было очень много снежных дней, а от того, что весь сезон мы провели вместе=)
сезон мы начали с поездки на гору Пикуй, когда во Львове ещё не было снега. Ехали 2 машины – в одной народ без лыж (с ними была Нетка), в другой – все с бордами и лыжами (там был я). То, как мы поднимались и спускались, тут описывать не буду – эта тема заслуживает отдельной истории, но суть в том, что когда мы ехали назад, Нетка засыпала уже в моих объятиях =))

хех, перечитал и понял, что не описал и 1% всей истории =) остальное будем внукам рассказывать =)


Востаннє редагував waterboy: 24.09.2009 о 12:55.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2009, 10:55   #32 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Познайомилися ми в січні далекого 1985 року на роботі на мій день народження, вона прийшла через обід провідати дружину двоюрідного брата, з якою ми разаом працювали. В серпні 1985 року ми одружилися і ось скоро буде 25 років, як ми разом. Восени постало питання, що будемо робити зимою, я ж без лиж ніяк.:wink: Було прийнято спільне рішення, що дружина буде освоювати гірські лижі. Знав, що буде нелегко, адже дружина родом з теплих країв(Одещина). Коли випав перший сніг, вирішив почати важку науку.Позичив в друга черевики Альпіна 41розміру( на 36розмір), дістав з кладовки свої старі лижі Польспорт Сомпакт Е-222.

Наука починалася на Піонерському озері в Сихові(мікрорайон Львова), де була невелика гірка. Не все було гладко, виходив поворот вправо або вліво, звязати два повороти до купи не виходило. Так як, вона в дитинстві ганяла на мопеді, то вирішив , що перешкоду мусить об"їхати. Пішов в ліс і виламав кілька прутів з ліщини та поставив імпровізовану трасу слалому. Після кількох невдалих спусків і падінь все налагодилось.

Потім було освоєння Грабовця з полички через ліс донизу. Коли перший раз йшли на Грабовець через Політехнік, то десь навідороги і каже: Залиште мену тут під копицею сіна, а будете йти назад то заберете. Після невеликого привалу дорога на Грабовець була подолана. З того часу ми не пропускали ні одної можливості, щоб махнути на лижі.

Потім були перші старти в гірськолижних змаганнях

Піля цього на лижах не стояла більше 10 років по різних причинах, але в середні березня 2009 року, після розповіді про тести лиж 22-23.02.2009, виявила бажання з»їздити на Буковель, який зустрів нас 22 градусним морозом.

Після каталки

Друга поїздка була 04.04.2009 року вже при плюсовій температурі.
Траса 2А

Цього сезону вирішено забути про проблеми і проводити на Буковелі більше часу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2009, 00:03   #33 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Shambala
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепропетровск

Снаряга: В продаже есть сноуборды Jones Snowboard, Elan, Artec Лыжи Armada, Elan, Atomic
А я со своим спелеологом познакомилась возле альпклуба и мы вместе участвовали в туристических соревнованиях!))) А роман начался на скалолазном маршруте в Крыму!)))
Лыжи и борды появились в нашей жизни гораздо позже!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2009, 10:37   #34 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
Иду я, значит, с другом по улице. Тут смотрю - две девушки (как потом оказалось лучшие подруги) Сразу с другом определились кому какая нравится Перекинулись парой фраз, типа шуток Потом я взял телефон у ее подруги))))), но понял, что затупил....Далее узнал ее телефон через общих знакомых, позвонил договорился встретится и не пришел (ну не дурень, а???) как оказалось потом она тоже не пришла))). Прошло полгода...Гуляю с собакой в парке, смотрю - она!!! Сердце биться как начнет!!! Теперь я понял, что либо сейчас либо .... не судьба))) Подошел, говорю собаке, мол: "Чак, поздоровайся с Аленкой", ну он хвостом повилял, подлизался, ну вобщем я ему уже 4,5 года как благодарен ))) А насчет лыж, то 08-09 был первый сезон, когда она встала на лыжи и дальше Протасового Яра (Киев) выехать у нее не получилось, к сожалению. Вроде понравилось, так что все впереди, надеюсь!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2009, 10:44   #35 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від wissem Переглянути коментар
А насчет лыж, то 08-09 был первый сезон, когда она встала на лыжи и дальше Протасового Яра (Киев) выехать у нее не получилось, к сожалению. Вроде понравилось, так что все впереди, надеюсь!
Давай дерзай, все буде добре, потім ніколи не пошкодуєш.:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2009, 13:35   #36 (посилання)
Бальшая вална
 
Аватар для Tsunami
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Украина

Снаряга: Много и разные. Среди них ELAN 777 2007, Магфайер 82XTI
Я со своей познакомился на сплаве, когда еще Гард не затопили. Было это летом 2005. Зимой поехали на открытие сезона в Славск. Тогда еще между нами состоялся следующий диалог:

-- Хочу поехать с вами 24 в Славск.
-- Какие проблемы.
-- Хочу в машине Дема ехать.
-- Считай, что уже едешь.
-- А где-то в Киеве лыжи в прокате можно взять?
-- Не проблема.
-- А меня тут многие уговаривают на борд встать.
-- Думаю, что вначале надо научиться хорошо кататься на чем-то одном, а потом переходить на другое.
-- А спальник возьмешь?
-- Возьму.
-- А когда мы будем в Славске?
-- Думаю, часиком в шесть утра.
-- А обратно когда выезжаем?
-- Как закончим кататься, так сразу и поедем.
-- СЛУШАЙ, ДИМ, А СЛАВСК ЭТО ГДЕ?

После этого я ушел в долгий и продолжительный ступор)))))))))))

В Славске на Западе потратил четыре спуска, чтобы поставить ее на лыжи. С помощью лыжной палки и какой-то матери вроде получилось. Потом был Ай-Петри, Пилипец и Гудаури, где она уже летала как профи. Какой-то грузин, едущий со мной на канатке показал мне на девушку, несущуюся с третьей очереди и сказал: "Вах, красиво едет!" Смотрю, а это Лин. Был горд. Потом был перерыв на Богданку, а в прошлом сезоне уже спокойно на Вышгороде за инструкторами гоняла.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2009, 17:14   #37 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
Цитата:
Коментар від Tsunami Переглянути коментар
.
-- СЛУШАЙ, ДИМ, А СЛАВСК ЭТО ГДЕ?

После этого я ушел в долгий и продолжительный ступор)))))))))))
Просто 5!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2009, 21:06   #38 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
А у нас всё начиналось с мешками за плечами


А потом мы долго не поддавались на уговоры стать на лыжи, потому как были уверены, что встрянем и навсегда. Но! Мир не без добрых людей и один хороший товарищ сделал "ход конём" - предложил мне за 10у.е. лыжи с креплениями. И я дрогнул! И понеслась...

Первый спуск с Азау в 4км проходил под вопли и крики радости вперемежку с отчаянием, что ничего не выходит, и желанием одного чайника рассказать другому как надо. В результате к концу 4-х км спуска дело едва не кончилось "разводом и девичьей фамилией"
Но вечерком это быстро списали на акклиматизацию.

А выше всех пока занеслась моя половинка - до приюта
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5955.jpg
Переглядів: 340
Розмір:  490,8 КБ
ID:	2249  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2701.jpg
Переглядів: 369
Розмір:  135,4 КБ
ID:	2250  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2009, 15:12   #39 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
варіант 3

в 92 році я гірські лижі бачив тільки в магзині СПОРТТОВАРИ а борда , напевно, ще і не існувало в природі... потім було якось не до гір. Потім в Яблуниці на Корові я став на лижі... відтоді і понеслось


та за останні роки поставив на лижі і дружину




і дівчат





вони зразу впиралися та тепер і самі "прихворіли" на цю справу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2009, 00:27   #40 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Mudrik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковина

Снаряга: Armada AK JJ, Elan Speedwave 12 Віке: KTM
Наша історія розпочалася 8 березня 2000р. в одному з місцевих барів. Сидимо собі за столиком, двоє студентів 4-ого курсу, святкуємо жіноче свято - коньячок, пиво. І ось тут заходить юрба дівчат, причипурених (свято ж), в коротких спідницях. А на дворі ж весна, кров бурлить, грає. Неможливо було пропустити без уваги таку красу, відразу ж знайшлися підсніжники і вперед до них. І що Ви думаєте, далі все цікавіше! Виявляється, ми навчаємось на одному економ.факультеті ЧНУ, тільки різниця в одному курсі. Але мало того, ми ще й одну школу закінчили і ні в "одном глазу". "Знав би де має шафа на голову впасти..."
Мар"яна-Масік-Мар"янчик - не просто половинка, це ціла частина мого життя, яка перевернула мій світ, погляд, розум.
Тепер ми щасливі разом, вже втрьох - з нашим кіндером Дімою, йому 31.10 виповниться 3 рочки.
А про лижі - є що згадувати! Я сам ще толково не освоїв техніку, але вже минулого сезону спробував поставити і Мар"яну. Не думав що буде так важко, але взяв себе в руки і довів справу до кінця.
Тепер ми разом на лижі, Вона в мене молодець, дуже старанна. Закуповуємо абонементи на цей сезон вже на двох.
Але думаю, що нашого Малюка вже теж час ставити, і спробуємо!
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  S8000260.jpg
Переглядів: 304
Розмір:  237,6 КБ
ID:	2536  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  28122008611-1.jpg
Переглядів: 305
Розмір:  348,7 КБ
ID:	2537  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  S8000243.jpg
Переглядів: 304
Розмір:  228,0 КБ
ID:	2538  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  S8000264.jpg
Переглядів: 288
Розмір:  232,6 КБ
ID:	2539  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Наши питомцы Sheridan Наша жизнь вне Форума 598 26.07.2022 17:03
MTB: Наши велофотки Sheridan МТБ территория 271 02.07.2017 18:49
Наши четырёхколёсные друзья Sheridan Наша жизнь вне Форума 325 10.12.2015 10:53
SNB: Наши и не наши ПРО Sheridan Доски в сторону 43 05.02.2014 01:54
Наши паралимпийцы ev FIS территория 5 18.01.2011 00:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)