Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.01.2015, 23:30   #3081 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
Ребята, а вы не пробовали карвить? У меня одни лыжи, так они и по пологому разгоняются, и рыхлый снег пробивают, и лёд держат. Как говорит один мой знакомый, " Кто умеет тому по Куй".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2015, 23:30   #3082 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
@Lom, он же сказал, что для жены ищет!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2015, 23:57   #3083 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Spin, накат на рыхлом - возможно, талия-то пошире, площадь больше. Но "яйцо" на пешеходной скорости действительно на скорость не влияет и смотрится как минимум забавно Кстати, мне очень нравятся твои Кёстлы. Просто мне по долгу службы приходится много ходить вверх с лыжами на горбу, поэтому вес лыж - да, аргумент. Для тебя это вроятно роли не играет. Свое кино - таки да, давно пора... А то я за видео чемпионов хожу не в поиск Ютубы, а в твои посты

Добавлено через 6 минут

@SOUZmultFILM, я точно не девушка, но... Инсомнию да, катал, коротенькую. Злючая, цепкая, быстрая, очень стабильная и легко управляемая штуковина. К смещенному вперед креплению привык за пол-спуска. Никаких проблем дамская ростовка при моих 190 роста не вызвала. То есть носом не клюет, на попу не садит. Хочет, нет, требует техники. Она таки супер.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2015, 11:04   #3084 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Burullka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Буду вдячна за підказку щодо вибору лиж.
Я катаю вже 11-й рік, весь час на прокатних лижах (Останні роки надаю перевагу старій моделі (року, напевне, 2006-2007) Volki Supersport, ростовка - 145; отакі: http://s019.radikal.ru/i632/1412/53/9bd7e1640bf9.jpg).
Зараз дозріла до купівлі власного спорядження, але це має бути дуже виважена покупка, оскільки сподіваюся, що обрані лижі послужать мінімум років 5.
Рівень підготовки - лижна майстерність - маю враження, що зупинилась на якомусь рівні після початкового; фіз.підготовка добра, постійно тренуюсь в залі.
Комфортніше почуваюся на підготовленому схилі, але деколи на Тростяні полюбляю заїхати в пухлячок, інша справа, що ці Volki не дуже дозволяють.
Бувала на всіх гірках Славського, найбільше подобається Тростян, вже 5-6 років йому не зраджую.
Боюся швидкості, задоволення отримую від розміреного катання по якомога довшій і цікавішій трасі.
Мій зріст - 160 см, вага в районі 55-60 кг (зараз 57, здається).
Важливо, щоб лижка гарно тримала на льодових участках.
Скіселектор радить: Модель: 2015 elan amphibio inspire; Модель: 2015 elan illumina; Модель: 2015 elan delight.
По опису найбільше сподобалися 2015 elan amphibio inspire.
Чемно прочитала половину теми, багато питань відпало, однак все одно в голові каша.
Буду вдячна за допомогу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2015, 12:27   #3085 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Burullka, Описания у Элана не врут, ски-селектор тоже. Дизайн у inspire великолепен. Амфибия присутствует, оно очень гут. Они вам уже нравятся, и разочарования не будет, это точно. Эти лыжи умеют именно то, что за них пишут. Под Ваши ТТХ берите минимальную ростовку. Опыта у Вас хватает, плохим рельефом не спугнешь, т.е. минимальная 152 см никаких проблем вызывать не должна. Вы сами уже сделали отличный выбор, сомнения неуместны
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2015, 12:38   #3086 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Burullka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: прокатные :)
Дуже вдячна за швидку відповідь!
А тепер розшифруйте, будь-ласка, матюки, які для мене незрозумілі (саме через те, що всі просунуті користувачі тут користуються сленгом, я не все розумію, бо в цій темі вже все 100 разів розжовано, просто не для "особо одарьонних" , як я)
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Амфибия присутствует, оно очень гут.
Шо таке "амфібія"? Опис технології прочитала, мені б простими словами - що воно мені дасть на схилі?
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Под Ваши ТТХ
ТТХ - це технічні характеристики? Що саме? (вага/зріст? ггг)
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
плохим рельефом не спугнешь
Рельєфом чого? Гори? очєнь даже спугнеш. (шутю)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2015, 12:57   #3087 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Амфібія - це фірмова еланівська технологія, по якій передня частина лижі асиметрична. З одного боку "рокер" - відгин частини поверхні і канта вверх , с другого "камбер" - навпаки. Відповідно, ліва і права лижі різні. Воно полегшує вхід в поворот и покращує стабільність лижі в повороті. Це дійсно круто, в інших виробників такої плюшки немає. Рокер працює приблизно так: коли лижа плоско лежить на снігу, внутрішній кант контачить з рельєфом тільки частиною своєї довжини, лижа "коротша", почати поворот легше. Поїхали, лижа стала на кант, задіялась повна довжина канта - лижа "довша", поворот стабільніший.

ТТХ - Ви правильно вгадали. Всі люди різні ))

Малось на увазі, що 11 років катання по суворим схилам Тростяна мусили виробити у Вас гарний поздовжній баланс і вміння використовувати пружність лижі. Вам таки загрожує деякий культурний шок при переході на нову лижу, перш за все - від легкості поворотів і нормальної швидкості. Звикнете дуже швидко, потім на чомусь іншому кататись не дуже захочеться. При переході на хороший рівний вельвет, напевне, буде потрібен урок у нормального інструктора, щоб навчитись використовувати всі можливості сучасного спорядження. Десь так
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2015, 13:48   #3088 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Просто мне по долгу службы приходится много ходить вверх с лыжами на горбу, поэтому вес лыж - да, аргумент. Для тебя это вроятно роли не играет.
Тебе бы правильный парк купить .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2015, 13:50   #3089 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
это какой например?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2015, 13:54   #3090 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
это какой например?
Если говорить об Армаде, то тебе бы AR7 понравились, думаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today037117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125134222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)