Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Выбор горных лыж (https://extreme.com.ua/forum/33-vybor-gornyh-lyzh/)
-   -   Elan Magfire 82XTI vs Fischer HEAT 76RA (https://extreme.com.ua/forum/vybor-gornyh-lyzh/8310-elan-magfire-82xti-vs-fischer-heat-76ra.html)

Sheridan 26.10.2010 21:17

Ниасилил многабукав, но! Николсон, ты умничка! Очень мало людей так аналитически подходят к вопросу выбора.

Вынужден тебя расстроить. Твоего веса не хватит для 82XTI. Так что...

Albertowych 26.10.2010 21:19

Цитата:

Коментар від Nikolson (Коментар 90591)
ох і зий ви дядько :)))
ріст 180, лижки звісно треба 168-176 такого рівня
вага 75 голий :) з ботами , куртафаном і коли поїм буде 77-79 :)
...........

Оце вже ближче до тділа :agree: Elan Magfire 82 XTI для тебе буде жорсткуватий, ти його не продавиш навіть в поївши в куртофані, а тим більше голодний і в трусах. Горсвєт тобі правильно сказав. Прислухайся до поради розумної людини. Тим більше він на тих лижах вже всі каблуки повідбивав :friends:.

До речі, любий бренд ботів підходить до любого бренду лиж.

Nikolson 26.10.2010 21:25

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90597)
Оце вже ближче до тділа :agree: Elan Magfire 82 XTI для тебе буде жорсткуватий, ти його не продавиш навіть в поївши в куртофані, а тим більше голодний і в трусах. Горсвєт тобі правильно сказав. Прислухайся до поради розумної людини. Тим більше він на тих лижах вже всі каблуки повідбивав :friends:.

До речі, любий бренд ботів підходить до любого бренду лиж.

окі ну молодці, бачите а казали шо іди звідци :))) і так дальше, і виходимо потрошки на чисту воду, ну блін, зато я сильний чувачок :)))) повірте...

тоді питання, а ничжі моделі? типу фигер хеат 74, а елан мегфраер :) 78 ТІ
в цих моделях теж вага моя не поможе?
п.с ну все таки я колись то поправлюсь :) обіцяю! просто багато хворів :(

Albertowych 26.10.2010 21:34

Якби ти прочитав посилання яке я тобі давав у першому коменті, то таких питань би не задавав. Але якщо хочеш поговорити скажу, 78ТІ може підійти, я ж ще й досі не знаю на який моделі лижок тобі так тяжко кататися, але судячи з твоїх постів, роблю висновок що ти намагаєшся бути ломом, що не є гуд.

Nikolson 26.10.2010 21:41

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90602)
Якби ти прочитав посилання яке я тобі давав у першому коменті, то таких питань би не задавав. Але якщо хочеш поговорити скажу, 78ТІ може підійти, я ж ще й досі не знаю на який моделі лижок тобі так тяжко кататися, але судячи з твоїх постів, роблю висновок що ти намагаєшся бути ломом, що не є гуд.

Елан 02, вроді , якщо память не вишибло, і купляв я їх тіпа комплект все разом з ботами, це ж саме просте Г.. так шо як хочете думайте лом чи не лом, але в дитинстві кожен день змиою катав на деревяшках, і по гіркам і кроси .... а лижки стояли у мене років 7 , і минулого року перший раз в гораз взагалі був, на другий третій день все майже загадав, проте з кожним разом все більше і дальше, до чорних трасах , більшої швидкості, різні рівні трас, погодні умови , лід, слякоть, дощ, і висновок, що краще уже на санках кататись але не таких лижках шо у мене, не тягнуть вони і все... неможливо там швидкість нормальну розвинути, не тримають вони чітко захід в повороти на швидкості, деколи зриваються потрібно силу використовувати щоб не упасти чи злетіти, на льоді потрібно чуть як не на коньках канти ставити вертикально і повірте вони дуже гострі... ну не той рівень лиж і все.. тому виріши обновити,
так що на рахунок дешевших моделей цих марок і тієї ж лінії :)) чи як там

???

Fischer HEAT 74 RAILFLEX SP чи Elan Magfire 78 TI
і ще все таки яку ростовку по елану брати краще? 168 см чи 176 см? нагадую ріст 180 см, вага 75 грамів :)


п.с. але блін дизайн у 82 бомба :))) може дійсно по одній цеглинці до ніг привязати :)))???

Albertowych 26.10.2010 21:47

Дизайн на швидкість не впливає. Я вже сказав 78Ті будуть значно краще чим А02. По фішеру нічого не скажу. Хочу Лорди такі, як у Ігруса

Nikolson 26.10.2010 21:55

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 90596)
Ниасилил многабукав, но! Николсон, ты умничка! Очень мало людей так аналитически подходят к вопросу выбора.

Вынужден тебя расстроить. Твоего веса не хватит для 82XTI. Так что...

а на счет фиша? тож не хватит?

Добавлено через 3 минуты

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90606)
Дизайн на швидкість не впливає. Я вже сказав 78Ті будуть значно краще чим А02. По фішеру нічого не скажу. Хочу Лорди такі, як у Ігруса

о дійсно А02 :) ну так що тепер зрозуміло чому я так скаржусь? знаю що спочатку мабудь в голову зразу приходить: поганому танцору .... мішають :)))

але тут такий номер не пройде, тому міняю :) мож фішерочка? :(((( блін я запутався... зрозуміло що дизайн не впливає на любі технічні якості, проте красиво просто :) ну звісно купляти треба те що потрібно і якісно, а не красу :) так і жінку чи дівчину :) потрбіно цінити та любити те що всередині :) а зовіншність завжди оманлива :)

Добавлено через 54 секунды

Цитата:

Коментар від Nikolson (Коментар 90607)
а на счет фиша? тож не хватит?

Добавлено через 3 минуты



о дійсно А02 :) ну так що тепер зрозуміло чому я так скаржусь? знаю що спочатку мабудь в голову зразу приходить: поганому танцору .... мішають :)))

але тут такий номер не пройде, тому міняю :) мож фішерочка? :(((( блін я запутався... зрозуміло що дизайн не впливає на любі технічні якості, проте красиво просто :) ну звісно купляти треба те що потрібно і якісно, а не красу :) так і жінку чи дівчину :) потрбіно цінити та любити те що всередині :) а зовіншність завжди оманлива :)

хотя помішаний на красивих дівчатах :)))

Albertowych 26.10.2010 21:57

Слухайте шановний, беріть те що дешевше і підходить до кольору Ваших шкарпеток.

Nikolson 26.10.2010 22:01

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 90611)
Слухайте шановний, беріть те що дешевше і підходить до кольору Ваших шкарпеток.

ну ок :))) а тепер наступне питання як аватарку сюди собы забацати? і знижки хтось має на елан? :)))

Добавлено через 1 минуту

Цитата:

Коментар від Nikolson (Коментар 90612)
ну ок :))) а тепер наступне питання як аватарку сюди собы забацати? і знижки хтось має на елан? :)))

і ще які мені боти купляти до 78 ТІ ? будь-ласка, а то боти це золоте!!! комфорт ніг понад усе! і ви так і не відповіли про РОСТОВКУ 168 чи 176 брати мені?

Горсвет 26.10.2010 22:04

Цитата:

Коментар від Nikolson (Коментар 90612)
... і ви так і не відповіли про РОСТОВКУ 168 чи 176 брати мені?

Да!!!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:16.