Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Après Ski > Горнолыжное видео
Après Ski горнолыжные разговоры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.02.2024, 19:04   #1011 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@igrus ,ото ти кадр ...))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2024, 08:19   #1012 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@merry_candy ,доречи Томас зараз пропонуе дуже зразкове катання з дуже стабіліті корпусом, прям, на мою думку, дуже флегматичне..))
Але зная його психологичний портрет як непорушного до емоційних хвиль, та в психологичному плані завжди тримае рівновагу та спокій, то йому таке 'професор' катання дуже личить, та багато кому такий напрямок не до вподоби..
бо він не "ВАЛИТЬ" )
Так шо олівці не бувають одного кольору.. )
з мого бачення, то вирішуе опора, якшо вона мае концентрований, малие пятно, сбаланслвано по відношенню ЦМ, то природне положення корпуса як у Шифрін дуже вірне, воно природою заложене в наших пращурах..
десь так..)))

Востаннє редагував igrus: 15.02.2024 о 06:14.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2024, 09:50   #1013 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
@merry_candy ,я вважаю то старе відео її, хотя думаю вона ємоційна дівчина, не стримує ємоціі, тому і так.. ))
Може, і відео старе, і дівчина емоційна, але текст до відео писала не вона, і текст – свіжий ) До дівчини у мене взагалі претензій немає, вона може кататися як хоче. Мені не подобається, що "перманентно агресивно нахилений корпус" подається як те, чого варто прагнути, і що це "як у рейсерів".

Добавлено через 7 минут

Йдеться там про нахилі вперед, по лінії падіння схилу. Так у неї теж стабільний, у сенсі що вліво-вправо не хитається як маятник)

Добавлено через 13 минут

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
з мого бачення, то вирішуе опора, якшо вона мае концентрований, малие пятно, сбаланслвано по відношенню ЦМ, то природне положення корпуса як у Шифрін дуже вірне, воно природою задожене в наших пращурах..
десь так..)))
Так, мабуть. Ось і незрозуміло, навіщо до великої плями прагнути. Це ж як катання на триколісному велосипеді )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2024, 06:45   #1014 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@merry_candy ,
знову вертаемось до прикладу триколісного)
якшо пятно опору розмите, до прикладу а-ля розножка, то для збалансування кинематики системи, в різних фазах повороту, треба постійно ЦМ ловити той баланс по розмитому пятні, тай ще коли вилазить внутрішня лижа вперед, то нахилом корпуса гасити ті незручні моменти зовнішнього канту внутрішній ноги. я думаю від того, як правило в старий техниці присутній нахил корпуса вдолину.
мій підхід до розуміння, це спочатку ставити опору, а кінці крутити головою.. ))
топто навчання та розуміння їде від стоп до гори..
це як перевернутый трикутник на уніциклу)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2024, 09:07   #1015 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Валентина їде на тому відео як гонщиця, бо вона і є колишня гонщиця. Ось це корпус вниз по схилу, нахил вперед разом з закантвокою. Це так би мовити канонічний погляд на техніку, який культивується в спортивних школах.

Хіршер собі виробив свій стиль і на нього особливо не варто орієнтуватся, хіба використовувати як контраргумент. Я в Харба на кемпі був здивований, коли мені сказали, що я маю нахилятися більше вперед, а на мої апеляції, що вони самі пропагують менше нахиляння, вони зауважили, що з моїм ростом я маю нахилятися і що взагалі це сильно залежить від пропорцій, а Хіршер низький.
Від себе додам, що спортивна їзда це інша історія ніж «для себе», ті лижі справді вимагають атлетизму а при правильному підході вони постійно з під тебе тікають і тут краще в зад стійку не випадати, інакше є ризик потім «витягувати» себе м‘язами живота і шиї а то й взагалі піти на бекфліп.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2024, 20:13   #1016 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
чоловік також нехіло катить
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2024, 00:26   #1017 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
@igrus, Я думаю, раніше потреба у більшій плямі опори могла виникати і через те, що лижі були менш маневрені, і через те, що схили були гірше підготовлені...

Добавлено через 9 минут

Це факт, що багато тренерів "канонічно" вчать тому, чого їх тренери вчили, які це у своїх тренерів вивчили... Але спорт рухають вперед не ці люди))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2024, 08:21   #1018 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@merry_candy ,
не.. я рахую це як змову, глобальну змову індустрії для заробляння грошей, великих грошей..
той різноманітний парк лиж, рокер в трасових лижах, різні "корисні" технології, спа та різні ЛФК після катання, індустрія з ремонту менісків та суглобів загалом.. ціла отрасль медичного напрямку була задіяна в горнолижному сігменті..
кубок світу був спрямоване на лінейності, заради здорової теорії повертанності на малому пятні опори)
це знущання та великий обман в цій сфері заради великого двіжу заробляння грошей ))
Но з ковідом прийшли і зміни, здорові зміни та подивимось як буде далі... дивлячись инсту, ФБ та інше робиш позитивний висновки, все більше людей це розуміє..
А головне моніторя цей сезон, є надія, що молодь хоче навчання, вона розуміє, шо ні батько, ні мама, ні друзі вірно не навчать.. а як небуть вони не хочуть.. 👍
так шо треба будувати новый здоровый світ залежних від двух фанерок та снігу.. ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2024, 00:01   #1019 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
такі лижники руйнують старі стереотипи.. 👍
та будують нові стандарти якості 👌
r 18 для довідки
Facebook
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2024, 19:47   #1020 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Раздача экстремального видео Neon Наша жизнь вне Форума 145 12.09.2017 23:07
Newschool видео Powder Стайл 368 09.10.2016 11:56
Слэклайн: Highline видео Sheridan Слэклайн 33 16.06.2016 07:00
SNB: Разное интересное видео Natusik Доски в сторону 143 02.05.2016 21:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today113276375 (80%)18 (19%)1 (1%)
Yesterday027721448 (62%)29 (38%)1 (1%)
Month82523356181142208 (66%)1108 (33%)54 (2%)