Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Другие архивы (https://extreme.com.ua/forum/88-drugie-arhivy/)
-   -   Колыба 2012 (https://extreme.com.ua/forum/drugie-arhivy/10023-kolyba-2012-a.html)

slown 06.07.2012 16:25

Цитата:

Коментар від Инструктор (Коментар 170062)
Интересно, во Львове когда нибудь, будут ходить такие трамваи? В Киеве куда бы не шло. Но во Львове, это просто ужас.

Вкладення 16221

когда в Праге хотели внедрить такие трамваии - жители выступили против

Я за любые, гравное чтоб они были в хорошем состоянии

Инструктор 06.07.2012 19:25

Для поднятия настроения.

для поднятия настроения.mp4 - YouTube

Pivoman 06.07.2012 23:18

http://www.bloxa.ru/UserFiles/Image/.../tramvaj72.jpg http://www.discovery.nemiga.info/tramvay/tram03.jpghttp://fotoblogger.ru/wp-content/upl...22-500x333.jpg

Старые трамваи- прекрасны! :good:
В моем детстве мама работала водителем трамвая, и я катался с ней в кабине и помню ее загорелые руки, лежащие просто на поручне... все рулится ногами... А я был счастлив за маму- крутой водитель на крутом агрегате!!!
Я до сих пор неплохо разбираюсь в трамваях....:)

verevkin1 07.07.2012 08:24

Всем привет,народ подскажите каким маршрутом можно проехаться по карпатом,имея где-то 4 дня и автомобиль.Хочется за минимум времени увидеть максимум.Какие города посетить?достопримечательности?Желательно разумный маршрут не накатывая лишние км. в разные стороны. Выезд из Киева.

Serge Siro 07.07.2012 08:53

Киев-Ужгород-Киев
Ну и денек на отоспаться

Rain 07.07.2012 15:05

http://s45.radikal.ru/i108/1207/03/2bafb31d06e7.jpg

Wilson Payne 07.07.2012 19:34

Рикведа - сакральна спадщина аріїв

Брахмани чудово розуміли і усвідомлювали, що чекає на їх нащадків у недалекому майбутньому, а тому залишили у спадок одну з найперших і найцінніших Вед, священну «Рикведу» - збірку арійських піснеспівів, звертань та обрядів.

Згодом, цілюща "Рикведа" буде прочитана і стане джерелом для іншої пам'ятки - "Велесової Книги" - етнотворчого і державотворчого євшан-зілля русів-українців.

"Рикведа" - найважливіша збірка релігійно-поетичної, обрядової спадщини аріїв, її назва складається з двох слів, що звучить як: «rk» - ректи і «veda» - знання. Тобто, "ректи, промовляти знання". Збірка складається із 1028 гімнів, зібраних у 10 «мандалах» - циклах. Втім, багато текстів увійшло до складу інших Вед, зокрема: Самаведи, Аджурведи і Атхарваведи.

"Рикведа" розповідає нам про першооснову буття, походження світобудови та закономірності Природи, причому української. Про це свідчить чимала к-ть гідронімів і топонімів. Багато хто із українських дослідників константує: "Рикведа" наповнена глибоким праукраїнським змістом.

Наприклад, Степан Наливайко у своїй книзі «Таємниці розкриває санскрит» виводить масу цікавих паралелей, зокрема тотожність деяких українських міст із багатовіковою історією зі згаданими відповідниками у "Рикведі": Пар'яшравас - Переяслав, Бгурішравас - Богуслав, Багушравас - Борислав. Зрозуміло, що тут частка «шравас» тотожна українській «слав».

В Індії, у штаті Кашмір, височить священна гора з трьома вершинами, яку арійці прозвали «трикута». У надрах цієї "трикути" схована величезна бронзова статуя Богині Вішну з українським тризубом в руках. Цей елемент так і зветься - "тришуб".

Підказує нам «Рикведа» й про справжнє значення кольорів в українській символіці. Синій постає не кольором неба, а кольором води, моря та океану, жовтий символізує не достиглі лани пшениці, а позначає сонце, вогонь і тепло.

Знаючи де шукати витоки рідної культури, «Рикведу» вивчала і перекладала Леся Українка. У своїх рукописах поетеса зізнається: “Найдавніша зо всіх мов – це мова давніх індійців, або, як її звуть, мова “санскритська”, і до неї подібні всі мови
європейські, одні більше, другі менше, котрі давніші, то більше схожі з нею”. Висловлював свої припущення і видатний український письменник та фолькорист Микола Костомаров: "…в слові Сварог можна вгадати санскритське слово свар, світло, небо...».

Не можна не згадати й унікальну працю її дядька, М.Драгоманова - "Програма по історії Давнього Сходу", у якій він висловив цілий розділ "Арійські народи". Ось деякі глави: "Риси побуту індоєвразійських народів до їхнього розділу. Iндуси: історія знайомства Європи з Iндією. Громадське життя і релігія патріархально-пастушого побуту на схилах Гіндуку (Веди). Героїчний період переселення (Махабгарата). Громадський, родинний побут і релігія жредського періоду в долині Гангеса і декан-брамінізм (Ману і Рамаяна); браминська наука і філософія..." .

Брався за «Рикведу» і визначний український філософ, літературознавець, індолог Іван Франко. Кількість Франкових перекладів "Рикведи" не значна, всього 5 уривків (14 строф). Вони друкувались у "Передмові" до книги "Вибір декламацій для руських селян і міщан" (1898), де автор помістив гімн "До Варуни" (РВ, VII, 89) та у власному перекладі статті Є.Єлачіча "Крайня північ — вітчина людскости" (1910), куди були поміщені уривки з гімнів "До Iндри" (РВ, Х, 138: 3-5), "До Адітів" (РВ; II, 27: 14), "До Ашвінів" (РВ, VII, 67: 2); "До Ушас" (РВ, VI, 76: 1-4). У своїй статті "З галузі науки і літератури" (1891), Іван Франко написав: "...пізнати суть найглибших таємниць буття, висловити те, що є невимовним, — ось їхнє завдання".

Загалом, ніхто з українських Пророків ніколи не заперечував, а тільки підтверджував факти, що коріння української культури значно давніше часів Киїської Русі і впираються вглиб арійської, ведичної цивілізації...

(с) Віталій Креслав

Natusik 08.07.2012 23:26

Ретро фотки, прекрасны и интересны,.. как всегда :)
аbracadabra - Машина времени

ну и просто ракурс прикольный

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...05251166_n.jpg

Zbishko 09.07.2012 08:26

По поводу прикольных ракурсов ....


Серия фотографий "Стоп-кадр". Комментарии : LiveInternet - Российский Сервис Онлайн-Дневников

SkiFan 09.07.2012 15:32

...фтыкаем))), да и саунд в масть

ПОТРЯСАЮЩАЯ ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ (реально круто) - YouTube


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:45.