Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Events: made in Ukraine (https://extreme.com.ua/forum/57-events-made-ukraine/)
-   -   Events: Боржава Snow Fest 2012 (https://extreme.com.ua/forum/events-made-ukraine/10149-borzhava-snow-fest-2012-a.html)

Serg Rise 01.03.2012 10:25

Цитата:

Коментар від Валера (Коментар 159608)
Все былол круто,кроме организации,не то чтобы она плохая, ее просто вообще не было! (я о джибе)
...

Валера,
Если бы не было организации, то не было б и фигур, света, звука, судей, призов, ведущего, кафешки и т.д.:agree:

Muadib 01.03.2012 10:38

Цитата:

Коментар від Serg Rise (Коментар 159841)
Если бы не было организации, то не было б и фигур, света, звука, судей, призов, ведущего, кафешки и т.д.

Сергій ідея фесту хороша, але робіть висновки, організація дійсно була не найкраща. Банальний приклад - збір назначається на 9-ту годину, а орги з'являються в 10 - 10.30. Добитись від когось якоїсь інформації було доволі проблематично. Хоча це все не відміняє того, що як на перший раз, захід виявився вдалим:good:.

Варонка 01.03.2012 10:58

ивент был классный
музыка была веселая
народ был чоткий
бармены - пацаны ваще ребята

в следующий раз будет еще круче
потому что и мы и организаторы молодцы и все все понимают :)

Katerynka 01.03.2012 12:02

Сонечко зійшло і я з самого рана виліз на двір.
Небо синє і на горизонті видно синьовір.
Гори ж мої гори, ви серце моє,
Файно так же хочу заспівать є-є-є!

Брати Гадюкіни

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...71900480_n.jpg

Поділюся своїми враженнями.
Так , організатори дійсно молодці, що провели єдиний цьогорічний фест- за це їм хвала та велика подяка. :good:

Я дуже рада що побачила багато друзів, весело провела час та покаталася.
Якщо ви збираєтеся проводити фест наступного року, то врахуйте, будь ласка, наступне:

- Чіткий регламент проведення змагань ( а не діапазон 10 -12-12.30… )
- Детальний опис траси з фото\відео або спуск всіх райдерів до фінішу для огляду траси.
- Обов’язкова перевірка біперів перед стартом (чомусь не проводилась)
- Стартові номери ( думаю, ви в курсі про що я) бо намучилися всі з їх прив’язуванням.
- Вечірня програма- обирати більш пологий схил – а то танцювати ну дууже не зручно ( через це нашим сусідам прийшлося терпіти вечірку в хаті )).
- Обґрунтоване пояснення щодо виправлення балів в протоколах.

Всіх призерів вітаю з перемогою та особливо рада за нашу команду - VIS Distribution- Рому Бобелюка та Лєну які отримали перші місця ( джиб/фрірайд) - ви молодці! :friends:
До зустрічі на схилах! )

Serg Rise 01.03.2012 12:36

Цитата:

Коментар від Katerynka (Коментар 159859)
Сонечко зійшло і я з самого рана виліз на двір.
Небо синє і на горизонті видно синьовір.
Гори ж мої гори, ви серце моє,
Файно так же хочу заспівать є-є-є!

Брати Гадюкіни

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...71900480_n.jpg

Поділюся своїми враженнями.
Так , організатори дійсно молодці, що провели єдиний цьогорічний фест- за це їм хвала та велика подяка. :good:

Я дуже рада що побачила багато друзів, весело провела час та покаталася.
Якщо ви збираєтеся проводити фест наступного року, то врахуйте, будь ласка, наступне:

- Чіткий регламент проведення змагань ( а не діапазон 10 -12-12.30… )
- Детальний опис траси з фото\відео або спуск всіх райдерів до фінішу для огляду траси.
- Обов’язкова перевірка біперів перед стартом (чомусь не проводилась)
- Стартові номери ( думаю, ви в курсі про що я) бо намучилися всі з їх прив’язуванням.
- Вечірня програма- обирати більш пологий схил – а то танцювати ну дууже не зручно ( через це нашим сусідам прийшлося терпіти вечірку в хаті )).
- Обґрунтоване пояснення щодо виправлення балів в протоколах.

Всіх призерів вітаю з перемогою та особливо рада за нашу команду - VIS Distribution- Рому Бобелюка та Лєну які отримали перші місця ( джиб/фрірайд) - ви молодці! :friends:
До зустрічі на схилах! )

Ок!
Спасибо)
На следующий год будем стараться в двойне и начинать на много раньше:agree:

Junior 01.03.2012 13:10

Поскольку ивент был заявлен как фестиваль, то, по моим личным впечатлениям, он как фестиваль и состоялся. Была куча позитивных моментов, правильная атмосфера какого-то семейно-дружеского праздника, фана, эмоций, движухи, встреч и прочего…
Я, лично, ехал за фаном, эмоциями и встречами с людьми, с которыми могу пересечься только на таких ивентах. К сожалению… И всё это я получил сполна :)

Катеринка меня опередила по советам на след ивент :good:

Но у меня остался один маленький вопросик к судьям по фрирайду. Объясните мне пожалуйста, что в Вашем понимании является критерием «Красота»? И по чему ни в правилах ни на предстартовом брифинге о нём ничего не было сказано?
Это не наезд и не претензия. Претензий к судейству у меня нет :friends: Просто впервые встречаю такой критерий в судействе и он так и остается, по крайней мере для меня, загадкой.

Serg Rise 01.03.2012 13:53

Спасибо)
Обязательно попросим судей отписаться.

А советы учтем на будущее)

IF Denis 01.03.2012 20:54

Untitled on Vimeo

mishanya 02.03.2012 00:01

Цитата:

Объясните мне пожалуйста, что в Вашем понимании является критерием «Красота»?
- Красота? - переспросил он задумчиво. - А что такое красота?
- Ну как, - сказал я. - Красота - это совершеннейшая объективация воли на высшей ступени её познаваемости. (с) "Чапаев и Пустота"

Vanya 02.03.2012 11:01

Отчет от PylypetsSki Состоялся первый украинский культурно-спортивный фестиваль БОРЖАВА SNOW FEST

Vanya 06.03.2012 11:52

Организаторы «Боржава Snow Fest» представляют

autoparty

«Женщины. Снег. Бесконечность»

8-12 марта, Пилипец

Новости Пилипец, Боржава, Гемба

waterboy 27.03.2012 11:35

VIS Distribution "Боржава Snow Fest 2012" on Vimeo

Serg Rise 31.03.2012 23:28

Полный видео отчет о фестивале

Видео отчеты о Боржава Snow Fest, 24-26.02.2012 | GO-BOARDING



Полный фото отчет о фестивале

Фотогалерея | GO-BOARDING

Vanya 06.10.2012 22:02

Вот еще запоздалый видос с Боржава Сноу Феста. В этом сезоне готовимся провести фест на более высоком уровне :agree: .
Borzhava Freeride Community - YouTube


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:21.