Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Карвинг: техника катания (https://extreme.com.ua/forum/105-karving-tehnika-kataniya/)
-   -   The Carv (https://extreme.com.ua/forum/karving-tehnika-kataniya/29469-carv.html)

Sheridan 16.03.2023 16:09

The Carv
 
Декілька років вже слідкую за продуктом Carv - your digital ski coach. Learn how to ski with better technique.

https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net...lA&oe=643A8CFD

Я навіть підписаний на сторінку The Carv в ФБ і не можу сказати, що нарід, який викладає свої рейтинги там, їде круто. Але в цьому році, коли 90% українців не катає, а інші всі тревожні та злі, я нарешті зрозумів, як би нам зміг допомогти цей продукт. Бо всі ці міряння буквами замахали.

Шкода, що карв коштує як героїн. Він був 300 євро спочатку, зараз коштує 199 сам девайс + ти маєш сплатити за кількість днів, які плануєш його використовувати. Зрозуміло, що оптимально взяти unlimited pass зараз по акції за 149 євро на все життя.

Уявіть собі, як би чудово було. Читаєш зарозумний мутний комент від спеца, в якого карв рейтинг 70, а в своїх буквах він розмахується на 160. І ржеш.

І мірятися би перестали. Було б все чітко і просто - хочеш пропрацювати, наприклад, edging. Знаходиться колега з норм цифрою саме по цьому показнику, і тобі достатньо його спитати, як він пропрацював цей елемент.

Думаю, що куплю собі карв після перемоги. Але на сьогодні я не знаю жодного користувача карва в Україні. Впевнений, вони є, але як їх шукати, незрозуміло...

3dss 18.03.2023 20:55

The secret of great skiing | Increase your edge similarity - YouTube

Ради такого их стоит купить, но добитися перфекто очень сложно для любого читателя этого форума
Ради теста да, но они никак не научат хозяина...

Добавлено через 5 минут

И суть моего случайного ролика не в углах была и не чего-то там по снегу, а в работе над давлением обоих лыж равномерно и симметрично..
это надо понимать, что такое перфект школа..

mansrzv 18.03.2023 21:49

Цитата:

Коментар від 3dss (Коментар 418193)
Ради теста да, но они никак не научат хозяина...

бесполєзний прибор, навіть розножку ним не поміряєш;)))

3dss 19.03.2023 06:30

Цитата:

Коментар від mansrzv (Коментар 418195)
бесполєзний прибор, навіть розножку ним не поміряєш;)))

даже не мечтай о таком, самооценка тебе это не простит.. :)))

3dss 19.03.2023 11:04

после чего могут быть такие ощущения?
я 3 дня катал в...., потом их.... и у меня ощущение, что стопы в невесомости ;)

Sheridan 19.03.2023 11:41

Цитата:

Коментар від 3dss (Коментар 418193)
[
И суть моего случайного ролика не в углах была и не чего-то там по снегу, а в работе над давлением обоих лыж равномерно и симметрично..
это надо понимать, что такое перфект школа..

Не знати англійську погано.
Цитата:

Коментар від 3dss (Коментар 418201)
после чего могут быть такие ощущения?
я 3 дня катал в...., потом их.... и у меня ощущение, что стопы в невесомости

Не знати російську погано.

3dss 19.03.2023 12:14

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 418206)
Не знати англійську погано.

Не знати російську погано.

не смотришь ты в сущность вопросов, хоть в английском, хоть в каком языке, бо стучишь на клавиатуре, работа одного пальца, но может двух указательных.. из года в год одни и рецепторы работают, ну и так, пропаганды немного еще.. :)))

Добавлено через 4 минуты

@Sheridan ,стельки всех рассудят, на своём умном языке.. бери давай, нажимать будешь другими органами :)))

Sheridan 19.03.2023 12:29

Я буду в шоці, якщо ти собі їх купиш. Бо на сьогодні ти чемпіон форуму по витраченим грошам на каталку з мінімальним результатом.

Але зіл'єшся, як завжди. Спорім?

3dss 19.03.2023 12:57

вот читают тебя многие и смеются с твоих пропагандонских приёмов гуру же знает.. 🤣
у меня живой водитель очень взволнован твоими приёмами, есть люди, что принимают такое всерьёз..
да у тебя есть на кого опереться в итоге и все такое, что надо умному пропагандисту, но в конце, когда приходит прозрение, таких обычно выносят на штыках.. на ладно, на лыжных палках..с порезами от кантов..
ждём стельки, шоб не только указательным пальцами работать, но и процессор вклююцить умный, может и хозяина заработает наконец...

Sheridan 19.03.2023 13:04

Так ти візьмеш собі the carv чи ні?


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:26.