Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Офигелия (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/1921-ofigeliya.html)

Albertowych 05.01.2009 19:54

Перш за все Рєспєкт і УВАЖУХА, такі кадри викласти на растєрзаніє ;)
В епізоді першому, ЯВНО видно намагання, виконати поворот з допомогою ВНУТРІШНЬОЇ лижки в целяку.:No:
Епізод другий яуно тягне на премію ОСКАРАв номінації ЖАХИ: 15 секнд малесенька, заблудша і голодна в славянських снігах зерба, з апетитом хрумає не замерші деревця, і на 20 секунді з'являєтся ХОЛОДНЕ і нагле ЗОМБІ, відганяючи зербятко від ....

Я би назвав Молоденьке зербятко в пастці засніженого зомбі. :pardon:
А от ноги Ваші мені неподобаются (те як Ви їми рухаєте).

Цитата:

Коментар від Roman111 (Коментар 12278)
Оператору "нєзачьот"!!!

Замість того, щоб допомогти піднятися, стоїть і давиться від сміху :(.

Не усугубляй будь ласка :wink: , якби не оператор МИ би цього не побачили.:good:

Зёбра 05.01.2009 20:22

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 12283)
Перш за все Рєспєкт і УВАЖУХА, такі кадри викласти на растєрзаніє ;)
В епізоді першому, ЯВНО видно намагання, виконати поворот з допомогою ВНУТРІШНЬОЇ лижки в целяку.:No:




Епізод другий яуно тягне на премію ОСКАРАв номінації ЖАХИ: 15 секнд малесенька, заблудша і голодна в славянських снігах зерба, з апетитом хрумає не замерші деревця, і на 20 секунді з'являєтся ХОЛОДНЕ і нагле ЗОМБІ, відганяючи зербятко від ....

Я би назвав Молоденьке зербятко в пастці засніженого зомбі. :pardon:
А от ноги Ваші мені неподобаются (те як Ви їми рухаєте).


Не усугубляй будь ласка :wink: , якби не оператор МИ би цього не побачили.:good:

Респект и уважуха????? ну я сторонник мнения. что слава она таки всякая бывает:angel:

да там не было цельняка, закатали всё! цельняк был токмо в тех ёлках, ну в которых....зебрятко копырсалося!

факт! оператор выкл. камеру и пытался по крутому склону карабкаться на помощь..гринписовец видать! но услышав. весёлый непереводимый народный слэнг. понял. шо всё пучком и продолжил снимать!


P.S.Альбертович, друг мой, а что с ногами то не так???? где я ними не так двигаю в эпизоде первом или во втором???? уточните, нервничаю.......

Albertowych 05.01.2009 20:56

В епізоді першому, ЯВНО видно намагання, виконати поворот з допомогою ВНУТРІШНЬОЇ лижки (15 секунда). Всі інакші повороти стидливо сховані за ялиночками :)

Зёбра 05.01.2009 21:03

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 12294)
В епізоді першому, ЯВНО видно намагання, виконати поворот з допомогою ВНУТРІШНЬОЇ лижки (15 секунда). Всі інакші повороти стидливо сховані за ялиночками :)

поняла.............учту.буду бороться всеми своими телесами.............

Albertowych 05.01.2009 21:10

Цитата:

Коментар від Wakerunner (Коментар 12269)
...... А то знаешь, если единственной рекомендацией будет сменить штаны на "пошире" или "поуже", чтоб силуэт был красивше, то это уже никакой не мастер-класс :)

Прав на всі 100.

Цитата:

Коментар від Офигелия (Коментар 12296)
поняла.............учту.буду бороться всеми своими телесами.............

А в поворотік на 4 та 7 сек нормально лягаєш.:aha:
Мож не треба так сильно на траверсу закручувати? Перехід на траверсу зменьшує швидкість, і примущує наступний поворот виконувати силою (тєлєсамі), відсутня інерційна циклічність, яка допомогає виконувати розгрузку-загрузку без закручування корпуса в сторону поворота (хоча на цьому відео це мало видно), але відчуваєтся НАПРЯГ у виконнані повороту.

Зёбра 05.01.2009 21:14

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 12298)
Прав на всі 100.



А в поворотік на 6 сек нормально лягаєш.:aha:


счас гляну, прочувствую......повороты на последних секундах- єто уже ЖАХ.........там пенёчки их не видно, на одном я боднулась и всё пошло капец как плохо....видео выложила токмо из-за падения. такое не всегда ж на видео споймаеш.......а тут как по маслу пошла в ёлки, сама в шоке была!

Albertowych 05.01.2009 21:20

нє ну так все ОК. Я знаю дєвчонок, які про таке катання тілько мріють :)
ПС Глянь попередній пост, я жоповнив.

Зёбра 05.01.2009 21:25

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 12302)
нє ну так все ОК. Я знаю дєвчонок, які про таке катання тілько мріють :)


Спасибо, Альбертович, чессслово спасибо :Rose:! приятно, очень даже....... хотя блондинистой башкой понимаю, что прорех в катании много-много, что надо в школу.но вижу снег и спуски и капец всем начинаниям, всё откладываю на потом! Но, КЛЯНУСЬ! КЛЯНУСЬ святым-снегом!. в этом сезоне пойду к инструкторам к гуру катания, буду учиться, ибо нет предела пределов, и мне до них далеко-далеко!

Зёбра 05.01.2009 21:32

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 12298)
Прав на всі 100.



А в поворотік на 4 та 7 сек нормально лягаєш.:aha:
Мож не треба так сильно на траверсу закручувати? Перехід на траверсу зменьшує швидкість, і примущує наступний поворот виконувати силою (тєлєсамі), відсутня інерційна циклічність, яка допомогає виконувати розгрузку-загрузку без закручування корпуса в сторону поворота (хоча на цьому відео це мало видно), але відчуваєтся НАПРЯГ у виконнані повороту.


да склон там крутой. и не особо широкий и не пухляк....если не "вкручиваться". то мну сносит....над техникой поработать надо однозначно! попробую немного ноги "отпустить"....то есть не групироваться так намертво..... идейно я поняла?????

belka 06.01.2009 12:37

А мне безумно понравилось второе видео. Спасибо за минуту улыбок в середине рабочего дня! Если пропустить первое видео и включить сразу второе, то с начала можно потеряться в догадках что собственно происходит за елками. )))


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:56.