Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Мастерская (https://extreme.com.ua/forum/48-masterskaya/)
-   -   Ремонт шолома (https://extreme.com.ua/forum/masterskaya/29400-remont-sholoma.html)

HappySkier 28.10.2021 08:14

Ремонт шолома
 
У темі 1 додатків
Може хтось підкаже, чи є якийсь засіб, яким можна усунути такі подряпини?
Чи може хтось знає майстра, який вміє це робити? Може @Kirill і таке вміє?

Sheridan 28.10.2021 09:12

@HappySkier, навіщо воно тобі? Чудовий бойовий шолом ))) Це покриттю хана, скоріше за все катався по багажнику в таблетці на Драг. Забий чи заліпи стікерами. Перефарбувати можна, але є сенс?

Rain 28.10.2021 09:22

якщо є бажання заморочитись - то треба знімати стару фарбу, наносити грунт та заново задувати. Але є багато але. Як пластиковий шелл зреагує на грунт і нову фарбу? Чи не погіршаться від того його властивості? Ніхто не знає)
Тому підтримую попереднього коментатора, забий і катай - бойовий шолом, подряпини додають експіріенсу. І наклей на нього пару стікерів, це змістить твою увагу з подряпин на стікери)))

Пригадую свій перший шолом, як я на нього назбирав 190 грн і здував з нього пилинки. А потім мені в голову прилетіла швабра північного витягу на Тростяні, і через весь шолом з’явилась величезна подряпина) Перша думка була теж його чимось задути, але потім забив.

HappySkier 28.10.2021 09:53

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 414765)
@HappySkier, навіщо воно тобі? Чудовий бойовий шолом ))) Це покриттю хана, скоріше за все катався по багажнику в таблетці на Драг. Забий чи заліпи стікерами. Перефарбувати можна, але є сенс?

Абсолютно згоден, якби він був мій. :) А то ж це шолом дружини, який я сьогодні випадково подряпав, закладаючи на антресоль жорсткий чохол з колесами з двома парами лиж, і забув, що там вже лежить її шолом. От його й продерло між стінкою, цим чохлом і ще одним чохлом з лижами. :pardon: :cry:
А це ж її улюблений шолом вже 7-8 років! Це ж як в Дизельшоу:"Он поцарапал мою сковородку!!!" Хелп! :girl_cray2:

Якщо серйозно, то я так і думав, що тут вже кранти, але сподівався, а раптом хтось щось знає. :) Може плівка є якась, типу як на автомобілі клеять?

Sheridan 28.10.2021 09:54

@HappySkier, модель і розмір скажи

HappySkier 28.10.2021 10:07

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 414768)
@HappySkier, модель і розмір скажи

Uvex, 58-60.
Точну модель не скажу, на шоломі не написано, а купували давно - не пам'ятаю.

Sheridan 28.10.2021 10:12

@HappySkier, нема (

HappySkier 28.10.2021 10:13

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 414770)
@HappySkier, нема (

:pardon:

Дякую за пошуки.

yura.bogomol 28.10.2021 11:25

@HappySkier , на скільки мені відомо, плівку клеять для захисту не на подряпану машину, а на нову або щойно пофарбовану. Про невизначеність у взаємовідносинах між пластиком і грунтом-фарбою тут вже написали. Тому найкращим виходом з даної ситуації бачу букет квітів, чоколяда, нова сковорідка, свій варіант (потрібне підкреслити)

HappySkier 28.10.2021 11:49

Цитата:

Коментар від yura.bogomol (Коментар 414773)
@HappySkier , на скільки мені відомо, плівку клеять для захисту не на подряпану машину, а на нову або щойно пофарбовану. Про невизначеність у взаємовідносинах між пластиком і грунтом-фарбою тут вже написали. Тому найкращим виходом з даної ситуації бачу букет квітів, чоколяда, нова сковорідка, свій варіант (потрібне підкреслити)

Дякую за пораду. :friends:
Квіти стоять на столі. У гуглі вже зробив купу закладок на нові "сковорідки" згідно її смакам. :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:52.