Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Наши Встречи (https://extreme.com.ua/forum/63-nashi-vstrechi/)
-   -   Наші зустрічі: Выездное совещание. Львов (https://extreme.com.ua/forum/nashi-vstrechi/8304-vyezdnoe-soveshanie-lvov.html)

Jolie 26.10.2010 19:44

Цитата:

Коментар від a_k (Коментар 90545)
Как вриант Роберт домс
Там и для курящих место есть и столики большие, и вроде в дальних залах не шумно...
Если новеньких берёте - приду.

Ми там вже були :oops:. Восени, у рамках проекту "Lemberg Inline Sessions" :oops:.

Скоро треба буде голосування робити, з такою кількістю різноманітних точок :).

Цитата:

Коментар від Kucherryaha (Коментар 90548)
Только в "Роберте Домсе" в пятницу и субботу закрытые вечеринки :(
Я уже смотрела...

Я теж тільки що про це подумала - однак у дальньому залі ми тоді у квітні сиділи, і нічого, концерт-вечірка був тільки у першому залі.

Загалом, у "Лівому березі" може бути те саме - там по п"ятницях з 21:00 концерти.

Kucherryaha 26.10.2010 19:48

ОЙ-ОЙ-ОЙ!!!
Лохонулась!!! На даты не глянула :oops:

В пятницу на 20.00 там живой концерт - клавиши, саксофон, барабаны, бас-гитара )

Sonianin 26.10.2010 19:51

А як на рахунок Жидівської кнайпи, Синьої пляшки (хоча, очевидно, що там вже все зарезервовано) чи Масонів?
Кумпель, здається, хорошим варіантом :)

Я б також із вами зустрілась - хоча б чуть-чуть познайомитись з чудовими людьми :)

Kucherryaha 26.10.2010 19:58

Цитата:

Коментар від Sonianin (Коментар 90558)
А як на рахунок Жидівської кнайпи, Синьої пляшки (хоча, очевидно, що там вже все зарезервовано) чи Масонів?
Кумпель, здається, хорошим варіантом :)

Я б також із вами зустрілась - хоча б чуть-чуть познайомитись з чудовими людьми :)

"Жидівська кнайпа" , як на мене, нє альо...
"Синя пляшка" - кльових заклад, але ми туди не всунемось, там неможна рухати столи, бо АНТІКВАРІАТ!!! :(

Я підтримую - "Крива Липа", "Хмільний дім Роберта Домса", "Дзига", "Лівий Берег"...
Але в "Липі" такий карпаччо!!! ням-ням :girl_in_love:

Sonianin 26.10.2010 20:02

Цитата:

Коментар від Kucherryaha (Коментар 90559)
"Синя пляшка" - кльових заклад, але ми туди не всунемось, там неможна рухати столи, бо АНТІКВАРІАТ!!! :(

- Нічого собі! Ніколи не знала :shock:

Rain 26.10.2010 20:09

так народ

Мы сходили в Левый берег и забронировали на пятницу столики на 15-20 человек, на 19-00. В Дзыге тоже были, но там в пятницу фуршет...

Ден, в КУРЯЩЕМ зале:agree:

ок?

Jolie 26.10.2010 20:09

Цитата:

Коментар від Sonianin (Коментар 90561)
- Нічого собі! Ніколи не знала :shock:

Та бо раніше такого не було. Раніше спокійно зсували столи, а зараз що, вже не можна? Дурня якась...


Тепер по справі. У шапці теми вивісила список тих, хто збирається прийти. Усіх, хто у нього не попав, і особливо новачків, яких ми особисто не знаємо, прохання відписатися у темі, сказавши "Я хочу" :D і вказати нік з іменем.

Цитата:

Коментар від Rain (Коментар 90565)
так народ

Мы сходили в Левый берег и забронировали на пятницу столики на 15-20 человек, на 19-00. В Дзыге тоже были, но там в пятницу фуршет...

Ден, в КУРЯЩЕМ зале:agree:

ок?

Во, оце я розумію - не словом, а ділом! :good: Вані колективне пиво за ініціативу та зроблену справу :beer:.

Kucherryaha 26.10.2010 20:37

Цитата:

Коментар від Jolie (Коментар 90566)
Та бо раніше такого не було. Раніше спокійно зсували столи, а зараз що, вже не можна? Дурня якась...

Я не знаю, як раніше було ( Ми досить часто там бували, і якось мали потребу об\'єднати декілька столів, на що нам відповіли відмовою та аргументували це тим що столи антиркварні, тому їх неможна рухати :( можливо в них був поганий настрій :unknown:

waterboy 26.10.2010 20:46

Взял билеты на поезд, так что точно приеду! :beer:

Туда: п091, в14, прибытие 06:33 в ПТ
Обратно: п044, в03, отправление 21:27 в СУБ

P.S. Укрзалiзниця :evil:
P.P.S. Зато успею покатать на роллах утречком ПТ.

Sonianin 26.10.2010 20:58

Дрес-код - лижний костюм? :crazy:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:43.