Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Разное (https://extreme.com.ua/forum/42-raznoe/)
-   -   Куди поїхати, якщо...? (https://extreme.com.ua/forum/raznoe/13274-kudi-poyihati-yaksho.html)

sanyana 06.11.2017 19:30

Цитата:

Коментар від Fazer Alex (Коментар 322536)
Раннє бронювання

От, думаю, у чому запорука "бюджетності" поїздки! Тут я пролетів... Але надія є завжди!

Добавлено через 25 минут

Цитата:

Коментар від Fazer Alex (Коментар 322536)
Лівіньо - це комуна, всі зацікавлені у завантаженні готелій та "загалхарчу", все іде у спільний гаманець. Тому всі у "+"

Почитав я за цю Лівінью... Не через безкоштовний скіпас туди нарід їде...:agree:
"... расслабляющий горный дьюти-фри шопинг, а для любителей гастрономических путешествий - 92 ресторана итальянской и альпийской кухни.":mosking:
Проти гарно попоїсти я нічого не маю. А от перші чотири слова... Це... бліна... у мене реальний ступор... Халепа.:(

Fazer Alex 06.11.2017 20:37

У темі 2 додатків
Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 322539)
расслабляющий горный дьюти-фри шопинг

Не знаю, насколько он расслабляющий. Наши в группе покупали какие-то ботинки, чоботы. Я, проходя, сфотал какие-то. Но духи, которые я купил жене за 93, или 99 Евро, здесь в интернет-магазине даже подешевле оказались.

Siris 07.11.2017 11:14

Цитата:

Коментар від Fazer Alex (Коментар 322545)
Не знаю, насколько он расслабляющий. Наши в группе покупали какие-то ботинки, чоботы. Я, проходя, сфотал какие-то. Но духи, которые я купил жене за 93, или 99 Евро, здесь в интернет-магазине даже подешевле оказались.

Тут есть маленький нюанс: цены в наших интернет-магазинах действительно чуть ниже, но надо сюда добавить 99,9 % шанс получить вместо духов левак Одесского разлива. Пробовали с женой покупать не только духи, но и Угги и Тимберленды - ужас, обувь удавалось вернуть, духи - нет ;) . Теперь парфюмерию берём только за границей. Всё вы правильно сделали.

Drunk3nSa1lor 07.11.2017 11:25

@sanyana, тільки в Європу/Альпи хочеться? Як на рахунок Кавказу, дальніх Карпат, Балкан і тд?

sanyana 07.11.2017 16:19

@Drunk3nSa1lor, щиро сподіваюсь, що таким чином Ви не натякаєте на те, що... скажімо так... готуватись до поїздки в Альпи треба було раніше і серйозніше? Правда, тепер я це вже і сам розумію...:friends:
Щодо "хочеться". Кавказ я трохи бачив. І звісно хочеться побувати скрізь, де не був. Чому саме Альпи перші? -Важко відповісти... Може тому, що мрія така і на інші місця може часу не стати чи обставини можуть змінитись...:(
А може тому, що на погляд людини, яка "не була", Альпи - це саме те місце, де папуаси не гарцюють на моїх лижах в черзі, і видряпавшись на гору, подивившись, куди збираєшся їхати, думаєш: "Ух-х-х... йоханибабай...":crazy:
Якось так.:pardon:

Sashko 07.11.2017 16:23

@sanyana, лыжи везде страдают. где-то больше, где-то меньше. но вообще - это ж лыжи, что все так за них переживают?)

sanyana 07.11.2017 16:34

Цитата:

Коментар від sasha (Коментар 322583)
лыжи везде страдают. где-то больше, где-то меньше. но вообще - это ж лыжи, что все так за них переживают?)

Машини теж страждають! То чому цим дятлам, стоячи в заторі, не прийде в голову підштовхнути передніх??? Шоб скорше їхали!
А з лижами... Це повага. Повага до людини і до чужого майна. Я свої лижі якось сам ухайдохаю...

Sashko 07.11.2017 16:48

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 322585)
Машини теж страждають! То чому цим дятлам, стоячи в заторі, не прийде в голову підштовхнути передніх??? Шоб скорше їхали!

от подталкивания машины она и поехать хуже может, в случае с лыжами влияние только на внешний вид, ходовые характеристики не страдают

sanyana 07.11.2017 16:50

@sasha, навіщо це?

Drunk3nSa1lor 07.11.2017 17:39

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 322582)
@Drunk3nSa1lor, щиро сподіваюсь, що таким чином Ви не натякаєте на те, що... скажімо так... готуватись до поїздки в Альпи треба було раніше і серйозніше? Правда, тепер я це вже і сам розумію...:friends:
Щодо "хочеться". Кавказ я трохи бачив. І звісно хочеться побувати скрізь, де не був. Чому саме Альпи перші? -Важко відповісти... Може тому, що мрія така і на інші місця може часу не стати чи обставини можуть змінитись...:(
А може тому, що на погляд людини, яка "не була", Альпи - це саме те місце, де папуаси не гарцюють на моїх лижах в черзі, і видряпавшись на гору, подивившись, куди збираєшся їхати, думаєш: "Ух-х-х... йоханибабай...":crazy:
Якось так.:pardon:

Я не особо багато де був в Європі, проте зі свого досвіду впевнено можу заявити, що бюджетно - можна. Раннє бронювання для цього вбільшості обов'язкове.
А взагалі тому запитав, що крім крім Альп є ще дуже багато гір, набагато менш розпіарених тут і не тільки, при тому ж не менш цікавих.
І повірте, в Європі дуже навіть вистачає таких, що топчуться по лижах/бордах :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:49.