Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Разное > Куди поїхати, якщо...?
Разное отзывы, жильё, цены, шенгенские визы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.11.2017, 17:39   #1 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Куди поїхати, якщо...?

Реально не знаю, куди писати те, що хочу. Схожої теми не знайшов. Якщо є, то прошу модератора перенести пост. Дякую.
Безвіз! Нові (для деяких осіб) можливості, які обмежуються лише розміром гаманця. Виходячи з цього ребром стало питання покатати в Альпах!
Чого я хочу? Та я і сам напевно не знаю... Мені нема з чим порівнювати, крім як з нашими Українськими курортами.
Хочу побачити омріяні "святі місця" (Монблан, Матергорн). Хочу, щоб людей було меньше, а снігу більше. Хочу схили з цікавим рельєфом. Хочу ратрачені схили, а поруч "дикі", і щоб ніхто мене звідти не ганяв... Хочу ходити "он туди" щоб потім з'їхати, і при цьому не лізти через огорожу... Хочу Пилипець, Драг, Тростян, але з приставкою "мега". Якщо ви розумієте, про що я...
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет)
Якщо ні, то може просто порадьте курорт(и). Буду сподіватись, що з'явиться пропозиція від якої "складно відмовитись". Дякую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 17:51   #2 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@sanyana, І моє "хочу" приплюсуйте ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 18:12   #3 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для murrena
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків

Снаряга: K2 T9 Sweet Luv
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет)
В Європі - точно ні. 800-900 ( з автодорогою, житлом, катанням, харчуванням)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 18:43   #4 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від murrena Переглянути коментар
В Європі - точно ні.
Однозначно? Без варіантів? Халепа... А по місцях, що я собі намріяв? Хоч карту і фотки подивлюся... Поки грошей не назбираю...)
А пропозиції турагенцій? Так красиво пишуть...
Якщо хтось знає, але не хоче здавати "рибні місця"... Буду вдячний інформації в приват. Я ваши "грядки" не затопчу! Обіцяю!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 19:18   #5 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для HoppeR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Kastle BMX88, FT classic
чего нет? В италии в долине Аоста есть село Курмаер, у подножья Монблана У меня там 1500 евро на двоих ушло, если отминусовать вечерние походы по заведениям и еду брать с собой на каталку а не там обедать то в 500-600 можно вложиццо, правда при условии групповой поездки. Ну и если лоукосты до Бергамо остались...

Добавлено через 2 минуты

другое дело что на эти деньги можно всю зиму в подобовце/славске катосить
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 20:12   #6 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від HoppeR Переглянути коментар
другое дело что на эти деньги можно всю зиму в подобовце/славске катосить
Не смію питати... А чого ж тоді Ви в цей Курмаєр поїхали?
Навіть не уявляю... Скільки десятків років у нас на Кумполі можна буде катати за ці гроші!? Звісно, я шуткую.
Не полишає відчуття, що щось "не те" я написав у першому пості. Від душі, але "не те"!
Треба прибрати або це:
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Хочу побачити омріяні "святі місця" (Монблан, Матергорн). Хочу, щоб людей було меньше, а снігу більше. Хочу схили з цікавим рельєфом. Хочу ратрачені схили, а поруч "дикі", і щоб ніхто мене звідти не ганяв... Хочу ходити "он туди" щоб потім з'їхати, і при цьому не лізти через огорожу... Хочу Пилипець, Драг, Тростян, але з приставкою "мега". Якщо ви розумієте, про що я...
Або це:
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет)
А якщо добре подумати... От Ви рекомендуєте цей Курмаєр... І дивлюся я на цю рекомендацію... "як баран на нові ворота"... Бо що це мені дасть? Як людині, яка НІКОЛИ не була за західним кордоном. Яка навіть не уявляє, як таку подорож організувати. -Та нічого. Абсолютно.
Хіба що чекати на пропозицію якогось агенства!? Або писати в потрібній темі "Складу компанію бажаючим поїхати в Курмаєр!"...
Бліна... Щось я геть заплутався... З душею проблем нема. Є з головою.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 20:31   #7 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
@sanyana, глянь лічку
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 20:35   #8 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sumrok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Fischer RC4,Head Vector evo 110
@sanyana, В соседней ветке :

Неделя катания в Итальянских альпах.

7 Ночей - 6 дней катания.

Всего за 580 евро!
В цену включен переезд, гостиницы.
Скипасс бесплатно!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 20:41   #9 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для holodok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кировоград

Снаряга: HEAD Integrale 007 170 .2014
@Fazer Alex ,И мне копию в личку
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2017, 21:21   #10 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет)
Так, можна. І якщо хтось буде Вас переконувати, що в Європі це неможливо - НЕ ВІРТЕ!

Наведу лише один приклад, про який я не втомлююся розповідати.

Гарміш. Кінець січня. Термін перебування - тиждень, включаючи два вікенди, коли в них якраз проходили етапи КС з спуску і супергіганту в чоловіків і жінок. Проживання - приватний пансіон в 10 хв. ходьби від фінішу Кандагара.
А тепер цифри:
- Апартамент для 2 дорослих з дитиною - 30Є за добу! І це під час КС! Чистота і порядок, якого в нас ні в одному 5* готелі мабудь не знайдете.
- Скіпас (сімейна знижка) біля 33Є/дорослий - уточнюйте ціни на цей сезон на сайті.
- Харчування/продукти (ми завжди готуємо самі, оскільки з дітьми) не дорожче, ніж в магазинах в Україні. Як зараз пам"ятаю, пиво - суперовий місцевий вайсбір - 0,6Є пляшка. Ціни в кнайпах точно не скажу, але дешевше як в Буковелі ))
- Транспорт - якщо знайдете хоча б когось одного до компанії, з ким розділите витрати на машину, то Ви вже вклалися в заплановану суму.

Крім трас Гарміша ще є Цугшпіц. Плато на Цугшпіці просто супер - і ідеально вкатані траси, і фрі-райд на Ваш вибір.

П.С. Після того, як відстартували КС мужики, верхню частину траси відкривають для катання (жінки мають коротшу трасу) і є можливість спробувати по якому "бетону" вони їдуть. Враження неймовірні.
І не лише від катання.
Рекомендую.

П.П.С. За 2 м від себе бачив Міллєра і Лігеті. Поки я зрозумів хто це і взявся шукати фотік, то вони вже поїхали.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104794614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)