Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Снаряжение для фрирайда и бэккантри (https://extreme.com.ua/forum/98-snaryazhenie-dlya-friraida-i-bekkantri/)
-   -   Портативные радиостанции (https://extreme.com.ua/forum/snaryazhenie-dlya-friraida-i-bekkantri/2621-portativnye-radiostancii.html)

@Rusja 26.02.2018 09:07

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 329217)
В рамках підготовки до слідуючого сезону і бувши втягнутим в гонку озброєнь, прошу поради!
Яка рація буде гарантовано забезпечувати зв'язок між низом бугеля/кріселки в Пилипці та лісом на південному схилі Гимби? Це при тому, що дуже не хочеться переплачувати! І зайву вагу теж тягати не хочеться...

Voyager AirSoft Plus - как вариант, протестирована лично на Драге
недавно взял 3шт, если интересно можем затестить.

sanyana 26.02.2018 16:06

@@Rusja, дякую! Думаю, тут нема шо тестити... За ці рації тільки добрі відгуки!:agree: І здається, я вже визначився. Куплю дві. Собі та... мабуть жінці!? Зимою на лижі, а в інший час на рибалку чи по гриби (на обід буде кликати). Хай буде. Ще раз дякую за пропозицію!:friends:

Allamat 16.03.2018 09:33

У темі 5 додатків
Вторая новинка от компании Voyager - Вояджер турист - 400-470 Мгц, 2 вт мощности, гарнитурный разъем "кенвуд", съемная антенна, ничего лишнего. Фото:

Allamat 06.04.2018 08:12

Baofeng клонировали! Клон лучше оригинала! Quansheng UV-R50
Baofeng клонировали! Клон лучше оригинала! Quansheng UV-R50 - YouTube

sanyana 08.04.2018 15:46

Цитата:

Коментар від Allamat (Коментар 331386)
Клон лучше оригинала! Quansheng UV-R50

Щось я трохи заплутався... Порівнюючи потужність акумулятора, напис в нижній частині рації і ціну.
Ось тут: Amazon.com: Quansheng UV-R50 5W Dual Band Two Way Radio, Rechargeable Walkie Talkie, FM Transceiver, 128 Channels, with Headset (Black): Car Electronics
І ось тут: Rozetka.ua | Рация Quansheng UV-R50. Цена, купить Рация Quansheng UV-R50 в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Одессе, Запорожье, Львове. Рация Quansheng UV-R50: обзор, о?
І ще тут: ?Купить рацию Quansheng UV-R50 Цена - Купить радиостанцию в Интернет магазине
Щось не те... але не знаю, що саме... Та й ціна... Може в американців того додаткового блока нема? Чи батарея інша? Чи корпуса різні? Для Штатів і для України різні збірки? Слабо віриться...
І що тепер краще? Quansheng UV-R50 чи Voyager Air Soft Plus 8W?

Allamat 08.04.2018 15:57

@sanyana,
Радиостанции и аксессуары : Рации, Мобильные телефоны

sanyana 08.04.2018 16:16

@Allamat, там спитати? Бо ціна... то таке... не дуже критично.
Рации радиостанции Voyager Air Soft Plus 8W Оригинал!: 770 грн. - Рации и прочие телефоны Днепр на Olx
Новинка! Рация QUANSHENG UV-50R рация + гарнитура в подарок: 899 грн. - Рации и прочие телефоны Днепр на Olx
Я думав відповіді отримати.

Allamat 08.04.2018 16:29

@sanyana
В таком случае проще звонить. Быстрее ответы получите. И более обширнее, чем в письменном виде.

sanyana 08.04.2018 17:08

@Allamat, величезна подяка за таку розгорнуту і змістовну, а саме головне, професійну консультацію! Так, якби за хвилини декілька книг прочитав!:good:
Реально, телефонувати краще, ніж писати! Всім рекомендую!:Bravo::beer:

ag74 09.04.2018 20:34

12-го апреля киевский альп-клуб "Вертикаль" проведет бесплатную лекцию "Зв'язок в горах"
"поговоримо про те для чого зв'язок потрібен, теорію і практику налагодження зв'язку в горах, в першу чергу за допомогою рацій, дізнаємось які вони бувають і нюанси їх використання"


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:23.