Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2009
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.03.2009, 09:27   #461 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
ну от, приїхав

побачивши що гісметео обіцяє на 23-25 беерзня снігопади я вирішив не втрачати такої нагоди покатаи пухляк . Запросив друзів зі Львова, замовив номера в Трутня ( смт. Ворохта), зібрав своїх дітей, добре що канікули, відпросив дружину з роботи. Накупив мяса на шашлик та рибки для барбекю, ну все як годиться.

В понеділок, 23 березня, виїхали зранку. Буковель зустрів нас без морозу та з снігопадом. Я вперше в цьому сезоні хгадав слово "хурделиця". Часрм сніг так ліпив що видимість падала до НУЛЯ. Ми тоді ховалися в кафе чи під "крилом кенгуру"




Десь по обіді так замело що ми вирішили закінчувати катання. Моя менша доця була на лижах вперше і горка її дуже укатала. Трутень зустрів нас гарячою сауною та смачною грибною юшкою. Опісля сауни пожарили шашличок та сіли згадувати приємні епізоди з катання.

Віторок, 24 березня

з самого ранку сніжок був легенький



та потім знову замело та закурило. Пересиділи то та знову пішли катати. Діти до вечора вже освоїли лижки, менша "полірувала" сімку а старшу я взяв з собою на інші траси. пухляка було багато, місцями він був важкий , особливо коли піднімалася температура. А місцями пухляк був ідеальний...

докатали до вечора і поїхали ночувати...


середа, 25 березня

зранку на Букі був морозець і цей день став самим ідеальним для катання. Сніг розсипався як пудра... Траси були засипаня свіжаком та мені там було тісно. Їздив тільки по-за трасами, дуже сподобалася двійка, там внизу біля фан-парку насипали трамплін, по пухляку стрибати було прекрасно...




рельно, може й повторюся, але це були три самих жирних дні катання в цьому сезоні. Людей дуже мало , траси по вуха сзасипані снігом, хурделиці, ну все було просто чудово !!!


заїхали по речі, фото на згадку




і додому...


ХОЧУ ЩЕ !!!

думаю що поїду завтра ...))))
  Share with Facebook
Старий 26.03.2009, 09:33   #462 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Romanz
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: прокатные :)
Хто їде 27 березня на Бук зі Львова, машина зламалася а покататися хоца. Май намбер 8О67-три-7-один-5О-один-4
  Share with Facebook
Старий 26.03.2009, 16:26   #463 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
2 Андрей(А888)
Снега хоть домой догадался привести, подснежники вижу.
  Share with Facebook
+ A888
Старий 26.03.2009, 20:27   #464 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Keks Переглянути коментар
2 Андрей(А888)
Снега хоть домой догадался привести, подснежники вижу.
А как же подснежники без снега. Полный багажник, а под ним подснежники
  Share with Facebook
Старий 27.03.2009, 11:34   #465 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
А кто что думает по поводу предстоящих жестких прогнозов чуть ли ни недельного потепления до +7...+10 днем? НАверное, после такого снег уже вряд ли станет таким, каким был 22го...?
  Share with Facebook
Старий 27.03.2009, 11:54   #466 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Головне щоб дощу не було, буде кашка з твердою підложкою.
  Share with Facebook
Старий 27.03.2009, 19:09   #467 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Освободилось место в бусике на Буковель - сегодня в пятницу 21.00 от м. Житомирская, в Киеве в понедельник 7.00.
8-067-954-17-90
  Share with Facebook
Старий 28.03.2009, 08:23   #468 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
катав вчора, 27 березня,

зранку був морозець, всі траси були ідеально відратрачені. Не працювали 2 та 13 траси. На 2 весь день працювали пушки, про 13 не виясняв. 5F та 5Е були просто казкові, весь ранок літав но них. Під обід температура піднялася і траси трохи "поплили".

відкатали день на всі 100 та тепер треба чекати якогось морозцю. Пушками якби настріляли снігу та по каші їздити не дуже прикольно...
  Share with Facebook
Старий 30.03.2009, 12:05   #469 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для paganec
 
Зараз: поза форумом
Звідки: kiev

Снаряга: Roosignol 4 cross Rossignol Radical 8GS cascade tpx
Привет всем.
Краткий отчет.
пятница вечер, собрались поехали, я жена и дядя. Все веселые в предвкушении катания. 47 км. от Киева, село, темно зараза ни один фанарь не работает и вот она собака фантом!!! в последний момент вижу как она выскакивает из под отбойника..... тормоз руль в право но...... удар. Остановка....все живы (кроме собаки, жалко блин...) дырка в бампере и вырваный левый подкрылок ((((. Перекурили... жизнь такая... поехали дальше оставив после себя кусочки пластика....
Дорога так себе... как обычно после Коломыи дороги нету...((((
Ну вот и приехали. Ура. На старое место к Марии, все спокойно встретила радушно нажарила картошки, немного оклемались от дороги, покушали и вперед....
Приехали к кассе, очередь. Пока занимали очередь и стояли поиграл в "гляделки" с Albertowych-ем, но поскольку он видел меня только в виде "аватары" на форуме не опознал, а сам я решил не тревожить его ибо он был занят с друзьями (дядя Витя хвост на плече "РЕСПЕКТ"). Купили талончики и вперед компасировать.
День - красота. Поднялись на 5-ке, дядя с инструктором немного отделились на инструктаж (дядя не стоял на лыжах лет 30) мы с женой на спуск, через 50 метров я падаю (((((( (шо вазьмешь чайник он и в африке чайник - 2 раз на лыжах) падение не очень..разболелась нога. И тут нормальный человек спускается и отдыхает но я......
в общем с присоеденившимся инструктором спустился еще 6 раз (последний раз он затянул меня на самую верхатуру и тут я понял значение фразы "лучше гор могут быть только горы"). В один из разом мимо гордо спускался Albertowych. успел крикнуть ему, но......
В 13.30 понимаю что все... спускаюсь и плетусь в машину
Жена и дядя катали еще. На следующий день жена и дядя вперед на гору я остался дома....(нозя бо бо).
После обеда дорога домой. По дороге родилась идея и мы заехали в Дунаевцы к родственникам, отличная встреча и снова дорога домой. Приехали без проишествий.
Вот такой вот отчетик.
Все форумчанам каторые наставляли меня на "путь истинный" огромное спасибо!!!! также огромное и самое большое спасибо моей жене, каторая терпеливо 5 лет вела аккуратную агит работу по привлечению меня в лыжники. Несмотря на некоторые грустные моменты все замечательно!!
П.С. 2Albertowych, надеюсь, что в сл. раз мы всетаки встретимся )))))
  Share with Facebook
+ Keks
Старий 30.03.2009, 12:33   #470 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
в неділю на Буковелі було замічено багато форумчан (всіх зустріла на 13 підйомнику):Фанкарвер-гігант з малим Данилком, Альбертович в мехах, Діп і Едельвейс, які мене "лікували" і потішили своїм шикарним стилем катання, Мудрейський і Роман Z. з Мудрейським взагалі цікава історія вийшла: ми піднімались разом на кріселці (ще не знайомі),і він почав розмову про марки лиж. почали перераховувати, що найпопулярніше. потім каже: а мені найбільше елани подобаються. (тут думаю,що свой человек).от я був на тестах...(тут я думаю, що зовсім гаряче)... є такий сайт... тут я не витримала і питаю: а ти хто ? я мудрейський. так і познайомились, світ тісний, поїхали на 1 год на зустріч форумчан, але нікого не було, тільки проїхався Ігрус і щез. зустріч відбулась. всім дякую за допомогу і приємне спілкування. екстрім рулить!!!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель закрытие сезона 2009 Sheridan Буковель 25 17.04.2009 13:26
Красия сезон 2009 Sheridan Красия 350 05.04.2009 21:31
Пилипец сезон 2009 Sheridan Пилипец-Подобовец 51 23.02.2009 10:48

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000031 (82%)7 (18%)2 (2%)
Yesterday1612549981 (65%)44 (35%)1 (1%)
Month123233695165532361 (64%)1197 (32%)133 (4%)