Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.03.2011, 09:11   #871 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vovkylaka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: лижі
В суботу також був на Буці, все би класно, і траси нормальні, принаймні до другої години дня, але от стався казус. На 5 трасі в кінці дня, між 2 бугрів вкінці спуску зловив кимось викинутий, або загублений шнурок від палки. Результат - забій плеча, повезло що не перелом! 2 тижні бандажа і мазюки різні. Обідно, але як каже знайомий травматолог, було б набагато обідніше отримати травму на початку сезону, а останній спуск в сезоні це вже пофіґ. Мораль цієї басні така: росслаблятись можна лише коли сидиш в машині і їдеш додому, а на склоні, нехай і на досить попсовому треба бути уважним.
P.S. Сезон закрив.
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 11:10   #872 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jugashvili
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head I Speed world cup, Nordica Dobermann SL Pro
Albertowych,

Прошу прощения. В воскресенье с утреца на 13D сверху случайно не вы стояли еще с одним человеком и разговаривали по рации??
Я проезжал мимо и вроде как похожь кто-то на вас был. Думал остановиться и познакомиться но как то эта мысль пришла опосля, когда я уже спустился малость....

А вообще в воскресенье каталка была отменной, как для 27 марта. Закрыли с другом сезон - отлично!!!
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 12:06   #873 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
27 березня

Другі вихідні підряд погода «працює» по однаковому графіку. Після суботнього «плюсу» в неділю приходить справжня зима.
Відстежуючи прогнози, бачили, що потрібно їхати саме в неділю. Зранку у Франківську було трохи снігу, в горах не набагато більше, буквально до 5 см.
Зупинились на багатоярусному паркінгу, щоб не місити болото на стоянці під 14-м.
Почали в 9:15, людей було зовсім мало (бажання поспати + вночі перевели годинники, тобто недільні 9:15 відповідали суботнім 8:15). Поїхали з Олею на 13-ті. Людей мало, підйомники їдуть повільно, траси покрити кількома сантиметрами пухляку. Навіть у 10 ранку ми без проблем знаходили пухляк по краях трас.
По стану 13-тих трас можна було відстежувати, як мінялась погода від суботньої зливи до недільного морозу й снігу. 13В ратрачили найраніше – знизу льодяний вельвет (тобто ратрачили ще мокрий сніг при плюсовій температурі, потім все це замерзло в «бетон»), зверху пухлячок, який швидко розкатали в бугри. Найбільше нам сподобалась 13Д, напевне, її ратрачили останньою, бо свіжий сніг утрамбували, в результаті траса була м’якою.
Дуже сподобалась 13А, хоча саме на ній вилетів на лід, після якого одна лижа попала в пухлий сніг, і я ще довго й ефектно летів вниз по схилу.
Десь після 11-тої години на 13-тому підйомнику з’явились черги. Не так людей було багато, як через коротку сітку любителі лізти напролом перпендикулярно вклинювались в чергу, починались сварки, топтання по лижах і т.п. А крісла йшли вверх напівпорожніми. Працівник витягу на питання «чому не поставити ще по парі секцій сітки?» сказав, що сітка стоїть добре, а проблема в нерозумних і невихованих людях. В принципі, він правий, але навіть такими людьми можна й потрібно керувати.
З плюсів 13-го підйомника – хлопці не лінуються піднімати крісла в кінці дня, тому зранку сідаєш на чистий теплий пластик, а не на заліплені снігом й льодом крісла, як на деяких інших підйомниках.
Крім 13-го, всюди було вільно, кілька разів з’їхали по 8-х трасах, вони дуже радували своїм станом. Було трохи льоду, але гострі канти вирішували проблему.
Після обіду катались на 8-х, піднялись в туман на Довгу, потім я лишився докатувати на 17-му підйомнику.
Оксамитовий сезон втішив. Звичайно, всюди є плюси й мінуси. 50-%-ні знижки в закладах харчування – ріденька слабка кава (в кіоску внизу 13-го). Скіпас за 50 грн. – картонні картки зі штрих-кодом, які працюють лише на 2-х турнікетах з чотирьох, їх потрібно при кожному проході діставати з кишені і пхати у отвір зі сканером. Як і у грудні (в низькому сезоні), трохи наїхало ломів з навколишніх сіл. Якось не дуже добре мені вчора каталось, фізичний стан був не на висоті. Але і попри це дуже задоволений поїздкою, погода і Буковель порадували, справжня зима у кінці березня.

Трохи вчорашніх фото:

Початок траси 3А:



Верхня станція 7-го підйомника:



Нижня станція 3-го підйомника, низ траси 3А:



В черзі зустріли слона:



Траса 13С:



Вид з верхньої станції 15-го підйомника, туман «з’їв» 12-ту трасу:



Сноубордистка падає на коліна перед Олегом:



Найбільше свіжого снігу на Довгій:



Бугри на чайник-штрасе в кінці дня:



ЗІ. Сьогодні зранку дзвонив Юрабайк і захоплено розповідав про свіжий пухляк…
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 14:18   #874 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jugashvili
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head I Speed world cup, Nordica Dobermann SL Pro
AndriyP,

А ты вчера случайно 11Д 11В не катал?? Они были открыты?? Как состояние в переезде??
А то я в субботу к обеду решил мотнуццо на разветку, а они были закрыты.
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 14:38   #875 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
jugashvili,

не катал. видел с подъемника, что В и С закрыты сверху сеткой, хотя на них было немало следов.

кстати, за целый день только раз встретил людей в черном, да и то ... в Панораме.
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 14:50   #876 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від jugashvili Переглянути коментар
Albertowych,

Прошу прощения. В воскресенье с утреца на 13D сверху случайно не вы стояли еще с одним человеком и разговаривали по рации??
...
Не я , з двох причин, наверху не стою, а зразу їду вниз, в мене гарнітура і рацію з кишені не витягаю.

Каталка дійсно була в неділю суперова, як на диво я катав до 15:00 з 8:30. Сама найкраща була 17 траса де і зависав декілька раз любуючись з крісла як виписує дуги СкіКлаб. Мудрей так само суперово вже катає, аж я залюбувався.
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 15:56   #877 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jugashvili
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head I Speed world cup, Nordica Dobermann SL Pro
Albertowych,

Эх жаль, а то бы познакомились... Теперь наверное уже в следующем сезоне.
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 16:16   #878 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.



це АХТУНГ чи просто ОКСАМИТОВИЙ сезон ??
Сьогодні зранку вирішив катнути по свіжачку і прозрів - всюди самі чайники (декотрі доста ломовиті). 14-ка нагадала мені кадри з фільму "Зловещие мертвеци". Вони якось так подібно розбалансовано рухались. Лижі окремо, плечі та руки\ноги також окремо. Під обід сніг дууууже помяк і почав ловити за лижі. На тому каталка і закінчилась. )
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 16:17   #879 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Белый внезачёта становится самым позитивным пользователем Нашего Форума за восторги, которые переполняют его клавиатуру! Ура, товарищи!
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 16:21   #880 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jugashvili
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head I Speed world cup, Nordica Dobermann SL Pro
jurabike,

Кстати да. Много было "лыжнегов" в таких ярких комбезах. Я их прозвал "петрушками"
название из детсва. Думаю многие знают о чем я)))
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today047117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125144222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)