Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Австрии > Австрия, Зельден (Sölden)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.09.2019, 09:36   #41 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Вчора під вечір встиг зробити ще одне відео. В ньому є дві панорами: повна панорама найбільшої зони катання Гіггійох (з підйомника Silberbrunnl) та з верхньої точки цієї зони Роткогльйох, а також спуск по синій 13-й трасі через весь Гіггійох.

Катання на Гіггійоху - просто супер! , особливо до обіду. Це просто рай для новачків та середнього рівня. Та й тим, хто посильніше, поганяти зранку, доки ніхто не плутається під ногами, - одне задоволення!
Офіційно тут всього 4 траси: чорна 14, червона 12 і дві синіх 13 та 15. Але насправді трас тут неміряно, бо ратрачиться практично вся зона катання і рельєф на Гіггійоху дуже різнобарвний. Тому, на кожному спуску можна зробити собі нову трасу. . А для любителів пострибати є суперовий сноу-парк.
Крім того є ще й фан-парк для дітей і не тільки.
А гірські панорами тут фантастичні при сонячній погоді. Хтось з відеоблогерів взагалі назвав Гіггійох Сонячною долиною.



До речі, інформація для тих, хто не заходив на форум вчора.
Я вчора до обіду залив на ютуб ще одне відео, зроблене у романтичному стилі про дуже красивий ранок у Зьольдені, але, на жаль, повідомлення на форумі про це відео залишилося на попередній 4-й сторінці. Хто зацікавився, клацайте на 4-ту сторінку.

Востаннє редагував HappySkier: 30.09.2019 о 18:48.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2019, 20:44   #42 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Сьогодні – плюс ще одне відео, на якому є:
1) ще одна панорама зони катання Giggijoch, але на цей раз, з іншого красивого підйомника з жовтим вітрозахисним екраном, який йде прямо по центру Giggijoch-a та має таку ж саму назву – Giggijoch. А ще у цієї кріселки сидіння з підігрівом! Дрібниця, але приємно-о-о!
2) власне спуск по 15-й синій трасі
На цьому відео добре видно різноманітність рельєфу Гіггійоха, а на початку траси зліва видно початок «веселої траси» Fun Slope.
А ще на цьому відео видно (кого зацікавить) як мої лижі непогано ріжуть вже трохи розм'якший під гарним сонечком схил, про що я писав у розділі "Выбор горных лыж. Общие вопросы".
Сподіваюся, відео сподобається, я старався.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2019, 23:03   #43 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@HappySkier, у меня созрел вопрос
почему вас очень редко обгоняют лыжники?
по вашему это нормально?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.10.2019, 09:03   #44 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
@HappySkier, у меня созрел вопрос
почему вас очень редко обгоняют лыжники?
по вашему это нормально?
Згоден, дуже швидко «літати» серед великої кількості лижників – це погано.
Майже всіх я переганяв, в основному, на синіх трасах, де більшістю лижників є початківці і ті, хто відпочиває, але я контролював спуск, пригальмовував і пропускав перед собою тих, хто мене не міг бачити, і був в повній готовності загальмувати різко. Крім того, я завжди намагався на спуску вийти на вільний простір, що на трасах Зьольдена зробити, як правило, можна. На червоних трасах, я б не сказав, що я переганяв всіх їдучих лижників, а переганяти тих, хто тільки почав їздити по червоних трасах або зупинився на горбочку роздивитися навколо, - то не велика проблема. Якщо подивитися відео чорних трас, то там я майже нікого не обганяв, крім тих, хто явно заліз туди, куди йому не дуже треба. Наприклад, сімейству австрійсько-німецьких лижників-підлітків, як видно на відео чорних трас 14-20-22, я конкурентом не виявився, і я б не сказав, що вони прямо-таки «літали». На чорній 25-й я обганяв тільки тих, хто зупинялися. На трасі Кубку світу я обігнав тільки майже стоячих, а нормальний лижник просто пролетів мимо мене. І навіть на відео синьої 38-ї траси (те, що при спуску від тунелю) маленький хлопчик, швидше всього австрієць, їхав практично так само швидко - я його обігнав, мабуть, тільки за рахунок моєї більшої маси і інерційності тіла.
Але, ще раз скажу, що я з вами абсолютно згоден. І я, як правило, так швидко не їжджу цілий день. Коли сам їдеш і знімаєш відео, бачення ситуації одне, а коли почав робити обробку відео і вдивлятися в усі ситуації на синіх трасах, то так, пару потенційно небезпечних моментів на відео 38-ї траси було (на тому, що при спуску від оглядового майданчика). Але що небезпечного Ви можете побачити на 13-й, 15-й, не кажучи вже про 6-ту? До речі, на 6-й трасі під повільну музику Баха швидкість також була місцями під 50 км/г.
Але, незалежно від Вашого допису, для себе я вже все ж таки зробив висновок, що буду знімати швидкі спуски на синіх трасах тільки зранку, коли простору на трасах багато і можна спокійно об’їхати інших лижників метрів за 10-20.
Вибачаюсь за таке довге пояснення, але безпека на трасах – це дійсно важлива тема.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.10.2019, 19:45   #45 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
@HappySkier, хочу дополнить вопрос почтенного @igrus, мне кажется, он хотел спросить - почему езда все время на прямых, по линии падения? Однообразно слишком, утомляет
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2019, 09:39   #46 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Fazer Alex Переглянути коментар
@HappySkier, хочу дополнить вопрос почтенного @igrus, мне кажется, он хотел спросить - почему езда все время на прямых, по линии падения? Однообразно слишком, утомляет
Шановний @Fazer Alex, я думаю, що стосовно «езда все время на прямых, по линии падения» Ви дещо перебільшуєте, так само, як шановний @igrus дещо перебільшував щодо «вас очень редко обгоняют лыжники». Але робити розкладку по синіх, червоних і чорних трасах ще раз ще й з такої точки зору особливого бажання не виникає . Думаю, кого цікавить саме такий погляд на мої відео, може самостійно передивитися їх і скласти свою власну думку.
Хотів би зробити тільки пару загальних зауважень:
1) на синіх трасах і синіх ділянках червоних трас у Зьольдені є немало достатньо довгих пласких шматків і горбочків. Хто перший раз потрапляє на ці траси, то на цих ділянках, як правило, штовхається палками по декілька хвилин або їде в стилі лижників-бігунів. Той, хто про них знає, завчасно стає на прямі лижі, щоб розігнатися і вилетіти на горбочок або проїхати всю пласку, а іноді з від’ємним (як на 12-й трасі) нахилом, ділянку без зупинки.
2) мені подобається спускатися по трасах з виїздами на всі горбочки, а не рулити між ними. Мені так цікавіше .
Знаєте, коли мене починає втомлювати якийсь фільм у телевізорі, я беру пульт і перемикаю телевізор на футбол. Але тут же виникає проблема – дружина забирає у мене пульт і перемикає його назад на той самий фільм.

А взагалі кажучи, мої відео (сподіваюся, що більшість все ж таки це зрозуміла правильно) не про мою далеко не ідеальну любительську техніку катання, а про прекрасну альпійську природу і вид різних трас чудового курорту Зьольден.
Я намагаюся робити інформативні та позитивні для емоційного сприйняття відео, а не навчальний посібник з техніки катання. До речі, про це я написав із самого початку при створенні свого youtube-каналу у його описі.
Дублюю цей опис сюди.
«Я люблю гори, я люблю кататися на лижах, і я щасливий, коли катаюся на лижах. І я хотів би поділитися з Вами частинкою свого щастя від катання на лижах!»

Востаннє редагував HappySkier: 07.10.2019 о 11:47.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2019, 15:13   #47 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
1) на синіх трасах і синіх ділянках червоних трас у Зьольдені є немало достатньо довгих пласких шматків і горбочків. Хто перший раз потрапляє на ці траси, то на цих ділянках, як правило, штовхається палками по декілька хвилин або їде в стилі лижників-бігунів. Той, хто про них знає, завчасно стає на прямі лижі, щоб розігнатися і вилетіти на горбочок або проїхати всю пласку, а іноді з від’ємним (як на 12-й трасі) нахилом, ділянку без зупинки.
а вам не приходило, что люди когда толкаются, а не разгоняются, все же это делают не от не умения, а по убеждению и выполнению определенных правил катания.
мой вам совет все же остановиться и осмотреться вокруг на импортном горнолыжном курорте, как катается основная масса немцев, австрийцев, итальянцев. не делайте "БУКОВЕЛЬ" этим законопослушным обитателям Больших Гор
И кстати у них дома..
сории наболело ...(
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2019, 16:15   #48 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
а вам не приходило, что люди когда толкаются, а не разгоняются, все же это делают не от не умения, а по убеждению и выполнению определенных правил катания.
мой вам совет все же остановиться и осмотреться вокруг на импортном горнолыжном курорте, как катается основная масса немцев, австрийцев, итальянцев. не делайте "БУКОВЕЛЬ" этим законопослушным обитателям Больших Гор
И кстати у них дома..
сории наболело ...(
Абсолютно підтримую ідею, що треба кататися за правилами.
В кінці січня, судячи по розмовах, росіян було не більше 15-20% (це в максимальному випадку), а «буковелівців» ще менше. Але я якось не помітив 75-80% лижників, що масово штовхаються палками на тих ділянках трас, про які я писав (крім дуже довгого рівного виїзду з 33 та 34 трас на Глетчер Арену, де ні в кого не вистачає інерції доїхати), – таких були одиниці, причому такі, що явно тут вперше, бо весь час озиралися.
Сорри, це просто інформація, бо в мене зовсім нема на меті сперечатися.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2019, 19:06   #49 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
а вам не приходило, что люди когда толкаются, а не разгоняются, все же это делают не от не умения, а по убеждению и выполнению определенных правил катания.
мой вам совет все же остановиться и осмотреться вокруг на импортном горнолыжном курорте, как катается основная масса немцев, австрийцев, итальянцев. не делайте "БУКОВЕЛЬ" этим законопослушным обитателям Больших Гор
И кстати у них дома..
сории наболело ...(
Два рази переглянув відео - не побачив у виконанні ХеппіСкієра нічого такого небезпечного, що б могло викликати стільки рекомендацій і "компліментів" на його адресу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2019, 20:22   #50 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Два рази переглянув відео - не побачив у виконанні ХеппіСкієра нічого такого небезпечного, що б могло викликати стільки рекомендацій і "компліментів" на його адресу.
В окно смотрели двое:
Один увидел дождь и грязь,
Другой листвы зеленой вязь,
Весну и небо голубое.
В одно окно смотрели двое...
— Расул Гамзатов
сории, видимо осень так влияет

Добавлено через 6 минут

да, кстати меня тоже никто не обгоняет
за исключением такого типа лыжников ..
может и в Австрии это менее безопасно, но в буковеле мне иногда и страшно становится

Добавлено через 19 минут

внизу жопы холодеет.. видимо я ссыкло такое )
я всячески не приветствую такой вид спуска горнолыжника и буду везде высказывать свое, личное мнение по этому поводу!
и как всегда оппонент заканчивает словами " мне так нравится, я все контролирую..."
после у меня заканчивается пыл доводов и начинается глубокое сожаление по этому поводу .. и как правило горнолыжная жизнь такого оппонента не долгая и скоротечна..,
сорри но это так (
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Австрия, Бриксен-им-Таль(Brix im Thale) Viktoria V Горнолыжные курорты Австрии 1 20.04.2010 23:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)