Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Карвинг: техника катания (https://extreme.com.ua/forum/105-karving-tehnika-kataniya/)
-   -   Правильно кататься (https://extreme.com.ua/forum/karving-tehnika-kataniya/34-pravilno-katatsya.html)

masik_i_ko 24.04.2019 19:49

"... зрозуміло, що райдер з паралельних лиж хоче увійти в плуг! Жорстко так! Безкомпромісно! По пацанськи!..."
😁😁😁😁😁

sanyana 24.04.2019 20:17

@masik_i_ko,:unknown::pardon:

holodok 24.04.2019 23:09

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 340185)
@holodok, друже, ну ти порівняв... шо дитина мала...:unknown:
......
З.І. Тримай внутрішню руку вище! Завжди!:agree:

Згоден, з руками треба щось робити.
Таки олдскульное упражнение с ящиком вискаря 100% установит их в правильном положении;)

Lom 24.04.2019 23:49

Цитата:

Коментар від holodok (Коментар 340181)
но @Lom как-то же вставлял

Лом заливал гиф и или кусочек видео сюда, потом в "расширенном режиме" смотрел какой из даденых там линков заводится. Кстати, для ФБ тоже работает.

sanyana 25.04.2019 15:21

Цитата:

Коментар від holodok (Коментар 340190)
Згоден, з руками треба щось робити.
Таки олдскульное упражнение с ящиком вискаря 100% установит их в правильном положении

@holodok,:pardon: За руки я не писав, не знаю, не бачив. Ото "З.І." стосується любого, хто свідомо потягнув руку для уколу палицею. Навіть, якщо це сталось вперше в житті!:agree:
Ящик з віскарьом — то не олдскул! З "Столичною" чи "Гуцульською" на крайняк. Оце воно! Бушідо! Руки правильно не встановить, але накачає, факт!:good:

holodok 25.04.2019 22:07

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 340198)
..
Ото "З.І." стосується любого, хто свідомо потягнув руку для уколу палицею. Навіть, якщо це сталось вперше в житті!:agree:
.....:good:

Там таки укол.. Укол-зло?:unknown: поясните точку зрения.

sanyana 26.04.2019 12:37

"З.І. Тримай внутрішню руку вище! Завжди! Ото "З.І." стосується любого, хто свідомо потягнув руку для уколу палицею. Навіть, якщо це сталось вперше в житті!"

@holodok, разів десять перечитав. Не можу зрозуміти, що викликало питання "Укол-зло?"??? Якесь слово? Словосполучення? Речення?:unknown:
Звісно, це мій косяк, якщо таке питання виникло. Тому дуже прошу дати відповідь! Дякую!:oops:
І, звісно ж, укол не зло! Це добро! Величезне та корисне добро!:good:

Цитата:

Коментар від holodok (Коментар 340200)
Там таки укол..

"Там" - це де?:shock: Дивлячись на фото... Теоретично... Він просто мусить бути! Потім... Пізніше... За секунду чи навіть долю її!:agree:

holodok 26.04.2019 16:46

Цитата:

Коментар від Lom (Коментар 340193)
Лом заливал гиф и или кусочек видео сюда, потом в "расширенном режиме" смотрел какой из даденых там линков заводится. Кстати, для ФБ тоже работает.

Мне проще человеку без специального образования объяснить: как газ кипит -чем понять как линки заводятся

Добавлено через 3 минуты

@sanyana ,
Укол есть на следующей и ещё двух фото после этой.
ЗІ
То мабуть я щось не те зрозумів. Внутрішня рука на тому фото -ліва?

sanyana 26.04.2019 17:46

Цитата:

Коментар від holodok (Коментар 340205)
Внутрішня рука на тому фото -ліва?

:shock:В тупик мене загониш... Скажу так: Та, якою ти НЕ збираєшся робити укол! На фото — зліва, а твоя особисто — права рука.:)

holodok 26.04.2019 18:14

@sanyana ,
:good:стовідсотково згоден. Таки треба брати ящик;)
От і порозуміння де укол і чому не зло


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:17.