Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Места и отчёты > backcountry в Карпатах
Места и отчёты покатушки в больших горах и большом снегу


Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 07.03.2015, 15:42   #291 (ссылка)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
@kn0xv1lle, гарно!
Напиши трохи де були, що катали.
Більшість френдів-бордерів не ходить в бекккантрі, бо нема спліта/скітуру.
  Share with Facebook Ответить с цитированием

Старый 08.03.2015, 11:48   #292 (ссылка)
Новичок
 
Аватар для kn0xv1lle
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Львів, Берегово

Снаряга: Rossignol Angus, Flow Flite 1, DC Rogan
Це перший мій звіт, тому строго не судіть. Вирушили ми 17-ого лютого з нашого славного містечка Берегово у напрямок Квасів. Погода була дуже гарна, в дорозі застали чудовий світанок. Ми всі цього дня вже давно чекали і ось нарешті він і настав. Небо голубе, настрій у всіх хороший, попереду було 5 днів пригод. В нашій групі було 3 сноубордиста: я, Вітя та Анюта і 1 скітурщик - Валера, який нас вигулював, оскільки наша швидкість руху була далека до його можливостей на скітурі.
Наші плани були далекі від реальності: ми розрахвовували в перший день добратись до колиби на полонині Рогнеска. Далі повних 3 дня ловити кайф від життя, підкорити Петрос, до якого звідти влітку 30-40 хв,розкатувати місцеві схили та пити «херасіму».
Перший день погода була чудова. Йшли по протоптаним слідам, тому труднощів поки ніяких небуло. Почало темніти, і ми думали краще до півночі йти, але заночувати в колибі. Траверсуючи Шешул, озброєні ліхтариками, йшли по слідах. І все було добре, до тих пір поки ці сліди не закінчились перед наметом іншої тусовки. Тут і почалось життя. Дістали снігоступи-самопали, які особисто мені не допомогли, поскільки злітали з ніг. По своїй глупості в попередній поїздці я їх не пртотестував, і наступні 4 дня вони служили додатковим баластом. Наступні 1,5 години руху повністю виматали нас, і ми рішили що розібєм бівак, завтра продовжим рух і будем насолоджуватсь теплом колиби. Зігрівались в цей і наступний вечір "херосімою"(домашній абсцент, самбука, якийсь незрозумілий лікер тіпа Бейліза і малиновий сироп).
Другий день весь провели в тумані, топтаючи сніг по слідами Вальериних лиж. В нього єдиного був ДжПС, і нам тільки лишилась довірливо йти "під куполом". Часом виникав страх від закритого простору, оскільки бачили ми тільки 20-30 метрів навколо. І тільки Валєра знав де ми є.
Вже почало темніти, вітер набирав обороти, це все супроводжувалось невеликим снігопадом, а сили наші закінчувались. Після фрази Віті: "Валєра, треба щось рішати", він глянув в мою сторону і побачив картину, як чувак на карачках лізе вгору( по іншому там рухатись мені не вдавалось, бо постійно провалювався по пояс), відповів: "треба".
Вирили площадку, розбили бівак, зігрились, поїли. Допиваючи херосіму розсуждали про нашу наївність за один день дійти до колиби. Добавлю, що це була сама сурова ніч в моєму житті: в абсолютно мокрих штанах та внутрішньому ботінку я заліз в спальник, закинув туда мокрі рукавиці та інші дрібнички, застібнувся та накрився такою ж абсолютно мокрою курткою. Що поробиш, треба якось речі сушити...
На 3 день нас чекав такий же туман і шар свіжого снігу. Анюта з Вітьою позбавились снігоступів, оскільки вони не витримали нагрузку попередніх днів. Вже й сноуборд нарешті пригодився, тут був участок, де можна було приблизно 200 метрів проїхати. Він був радий після 2-ох днів перебування на поводку(кріпився він шнурком до рюкзака) хоч трохи розвіятись) Після 3-ох, 4-оз годин топтання, нарешті ми добрались до колиби, затопили файно і вже нарешті насолоджувались заслуженим довгоочікуваним теплом і уютом.
На 4-ий день погода не помінялась, і Валєра з ДжПС пішов на розвідку-прогулку-каталку в напрямок Богдану. А ми, 3 сноубордиста, далеко від хижі не відходили. Побудували кікер, трохи попригали, покатали поблизу. Після обіду сталось чудо: вітер роздув частину хмар і нарешті ми побачили в якому ми прекрасному місці знаходимось. Озброївшись снарядами для розкатування свіжака, ми всі рушили в напрямок Петроса. Зайти на нього ми не прагнули йти, оскільки там би були б після заходу сонця. Піднявшись на пологу частину хребта, ми насолоджувались пейзажами, навіть промені сонця моментами пробивались скрізь хмар. Спуск по файному пухляку між альпійками дав нам заряд на ще один підйом. Біля колиби був міцний карніз, і Валєра в ньому побачив класний дроп. Ми до повної темноти стрибали звідти, намагаючись кожний раз збільшити час перебування в повітрі.
В останній день чекала на нас повна «матриця», напевно самий густий туман за всі дні. Під «куполом» клоустрофобні відчуття підсилювались. Романтики прибавив карніз, який несподівано промалювався неподалік від нас. Нарешті дійшли до ділянки, де чекав нас класний спуск до траверса г.Шешул. Після перепаду висот осадки снігу помінялись на дощ, а в компенсацію перед нами відкрились пейзажі. Пройшовши поляну Менчул(якщо не помиляюсь) велику частину дороги вдалось проїхати, незважаючи на потоки води, що находили собі шлях по основній дорозі. Десь в район пів четвертої ми вже всі були біля машину і радісно обмінювались враженнями, попиваючи пивко.
Незважаючи на всю суровість пригод, це були одні з кращих днів мого життя!
В дорозі додому ми вже мріяли про наступну поїздку тривалістю в тиждень другий.
Для повноти звіту щераз добавлю відео
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: MAH03074(2).jpg
Просмотров: 147
Размер:	179.6 Кб
ID:	20797  Нажмите на изображение для увеличения
Название: 8.jpg
Просмотров: 153
Размер:	367.7 Кб
ID:	20798  Нажмите на изображение для увеличения
Название: 15.jpg
Просмотров: 149
Размер:	135.5 Кб
ID:	20799  Нажмите на изображение для увеличения
Название: pikD5ySO4hA.jpg
Просмотров: 143
Размер:	252.9 Кб
ID:	20800  Нажмите на изображение для увеличения
Название: 14.jpg
Просмотров: 149
Размер:	206.6 Кб
ID:	20801  Нажмите на изображение для увеличения
Название: 12.jpg
Просмотров: 132
Размер:	251.6 Кб
ID:	20802  Нажмите на изображение для увеличения
Название: MAH03111(1).jpg
Просмотров: 141
Размер:	83.1 Кб
ID:	20803  Нажмите на изображение для увеличения
Название: LVaqRvmEMyw.jpg
Просмотров: 134
Размер:	215.2 Кб
ID:	20804  Нажмите на изображение для увеличения
Название: MAH03153(2).jpg
Просмотров: 144
Размер:	143.5 Кб
ID:	20805  Нажмите на изображение для увеличения
Название: MAH03169(1).jpg
Просмотров: 150
Размер:	192.7 Кб
ID:	20806  

  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 08.03.2015, 14:52   #293 (ссылка)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
З цього звіту більшість френдів-бордерів утвердяться в думці, що не варто ходити в беккантрі без спліта/скітуру
В районі Петроса переважно лавинонебезпечно.
З лавинного спорядження щось мали?
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 08.03.2015, 17:40   #294 (ссылка)
Новичок
 
Аватар для kn0xv1lle
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Львів, Берегово

Снаряга: Rossignol Angus, Flow Flite 1, DC Rogan
Цитата:
Сообщение от Vols Посмотреть сообщение
З цього звіту більшість френдів-бордерів утвердяться в думці, що не варто ходити в беккантрі без спліта/скітуру
В районі Петроса переважно лавинонебезпечно.
З лавинного спорядження щось мали?
Насправді так воно і є. Зі снігоступами ще куда б не йшло, краще ніж топтати. Але треба прагнути до спліта в любому випадку.
Тільки лопати . Ну і 2 рації були в группі. Надіюсь на наступний сезон збагатієм на щупи та біппери.
Сніг був осівший, міцно тримався. На 3-4 день вдень був плюс, сніг був мокрий, а вночі насипало на нього трохи. По дорозі назад були лавинонебезпечні ділянки.
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 18.03.2015, 14:49   #295 (ссылка)
Новичок
 
Аватар для kn0xv1lle
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Львів, Берегово

Снаряга: Rossignol Angus, Flow Flite 1, DC Rogan
Зустріч Нового року на г.Велиеий Верх (1598м). Перший наш НР в беккантрі стилі. Снігу було малувато, але нам це не помішало чудово зустріти 2015
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 29.03.2015, 13:51   #296 (ссылка)
Новичок
 
Аватар для Wowchico
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: прокатные :)
закрываем сезон :)

В связи с отличными прогнозами, ищу компаньонов на начало апреля. Хочу поскитурить и покатать немного на Близницах и Жандарме. Возможно и на Тростян поедем. Самому не комильфо ибо как лавинная опасность и все такое. Может кто хочет присоединиться?
А да... Чуть не забыл: бипер, щуп, лопата, скитур
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 06.05.2015, 20:06   #297 (ссылка)
Давно на форуме
 
Аватар для Pinokkio
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: Head iSupershape magnum 2010, Völkl Mantra 2012+Marker Duke
Закрытие сезона 14/15

Решили маевку провести на Черногорском. На раховозе добрались до Ворохты и, чтоб далеко не ехать на машине, двинули в направлении Заросляка. По дороге удивились и обрадовались количеству снега Выгрузились возле второго моста через Прут, перекусили и потопали вверх по р. Орендар. Почти сразу можно было идти на скитуре, снега валом.Вышли на маркированный маршрут, и по нему пришли к стоянкам под Несамовытым (которые в лесу). Людей на праздники там оказалось дофигища. А мы прошли под хр. Малые Кизлы и там поставили палатку. Красота, никого не видно и не слышно, рядом ручей, дров полноВсю субботу шел дождь, и мы сделали только одну небольшую вылазку. А вот в воскресенье оторвались по полной программе:
первый подъем к столбику №31 (высота 1910)

второй подъем примерно в ту же сторону, но чуть ниже. Обед, отдых, сбор брусники. И спуск

третий подъем на г. Данциж. Только немного до вершины снега не хватило


Каждый раз спускались почти к нижним стоянкам. Никак не ожидали такого количества любимого снега. В прошлом году на майские катали только небольшие крутячки (все остальное захватили крокусы), а в этом году - все белое
К машине спустились на лыжах по пути подъема, снега осталось довольно много.Несмотря на дожди, тяжелый мокрый снег и состояние участников после болезни, Карпаты снова подарили огромное удовольствие и заряд положительных эмоций!
Ура! Ура! Ура!
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 24.10.2015, 02:09   #298 (ссылка)
Недавно на форуме
 
Аватар для Andrew_Nenko
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Kyiv, Kosiv

Снаряга: Amplid declaration. Specialized P2 AM +Marzocchi 66 LS1ATA
Цитата:
Сообщение от nep4uk Посмотреть сообщение
З ребер відос буде?
Там останнє фото зроблене вночі на вершині Гутин-Томнатика - це ми вертались в табір під Шпицями із Закарпатської сторони. Хотіли розкатати Ребра перед спуском в табір, так би мовити лишили собі на закуску, але не розрахували час та й не у всіх був скітур (а снігу було по самі єйці) Тим не менш розкатали Шпиці, Бребенескул, Гутин-Томнатик і т.з. Британську Колумбію (так ми назвали безіменний закарпатський відрог Бребенескула). Відео зробимо перед сезоном.


А зараз пропоную коротеньке промо за фрірайд-сезон 2014-15:
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Ответ Главная  Новые  Вверх 

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Крайнее сообщение
Events: Samuriders Backcountry Camps 2011 StasV Events: made in Ukraine 188 10.11.2011 19:10
Events: Samuriders Backcountry Camp Sheridan Events: made in Ukraine 52 16.04.2010 13:50

При цитировании Горнолыжного форума на других ресурсах, активная ссылка на extreme.com.ua обязательна.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0414452893 (62%)41 (27%)14 (11%)
Yesterday043031156197 (65%)75 (24%)31 (11%)
Month141529095325265510 (60%)2595 (28%)990 (12%)

bigmir)net TOP 100

Спасибо ZCarot и **support.org за помощь! Вы - лучшие!