Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Политика инсайд
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.01.2014, 14:43   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Политика инсайд

Спасибо Salseros за то, что убедил меня через Рэйна создать отдельную тему о происходящем в Украине.

NB. Сепары инсайде! Имейте в виду, что Ваши комменты здесь вредны для психического здоровья; вступление в перепалки может вызвать язвенную болезнь и бессонницу. Берегите себя. Слава Украине!
 
Старий 28.08.2014, 23:05   #6251 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Одна и та-же площадь, один и тот-же город, одни и те-же люди... с разрывом во времени пол-года...

Нет, люди пожалуй уже другие!
  Share with Facebook
Старий 28.08.2014, 23:50   #6252 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SKIteam
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Transcarpathia

Снаряга: Head vector evo. Nordica Spitfire PRO
Мы, НЕимеем права, проиграть...
  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 07:31   #6253 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Natasya Nagorna

Коли закінчиться усе-усе
Ти загорни мене у український прапор.
Все почалося раптом й закінчиться раптом.
Ти написала: я прощаюсь з братом.
Й прощалась з татом.
Ну, не плач, усе.

Нічий.
І ніч.
І нічичирк.

Продай телевізор.
Купи тепловізор.
Рятуй нас, провізор.

То був ,здається, дощ.
А, може, падав град.
А потім падав сніг.
А потім падав друг.
Без рук.
Без ніг.
І просто так.
А ти зварила борщ.

Похнюпившись подумки.
Послухавши Пороха.
Понюхавши пороху.
Заплутавшись в мороку.

Дістань.
Відстань.
Забудь про відстань й перестань.
Він там.
Зловивши кулю.
Показавши дулю.
В прогнозі – ураган.

«В Путивлі-граді вранці рано
співає, плаче Ярославна…»

В мене - веселі танки.
В тебе – сталеві танки.
В мене – пахучі ранки.
В тебе – болючі ранки.

І на всіх наймодніших пОказах
Твої рани нам стануть доказом
Про кохання шаленими дозами

Ти – снайпер.
І мішень.
Дивись лишень:
Пишу вірші.
Ловлю мишей.
І п’ю снодійне і женьшень.
Коли повернешся,
Дивись, ми ще
Народим хлопчика.
«путін» назвем
І в’бєм.
Бо лЮблю навзаЄм.
А ти – стріляєш навзаЄм.
А, може, не назвем?
Й не в’бєм.

Героїв призивають.
Герої наступають.
Герої убивають.
Героїв убивають.
А потім з площ лунає:
Герої не вмирають.
Вмирають.

Ні слова про війну.
Бо не засну.
Всіма святими прокляну.
Не рви струну.
Не лізь в труну.
Бо світ переверну.
А тебе не верну.
А як залишити мене одну?
Таку сумну й дурну.
Та ну.

Хороший мій.
Не матюкайся. Вуха мий.
Поводься чемно.
Щоб не збожеволіть – пий.

Ти, головне, країну борони.
Й вертаючись до плуга й борони,
Дзвони.
І, повернувшись навесні чи восени,
Мене обов’язково в прапор загорни.
  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 10:05   #6254 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Mustafa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Terra

Снаряга: Форт-14Р(для начала)
ЄвроМайдан – EuroMaydan

Два важко поранених офіцера-зенітника підірвали себе разом з 12 російськими десантниками

Передісторія цього подвигу досить буденна, зважаючи на сучасні українські реалії. Надійшло розпорядження сформувати і відправити на підсилення одного з підрозділів два відділення ПЗРК на чолі з командиром зенітно-ракетного дивізіону майором Олександром Кандесюком. Він, разом із ввіреним йому особовим складом, висунувся на вказані позиції. Здійснивши марш, зенітники прибули в місце розташування батальйонної групи.
Тим часом через український кордон відбувся прорив російських військ зі штатною бойовою технікою. Як стало відомо, це був 331 десантний полк, пункт постійної дислокації якого знаходиться у місті Кострома. В результаті наступу російських військ на територію України 51 бригада була оточена, а разом із нею і щойно прибуле підсилення. Російські війська одразу ж відкрили вогонь зі всіх наявних у них засобів ураження.
Станом на вечір 25 серпня більша частина батальйонної тактичної групи була виведена зі строю. Оскільки вижити в такому пеклі шансів практично немає, було прийняте рішення іти на прорив з оточення. Майор Олександр Кандесюк разом із майором Олексієм Шепелюком, командиром зенітно-ракетної батареї, очолили авангард групи прориву разом зі своїм відділенням – сержантом і двома солдатами.

Та авангард нарвався на засідку. В результаті бою майор Кандесюк отримав декілька поранень з кулемета противника. Майор Шепелюк кинувся вивести офіцера з-під вогню, та при спробі відтягти бойового товариша сам був важко поранений. Решта авангарду була обстріляна з кулеметів, мінометів та прямою наводкою “Шилки” – весь особовий склад зазнав важких поранень. Основна група через шквальний вогонь не змогла підійти на допомогу товаришам і, відійшовши до базового табору, зайняла кругову оборону.

Щодо подальшої долі групи авангарду, очевидці розповідають, що бачили, як поранених українських бійців оточили 12 російських десантників, і, погрожуючи зброєю, намагалися захопити в полон. Коли вороги, створивши кільце, наблизились на відстань декількох метрів, поранені українські офіцери підвелись із землі та підняли руки вгору. Було помітно, що вони щось тримали в руках, а за мить пролунало декілька потужних вибухів, схожих на вибухи гранат. Вочевидь, офіцери Збройних Сил України, майори Олександр Кандесюк і Олексій Шепелюк, не бажаючи здаватись, підірвали себе разом із чисельно переважаючим ворогом.

Зараз командування АТО готує Президенту України – Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України подання на присвоєння загиблим в бою героям-захисникам майору Олександру Кандесюку і майору Олексію Шепелюку звання Герой України (посмертно).

Слава Героям!
  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 10:54   #6255 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для lexander
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Burton Ruler, Smith I/O, Smith Vantage, TrekSta Sync
Цитата:
В 35-ом Пермском лагере был такой межнациональный совет. И совет неофициально решал лагерные проблемы, чтобы произвола не было. И вот на совете украинцы говорят: у нас проблема, нашего пожилого интеллигентного учителя из Закарпатья все время вызывает кум (кум - это лагерный опер), а из своего кабинета посылает в карцер на пятнадцать суток. И так все время, а человек пожилой, здоровьем не блещет.

Мы, говорят, не знаем, что делать. Я отвечаю, что ситуация ясна: «Кум его вербует, а он не умеет кума послать. Учитель интеллигентно говорит, ой не могу, не хочу. А тут надо четко по-русски послать, глядя в глаза». Высокий совет попросил меня все это ему объяснить.

Выходит человек из карцера, я к нему подошел, мы заварили чайку, и я объяснил ему, что мне поручено научить вас, как послать кума. Учитель покраснел, говорит, мол, не могу говорить таких слов. Часа два я его учил посылать. У него даже губы не складывались для этого выражения, он знал несколько языков, а послать не мог.

Но научил его. Кум его снова вызвал, учитель послал, его снова заперли в карцер. Но больше его не трогали. (Украинский интеллигент своей мягкостью давал повод безграмотному оперу надеяться на то, что он его сломает и упорство его заводило, а вот когда его послали нах*й, на его языке и глядя ему в глаза - он сразу все понял)

Посылать - это великая наука, которую Запад никогда не освоил, имея дело с советскими. А тут нужно именно так. Потому, как КГБ – особая порода животных. Слово «нет» они не понимают, договориться с ними нельзя, на компромисс сами не идут, а компромисс противника воспринимают как слабость. И если ты не послал КГБ, значит, что ты сам себе сделал большое горе. Это значит, что они будут давить дальше, пока не завербуют. У КГБ есть только две ипостаси: или ты их враг, или ты их агент. И между этими двумя больше ничего.

Поэтому Путину надо посмотреть в глаза и сказать: «Путин, иди вот ты вот туда». И все. Я готов к Петру Алексеевичу приехать в Киев и научить посылать.
Прочитав это я сразу вспомнил наставления своего тренера, которые можно резюмировать так:
Цитата:
Люди делятся на два типа и есть только один вариант "общения" с каждым.
Первый тип договариваться не способен.
Он понимает только язык силы. Чем жестче, тем лучше.
Опознать их просто: они приходят к тебе сами и чего-то требуют, начинают с угроз, унижения либо сразу бьют в морду.
Их у нас (под "нас" он подразумевал бывший СССР в целом и Украину 90-х в частности) большинство.

Второй тип - люди, которые делают все наоборот и начинают, обычно, с приветствия.
С такими можно и нужно договариваться.
Есть нюанс, люди второго типа могут временно изменить тип на первый. По разным причинам, не суть.
К этому тоже нужно быть готовым.

Есть простой рецепт, который обезопасит вас и позволит общаться с людьми обоих типов.
Для этого достаточно установить для себя личную зону комфорта, нарушение которой вы будете пресекать сразу. В первом случае - физически, в втором - устно. Это как граница государства.
На языке бизнеса и переговоров это обозначается win-loose сценарием.
Если стороны стремятся к win-win - бизнес пойдет хорошо.
Как только одна из сторон пытается повернуть в сторону win-loose - пора разрывать отношения или планировать это.
А уж если переговоры принимают характер loose-loose - противник неадекватен и, если нет возможности закончить переговоры немедленно, единственным вариантом остается планирование наименьшего ущерба.
К сожалению, ситуация с Кремлем развивается именно в сторону loose-loose.
  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 12:42   #6256 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Австралія: тому, що робить Росія, немає місця в нашому світі

Премʼєр-міністр Австралії Тоні Еббот заявив про факт вторгнення російських військ в Україну і наголосив на неприйнятності таких дій.

«Очевидно, що якщо російські збройні сили просто перетнули кордон, це – вторгнення, і це абсолютно неприпустимо», – наголосив австралійський премʼєр.

«Абсолютно очевидно, що ми маємо ситуацію, в якій велика країна знущається з меншої, і цьому не місце в нашому світі. У світі не може бути ладу, якщо правда на боці сили. Ви не можете мати безпечний світ, якщо могутні країни можуть просто взяти те, що вони хочуть», – заявив Тоні Еббот.

Напередодні вторгнення російських військ на територію України засудили зокрема США, Великобританія, Литва та інші країни.

Добавлено через 25 минут

  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 16:15   #6257 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gurzzuff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Mantra+Tyrolia Attack 13+Rossignol Soul 7 HD 2018, остальное продал-Elan Amphibio12 ArmadaTST
путлер заявив, що Казахстан ніколи не був державою.

Началась спецоперация Байканур_НЯШ_МЯШ!!! вот пи....сы не уймутся
  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 16:20   #6258 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Герои не умирают!
Сколько еще таких отважных ребят погибнет, когда пукин и Ко захлебнется и удавится?
Не могу без слез читать и слышать такие истории...
Украина не забудет, воздастся всем виновным...
  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 16:46   #6259 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від Gurzzuff Переглянути коментар
путлер заявив, що Казахстан ніколи не був державою.
линк?
  Share with Facebook
Старий 29.08.2014, 16:56   #6260 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для VeraM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi Attraxion 6
Мариуполь, родной город моего мужа, всегда был пророссийски пассивным, а теперь рулит! Все стали на защиту города: мужики, женщины, дети помогают его укрепить! В военкоматах очереди...


«Мы строим настоящую крепость. На помощь украинским военным вышло много горожан. Все как мурашки строят защитные сооружения. Я больше чем уверен Мариуполь выстоит и не попадет в руки российским войскам.

Кроме того официально сообщаю, что на Донбассе сформированы множество партизанских групп под единым флагом и централизованным командованием.

Я обещаю, что если захватчики продолжат мы подорвем все мосты, мы будем жестко истреблять блядей. Я не исключаю, что мы подорвем газовые магистрали и тогда Россия будет качать газ через хуй!

Мы сделаем так, что пожалеет весь мир и тогда все мы восстанем против агрессора 21 века!»


https://www.facebook.com/azov.batali...646642/?type=1
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 4 (учасників - 0 , гостей - 4)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today020359636 (78%)9 (20%)1 (2%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125304252249452682 (62%)1429 (33%)191 (4%)