Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.05.2023, 08:56   #3811 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2023, 12:10   #3812 (посилання)
Make SkiTour Great Again!
 
Аватар для Nickel
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
У Макса була купа постів с проникливими віршами, а за останній рік декілька про війну, щорічний пост про великуюотєчєственную на 9 Травня, і обов'язкове фото в танку 23 Лютого, а ще літр текіли, літр рому та ящик пива. Не те щоб це все було треба в Фейсбуці, але раз почав писати, то треба йти в своему захопленні до кінця. Едино, що мене турбувало — це Пригожин. В світі нема нікого більш цинічного, брехливого та аморального, ніж Пригожин в ефірному запої. Та я знав, що доволі скоро Макс і в це зануриться.

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  349110421_663855395555249_7064855033562287364_n.jpg
Переглядів: 73
Розмір:  634,6 КБ
ID:	46905


Як то кажуть - ось така хуйня, малята. Пост вже видалений, але ж "рукописи не горять".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2023, 14:05   #3813 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Nickel, та, бачив цей пост сьогодні. Часу напіхать не було.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2023, 15:49   #3814 (посилання)
Make SkiTour Great Again!
 
Аватар для Nickel
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@Nickel, та, бачив цей пост сьогодні. Часу напіхать не було.
там в коментах так напхали, що пост раптово зник )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.05.2023, 08:35   #3815 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Цитата:
Коментар від Nickel Переглянути коментар
У Макса була купа постів с проникливими віршами, а за останній рік декілька про війну, щорічний пост про великуюотєчєственную на 9 Травня, і обов'язкове фото в танку 23 Лютого, а ще літр текіли, літр рому та ящик пива. Не те щоб це все було треба в Фейсбуці, але раз почав писати, то треба йти в своему захопленні до кінця. Едино, що мене турбувало — це Пригожин. В світі нема нікого більш цинічного, брехливого та аморального, ніж Пригожин в ефірному запої. Та я знав, що доволі скоро Макс і в це зануриться.

Вкладення 46905


Як то кажуть - ось така хуйня, малята. Пост вже видалений, але ж "рукописи не горять".
А хто це?
Вже подивився.
"хароший рускій", а по суті ватне педріло.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.05.2023, 10:38   #3816 (посилання)
Make SkiTour Great Again!
 
Аватар для Nickel
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від Igorco Переглянути коментар
А хто це?
Вже подивився.
"хароший рускій", а по суті ватне педріло.
відомий в колах снігозалежних лавінщик. колись, наскільки я пам'ятаю, навіть приїжджав до нас читати лекції.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.06.2023, 13:00   #3817 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2023, 17:23   #3818 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Апну темку вище щодо качать нозі штангою чи резинкою. Качать чи не качать вот в чьом вапрос

Давно хтів купити собі еліптік ака орбітрек, бо маю проблеми з суглобами, ну як проблеми, генетично-вікове, тупо сильно болять суглоби ніг після ходьби. Про біг взагалі мовчу. Читав що еліптікал зберігає суглоби, бо типу ти не стукаєш ногами коли на ньому рухаєшся, а при ходьбі стукаєш. Коротше псіханув купив, бо як раз попався на ОLX, майже не юзаний, і такий як треба, тобто не 40 кг вага, а 90, потужний апарат з нормальним кроком в 52 см, а не 37, як на одноразових, і по норм ціні.

Так от хочу сказати, що це просто крутезна штукенція для тренування кардіо взагалі і ніг зокрема. А для скітурщиків то взагалі бімба, бо на ньому можна іти от точно наче йдеш на лижаш.
І суглоби дійсно не болять взагалі, з чого роблю висновок, що виявляється навіть легкі струси суглобів при ходьбі сильно впливають.

Довгий крок дозволяє тягнути ногу та пропрацьовувати сідниці. Бо коли короткий крок то людина від 175 см вже не може іти в повну амплітуду розгинаючи ногу, ну типу місячний поступ Майкла Джексона, нога просто на розгинається повінстю. До речі продавани не кажуть про це, а впарюють дешевий хлам.

І що важливо все це робиться на ізі: заскочив на 30-40 хв, пробіг, слухаючи щось на ютубчику, і оце ізі дозволяє не силувати себе, а постійно працювати і підтримувати форму не витрачаючи час на поїздки в зал(для мене важлиаво, бо працюю вдома).

Отож я в захваті від еліптікал машини

Востаннє редагував PastorMalinois: 20.06.2023 о 18:38.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2023, 17:59   #3819 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
@PastorMalinois,
А фото в студію можна? Який саме Ви придбали?
Для мене це також болюча проблема, як в переносному, так і прямому сенсі.

А взагалі, я думаю, це краще було б перенести або у передсезонну підготовку, або у іншу тренувальну тему, якщо така є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2023, 18:36   #3820 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
@PastorMalinois,
А фото в студію можна? Який саме Ви придбали?
Для мене це також болюча проблема, як в переносному, так і прямому сенсі.

А взагалі, я думаю, це краще було б перенести або у передсезонну підготовку, або у іншу тренувальну тему, якщо така є.
Отакий.
Орбитрек Horizon Fitness Endurance 5 - цена и отзывы | Купить Орбитрек Horizon Fitness Endurance 5 в Украине (Киеве, Харькове, Днепре и Одессе - на Orbitreki.com.ua)

Ну я так зрозумів, що суть в тому, щоб він був з переднім маховиком, крок десь 50 см, Q-фактор невеликий(це з якою шириною ноги ставляться). На задніх маховиках там ноги широко ставляться, не природньо. Ну і сам він має бути такий типу не легкий, тоді він буде норм возити тіло в 100 кг, довго і безпроблемно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 5 (учасників - 1 , гостей - 4)
Shai

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000043 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday028149905106 (71%)41 (28%)2 (1%)
Month123563741177142419 (64%)1217 (32%)146 (4%)