Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: прошлого 0809
Наши Встречи по датам и курортам


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 14.02.2009, 20:29   #311 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
ого, а шо то ся стало? то Альбертович так екіпірувався з нагоди дня св. Валентина, щоб дівчат чарувати, чи з нагоди вручення йому парафіну?
  Share with Facebook
Старий 15.02.2009, 11:12   #312 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від jordik Переглянути коментар
ого, а шо то ся стало? то Альбертович так екіпірувався з нагоди дня св. Валентина, щоб дівчат чарувати, чи з нагоди вручення йому парафіну?
и эксперименты с парафинами так же говорят о том,что Местный босяк(с) становится Лыжным авторитетом :-)
попал,к сожалению,только на пол часа на занятия Фанкарвера с учениками,оказывается у нас с Альбертовичем есть общие ошибки но у меня была ув.причина,т.к более 20 часов уже откатал и торнадо уже физически не могли кантоватся.
т.к. моя братва на стоянке к 13.00 уже перебирала ногами,чтоб ехать домой,на встрече только поздоровался и сразу попрощялся
но радует,что ПРАВИЛЬНАЯ зима наконец пришла. так,что- ВСЕ НА СНЕГ!!!
  Share with Facebook
+ A888
Старий 15.02.2009, 14:02   #313 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від DeepSilent Переглянути коментар
буду с 16-го на буке
В школе Ч. будеш?
  Share with Facebook
Старий 15.02.2009, 17:04   #314 (посилання)
безстатусный
 
Аватар для DeepSilent
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево-Ужгород

Снаряга: Elan gsx race 182. Fischer RX Fire 165 2007, Kellys Wandall, Santa Cruz v10
ну вроде да
  Share with Facebook
Старий 15.02.2009, 19:04   #315 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від DeepSilent Переглянути коментар
ну вроде да
постараюсь подъехать на буднях,дневник проверить
вот у А888 проверял,то арбузов замечено не было и двоек тоже, одни пятерки в дневнике.
так учился,шо аж палки сломал и стал похож на Альбертовича (сейчас он стал на путь правильный ;-)) в "экстримовской юности"
и еще у кого-то хвост умыкнул (сказал у хищника матерого :wink прицепил сей трофей себе на шлем и фоткать меня заставил
вот думаю супругу на школу отдать на 23.02 правда она об этом еще не знает
  Share with Facebook
Старий 15.02.2009, 19:23   #316 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
да УЖ.
Зустілися, покаталися.
Як дозрію детально напишу, про відсутність ботів, смазки і кантів. Про наявність палок, маски, ШОЛОМА. Про "наглого" Лёшку, і симпатягу Любцю. Про гусара Гріга, і лагідного незапального Горца. І про те як Чеслав, мене в "краску вогнав"
  Share with Facebook
Старий 15.02.2009, 20:16   #317 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
да УЖ.
Зустілися, покаталися.
Як дозрію детально напишу, про відсутність ботів, смазки і кантів. Про наявність палок, маски, ШОЛОМА. Про "наглого" Лёшку, і симпатягу Любцю. Про гусара Гріга, і лагідного незапального Горца. І про те як Чеслав, мене в "краску вогнав"
да УЖ!!!
..я многое пропустил...
  Share with Facebook
Старий 15.02.2009, 21:32   #318 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
постараюсь подъехать на буднях,дневник проверить
вот у А888 проверял,то арбузов замечено не было и двоек тоже, одни пятерки в дневнике.
так учился,шо аж палки сломал и стал похож на Альбертовича (сейчас он стал на путь правильный ;-)) в "экстримовской юности"
и еще у кого-то хвост умыкнул (сказал у хищника матерого :wink прицепил сей трофей себе на шлем и фоткать меня заставил
вот думаю супругу на школу отдать на 23.02 правда она об этом еще не знает
Вото вот Игорь. Это ты правильно. Моя довольная школой. Ещё хочет.
  Share with Facebook
Старий 16.02.2009, 11:15   #319 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
да УЖ.
Зустілися, покаталися.
Як дозрію детально напишу, про відсутність ботів, смазки і кантів. Про наявність палок, маски, ШОЛОМА. Про "наглого" Лёшку, і симпатягу Любцю. Про гусара Гріга, і лагідного незапального Горца. І про те як Чеслав, мене в "краску вогнав"
Альбертовичу отдельное УВАЖЕНИЕ, за то что мою супругу чуток потренировал (поганял) на склоне . Неуспел в компашку, сами прнимаете дорога, супруга немножка медленно катает. Бувае. Альбертович, ты слишком хорошего мнения обо мне .
  Share with Facebook
Старий 16.02.2009, 14:53   #320 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
........Дзвінок Фанкарверапролунав тоді коли я вже змучився, "Тут рядишком розігріваюсь на чотирнадцятій", ок сяду ка я поп'ю півасіка (Алкоголь шкідливо впливає на організм), тим білше що вчора з Сан Васілічем, ну тяжко з ним вчасно зупинитись. Сиджу споглядаю, як зростає черга, народ тусится біля столиків, Чую від віконечка мужик в трусах (такі майже по коліна в квітчках дрібненьких) кричить "Чиї очкі?" Кажу йому "Напевно твої, бо ти їх перший знайшов" :wink: Нєа я таке не ношу. Сказав він. Не встиг я випити і одної пятої частини пивка, як знов Олексій дзвонить. "Ти де?" "Та от сиджу пиво п'ю" А він вже в черзі майже біля турнікету, "Сиди каже пий я зара вернусь" не пройшло і 15хвилин як прикатила весела кампашка. Алан, Люба, ще й мішаня на поломаних крєпах підтягнувся. Ану всі до фотки. ПЯТНИЦЯ 13 давала про себе знати. Зарядка фотіка в рюкзаку, а фотік дома. Підьйом, Алан не запальни, тому що запальнички нема, а курити хоцца , Чому ще мені не подобаєтся 13 витяг, то занадто швидко піднімає, курнути не встигаєш. (нагадую нікотин це зло). Ну що вперед перед Майстром. Доїхали до нормального схилу і я тут з патичками короткими дугами зі всіма атрибутами класики почав ви.....сь. Нормально сказав строгий і неусміхнутий Майстер. А ну ка карв ізобразі. Упс. От я і попав. Поїхав вперед так як знав. Майстер зробив зауваженняі порадив ЯК треба. Я не знав що це так тяжко з непривички. Але тепер є керунок в якому треба йти. І тут якось не замітно десь несподівано з'явився Ігрус. Дістав так само як і я, від Мастєра прочухан за плоскоє вєдєніє (я то завжди був впевнений що в мене вєденіє не плоскоє). Порадувала Люба, так витончено і елегантно їхати класикою, там де схил просить карву може тільки справжня прихильниця Тростяну, або Красії. В першій голині були на восьмій трасі де і зустрили решту форумчан. Катнули з дванадцятої до низу восьмої. І я погоджуюсь з Майстом, Льоша прав. Приділити увагу кожному практично не реально катаючи толпою. Найкращий варіант катнути 3-5 раз по двоє троє, і поділитись побаченим, зробити фоту один другому а потім в міру росту прогреса, звертатися до більш кваліфікованих вчителів, отримати прочухан і спокійно відпрацьовувати домашнє завдання. Але школа просто необхідна. Чеслав в своїй школі, до речі мало хто її називає Актіве спорт, всі говорять школа Чеслава, за Ваші гроші з вас всі жили повитягає, але покращення будуть просто неймовірні. Уявіть собі що пропускаючи заняття, ви марнуєте витрачені кошти. Це стимул, та й інструктора поблажек не дають, записався? виконуй те що тобі говорять. Хоча Одесити народ находчівий. А888 отримавши завдання спуститись на ПРАВІЙ нозі з горки (не відпустила його Агнєшка на побачення з лругом Ігрусом) на середені схилу, зрозумівши що на правій не доїде, пермінив ногу і спокійно доїхав на лівій. Коли вся компашка була в зборі, Олексій відійшов і про щось там шептався з двома дядьками в червоних куртках, потім один з них раптово підійшов впав на коліна передімною і розставивши руки три рази поклонився Піднявшись представився Чеслав. Оце так знущання, такого витрамати я не міг і був змушений відімстити, впав на коліна перед Максом Бульдозером і повторив всю процедуру.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday1108314089 (76%)28 (24%)2 (1%)
Month52705247210472997 (56%)2161 (40%)187 (3%)