Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: Драгобрат 2009-2010
Наши Встречи по датам и курортам


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 09.04.2010, 15:46   #41 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
Зі львова і києва пацани з Адреналін Львів юей везуть на 9-11. Але по прогнозу сніг з дощем і вітром... І дощу мабуть буде більше. Був прогноз наступного тижня до -5 з опадами але злявся весьдо -1 максимум. Спочатку думав їхати , а зараз шось влом стало
  Share with Facebook
Старий 09.04.2010, 18:17   #42 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Еххх, била-нє била....Якщо що, ловіть мене в цю суботу-неділю на Драгобраті . Фото у профайлі :ok:.

Їдемо компанією 10 чоловік, якщо хтось один хоче, може приєднатися - організуємо і трансфер і поселення. Зустрічаємося на Сихові о 03:30.
  Share with Facebook
Старий 09.04.2010, 23:49   #43 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Еххх, билі-нє била....Якщо що, ловіть мене в цю суботу-неділю на Драгобраті . Фото у профайлі :ok:.

Їдемо компанією 10 чоловік, якщо хтось один хоче, може приєднатися - організуємо і трансфер і поселення. Зустрічаємося на Сихові о 03:30.
у вас намного больше шансов еще увидеть падающий снег, чем у Альбертовича (готовится к соревнованиям хитрый... )
  Share with Facebook
Старий 10.04.2010, 21:10   #44 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
І ці шанси, igrus, справдилися - сьогодні на Драгобраті цілий день ішов сніг. завтра очікується добра каталка
  Share with Facebook
Старий 12.04.2010, 12:01   #45 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від rosty Переглянути коментар
Зі львова і києва пацани з Адреналін Львів юей везуть на 9-11. Але по прогнозу сніг з дощем і вітром... І дощу мабуть буде більше. Був прогноз наступного тижня до -5 з опадами але злявся весьдо -1 максимум. Спочатку думав їхати , а зараз шось влом стало
Ваші сподівання та прогноз не виправдались - Адреналін не приїхав, сніг з дощем та вітром передбачався у селі, а на горі падав вже не дощ, а мокрий сніг крупицями, який за годину перетворився в такий густий снігопад, що видимість протягом наступної доби була практично нульова.

Це типова помилка усіх, хто вивчає стан погодніх умов не по Сноуфорекасту, а по інших сайтах - погоду треба дивися не на село Ясіня, а по самому Драгобрату, на висоту 1352 м. Це, как говорят в Одессе, две большие разніци .


Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
у вас намного больше шансов еще увидеть падающий снег, чем у Альбертовича (готовится к соревнованиям хитрый... )
Igrus був правий: ми його не тільки бачили, ми по ньому катались, у ньому барахтались, валялись, лежали, ліпили снігову бабу та ним грали в сніжки!

Такщо, попри досить непередбачені погодні умови та сумні пости про відсутність снігу, вихідні видались такими бомбовими, що ніхто не вірить досі, що десь там, за 250 км від Львова, є такий куточок, де зараз панує справжня зима .

Сезон не закритий, шановні, сезон тільки починається! А всім, хто обіцявся, і не приїхав, великий неріспект!

Фоточки та звітик викладу дещо пізніше :ok:.
  Share with Facebook
Старий 12.04.2010, 12:54   #46 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
То було бомбезно!!!
Це було настільки несподівано сніжно, майже як у казці!
Прочитавши в п"ятницю в 10 вечора пост Жолі про те, що вони завтра їдуть на Драг, мій чоловік сказав "Треба їхати", мистецьки спакував у свій рюкзак необхідні мені речі, дав абони і ц.у. на дорогу і відправив, сам героїчно залишився з сопливими дітьми.
Зранку я вже сиділа у пассаті з його власником Володею, який слухає death-метал і не уявляє як чоловік може їсти торт , збирає капусту і виховує десятирічного Тарасика, ззаду Жолі і її чоловіком, який випитув у мене наскільки реально мати 4-х і більше дітей. Жолі зробила вигляд, що вона цього не чула )))))

Піднімаючись нагору, снігом,звісно, не пахло.
під"їхали до готелю Кремінь - і тут почав падати спершу сніг з дощем, а потім сніг. 10 щирих українців зі Львова, Станиславова і Рівного помчали кататись . Спершу було отак:


Нагорі було ось так..- то Жолі бореться зі стихією ))


Потім попивали глінтвейн внизу коло Доппельмаєра

"А нам все равно!" і тішились в передчутті завтрішнього дня.
сніг все падав, падав, падав, мокрий від задоволення зустрічі з нами ))))

Ввечері була сауна з таким атрибутами, як червоні задоволені фізії, ухкання в басейні, розпивання пива і лузгання насіння - для єднання з космосом...

Після ночі снігопаду на світі білому було таке диво квітневе:


Ось це курятня в неділю :



Подолавши снігові замети, всі стали до каталки.


З подачі Юлі до нас приєднався Мудрейскі і всіх пригощав коньком з брендової фляги. Еч, як чмакує!!!


Нагорі далі видимість була поганою, сніжок був важким, але
я вперше в житті проїхалась по незайманому снігу!!! Пищала від задоволення вголос, урвавши кавалок свіжовипалої цілини!!!
jordik - Видео - PhotoFile.com.ua

А оце "добра видимість" - Жолі на фоні снігів

А людей практично не було - "куда хочу, туда лечу!!!"

Ось такий "Кремінь" зсередини:


А оце Юля в примірочній:


...і ще раз Драгобрат


Вертались додому задоволені - новорічна погода зробила своє.
Я ж потрапила з корабля на бал - на день народження до мами. По дорозі на перевалі купила їй давню мрію - шкіряні постоли. Її щастя не було меж!
Привіт від мами в постолах!

Велике спасибі Юлі за організацію і небесній кацелярії за сніг!
  Share with Facebook
Старий 12.04.2010, 15:15   #47 (посилання)
добрая фея
 
Аватар для Kateryna
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львiв

Снаряга: Elan Mag Spice, Elan Vario
Чоловiковi величезний + в карму I не один
  Share with Facebook
Старий 12.04.2010, 15:24   #48 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Mudrik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковина

Снаряга: Armada AK JJ, Elan Speedwave 12 Віке: KTM
Квітневий Драгобрат

Потрапити на Драг, мені і Олегу svitoch допомогла Jolie, їй велике дзенькую, ми вже повертались до дому (після змагань на Буковелі), вирішили заїхати в Делятині на борщик і тут спала думка позвонити до Юльки. А далі вже самі розумієте..... ми потрапили в зимову казку! Я був шокований спочатку підйомом туди на УАЗі, це був мій перший підйом на Драг.
Що тут добавити, катали-фрірайдили, снігу по коліна, а ми на колінах... файно-їхай!

Каталка була просто чудова, після обіду десь всі подівались, катались удвох, навіть підйомник включали тільки для нас, отакої!

Вдалося також потестити Олегові elan magfire 8 (дякую йому за таку можливість), стабільна і робоча лижа, добре маневрує на буграх і розбиває їх, у глибокому (30-40 см), мокрому снігу непогано себе веде, але важко ними управляти, агресивна задня стойка.

Зустріч таки відбувалася, як і планувалося, разом з дівчатами Jolie і Jordik та їхньою компанією, було весело... Потім вже разом повертались в Ясиня.
  Share with Facebook
Старий 12.04.2010, 16:35   #49 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для rosty
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Swamp City Lviv

Снаряга: калярові...пласмасові
To Jolie:
Дякую за звіт- це просто супер. Сумніви все ж таки не дарма роїлися в мене в голові - ставити на Adrenalin було б помилкою. А стосовно прогнозу-цілком правда. Я завжди на відгуру сам по карті споти виставляю там де мені потрібно з точністю до 5 метрів, а тут часу не було, і повівся на ті , що вже вбиті в список , а в списку, мабуть, дійсно село було. По білому заздрю. Шкодую, що ввечері недочитався про вашу пропозицію з сихова... Respect.
  Share with Facebook
Старий 12.04.2010, 18:34   #50 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Пум-пурум, товаріщі, а вот і я .

Перш за все хочу подякувати своїм друзям, хто розділив зі мною приємні моменти за ці два дні: чоловіку за розуміння і жертвування роботою заради мого захоплення, Влодику за наярювання на мій телефон протягом тижня, мегапідтримку завжди гарного настрою протягом усієї поїздки і чуйку на сніжну погоду, Тарасу за зібрану компанію друзів та співробітників, які поїхали із нами у такі непрості метеоумови та стійко винесли усі "знущання" над собою, Йордані за відважність підписатися з нами у тріп та цікаві дискусії, та Ігорку Мудрею із Олегом Svitoch'em за те, що таки передзвонили, таки наважилися і таки приїхали!

Зазначу, що незважаючи на ізобіліє снєга погодні умови були дуже складні для катання - сніг важкий, видимість нульова, орієнтація у просторі відсутня, однак батько Хаос так розклав свої зорі, що це не зважало хорошому настрою усіх наших та оптимізму, який просто бив джерелом з наших сердець. Так що всім, хто обіцявся, але не приїхав, великий неріспект, однак я думаю, що наступними вихідними ви виправитесь і нашаманите хорошу сніжну погоду, щоб і самими драйвово відпочити так як ми .

А тепер вісьолиє картінкі:

Мій муж, Йордана і Влодик перед першим спуском:



Ми в льогком іспугє після першого спуску:



Поки батьки п"ють медовуху, діти активно слухаються інструктора:



Горда Йордана:



І тріуфуюча Йордана, яка пішки з нами дійшла до підйомника:



Влодик ізображає з себе спасатєля, тягнучи санки:



Сидимо на столиках біля "Курятні", зустріч у неділю:



Наш завжди усміхнений та позитивний Ігорко Мудрік:



Я з фірмовою естрімівською флягою Мудріка:



Svitoch думає, а jordik креативить:



Фляга миру:



Наші закохані сноубордисти:



Влодик і малий Тарас, або картина "Отци і дєті":



Я счаслівий - майже спустились:



Ми - усі в зборі перед від"їздом з Ясіні, ландшафт на задньому плані чітко передає побут горян у весняний період:



Подякуємо батьку Хаосу, що всі залишились цілі, неушкоджені, здорові та задоволені після поїздки і що все так добре вийшло .

Детальний людський звіт буде дещо пізніше, кому вже несила терпіти - штурмуйте мій файлообмінник, всі фотки доступні для скачування.

Дякую вам, за те що ви є!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Драгобрат: общие данные Jolie Драгобрат 0 01.09.2010 16:48
MTB: Alushta Cup 2010 (Майские этапы) sergeij50 МТБ территория 15 22.05.2010 22:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today07307229 (73%)9 (23%)2 (5%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104594505247752776 (61%)1557 (34%)184 (4%)