Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Новости > Наши Встречи > Наши Встречи: Kaya Cactus Party 27.03
Наши Встречи по датам и курортам

Закрытая тема

Опции темы Поиск в этой теме
Старый 28.03.2010, 22:53   #11 (ссылка)
Энерджайзер

Сейчас: вне форума

Снаряга: Salomon Shogun 2010 Rockette 2013
А где фотки посиделок, позвольте узнать????? Лично лицезрели Санчеса, пламенные поцелуи и весёлый нрав, сделали вывод, шо вечеринка точно удалась!(выловил нас , оставшихся "австрийцев" недалеко от вокзала. Юркиса индетифицировала в воскресенье, бодрый такой, ну думаю, что ж такое то...а всё просто- он то не пьющий, напрочь! Так что фотки в студию.
  Share with Facebook

Старый 29.03.2010, 13:16   #12 (ссылка)
Загублена в Montenegro

Сейчас: вне форума

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
І так - буду коротко:

Поїздка планувалася заздалегідь. Майже ніхто про неї не знав. Такий собі сюрприз.
Приїхала сама, бо попутчика не знайшла. І добре зробила, що не знайшла.

Ужгород - дуже гарне місто. Замок посеред центральної частини, старі будиночки, бруківочка, річечка, чайки. І навіть дощ не зміг поміняти враження якогось такого ... затишку.

А далі ! ... Найголовніше! Зустрічі! Зустріч на вокзалі, спонтанний ранішній чай / кава в Меделін, і звісно планований вечір в Кактусі. То була найтепліша посиділка, яку я тільки пам"ятаю (на своєму віку).
Легендарний Кактус !
Все просто супер. Стільки пива я ще не запивала віскі
Мені досі шкода, що я спровокувала таку масштабність цієї зустрічі. Але в глибині душі мені неймовірно приємно від цього.

На наступний день ми це все продовжили і складалося враження, що ми і не розходилися нікуди. Я собі з трудом прикидую, як би то виглядав візит на 3 дні, наприклад

Ден, Джуні, Жека-адмін, Кльопа, Stephan, Ivanushka, Dysya, Юркіс, Алігарх, Санчес, Діп, Фанкарвер і Юрец! Уявляєте собі !?!?!

Ні - того уявити не можна, і описати не можна - за тим треба їхати в Ужгородський Кактус!

Тут, правда, не всі:

Обговорюємо всяке:

Особисте знайомство і живі балачки залишають далеко позаду оце все наше онлайн. За два дні емоцій більше, ніж за 2 сезони. Хочу назад, дідько забирай!

Будьмо ! Хей!

Насправді хочу дуже подякувати всім. За приділений час, за душевний прийом, за МЕГА спілкування.

P.S. І вибачайте за фото - ну не люблю я то. Я люблю вас всіх вживу.
  Share with Facebook
Закрытая тема Главная  Новые  Вверх