Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: Kaya Cactus Party 27.03
Наши Встречи по датам и курортам


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.03.2010, 21:53   #11 (посилання)
Энерджайзер
 
Аватар для Зёбра
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Salomon Shogun 2010 Rockette 2013
А где фотки посиделок, позвольте узнать????? Лично лицезрели Санчеса, пламенные поцелуи и весёлый нрав, сделали вывод, шо вечеринка точно удалась!(выловил нас , оставшихся "австрийцев" недалеко от вокзала. Юркиса индетифицировала в воскресенье, бодрый такой, ну думаю, что ж такое то...а всё просто- он то не пьющий, напрочь! Так что фотки в студию.
  Share with Facebook
Старий 29.03.2010, 12:16   #12 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
І так - буду коротко:

Поїздка планувалася заздалегідь. Майже ніхто про неї не знав. Такий собі сюрприз.
Приїхала сама, бо попутчика не знайшла. І добре зробила, що не знайшла.

Ужгород - дуже гарне місто. Замок посеред центральної частини, старі будиночки, бруківочка, річечка, чайки. І навіть дощ не зміг поміняти враження якогось такого ... затишку.

А далі ! ... Найголовніше! Зустрічі! Зустріч на вокзалі, спонтанний ранішній чай / кава в Меделін, і звісно планований вечір в Кактусі. То була найтепліша посиділка, яку я тільки пам"ятаю (на своєму віку).
Легендарний Кактус !
Все просто супер. Стільки пива я ще не запивала віскі
Мені досі шкода, що я спровокувала таку масштабність цієї зустрічі. Але в глибині душі мені неймовірно приємно від цього.

На наступний день ми це все продовжили і складалося враження, що ми і не розходилися нікуди. Я собі з трудом прикидую, як би то виглядав візит на 3 дні, наприклад

Ден, Джуні, Жека-адмін, Кльопа, Stephan, Ivanushka, Dysya, Юркіс, Алігарх, Санчес, Діп, Фанкарвер і Юрец! Уявляєте собі !?!?!

Ні - того уявити не можна, і описати не можна - за тим треба їхати в Ужгородський Кактус!

Тут, правда, не всі:


Обговорюємо всяке:



Особисте знайомство і живі балачки залишають далеко позаду оце все наше онлайн. За два дні емоцій більше, ніж за 2 сезони. Хочу назад, дідько забирай!

Будьмо ! Хей!


Насправді хочу дуже подякувати всім. За приділений час, за душевний прийом, за МЕГА спілкування.

P.S. І вибачайте за фото - ну не люблю я то. Я люблю вас всіх вживу.
  Share with Facebook
Зачинена тема Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кая Турски (Kaya Turski) CLS Звёзды экстрима 22 24.10.2013 12:53
Events: Best Freeriders Award Party Sheridan Events: made in Ukraine 0 13.04.2011 14:02
К: Kaya Albertowych Кашпировские онлайн 3 22.03.2010 11:14

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Month104774526255132812 (62%)1585 (35%)175 (4%)