Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Остальная снаряга > Горнолыжные очки (маска)
Остальная снаряга рюкзаки, защита, шлема, маски


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.10.2016, 19:48   #1171 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
@igor_Ka, добрее станешь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2016, 19:52   #1172 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
@Fazer Alex ,
Так я вроде и не злой. Когда на горе.
P$ @admin а отметка об упоминании в моб. Версии не убралась после ответа, а пр. Нажатии на нее ветку с упоминанинем не показывает
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.10.2016, 22:35   #1173 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
@igor_Ka, кроме шуток, сходи к окулисту на проверку, вполне возможно что начинается дальнозоркость с потерей остроты зрения, кагбе норма после 45 лет (
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.11.2016, 10:31   #1174 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Asten
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кривой Рог

Снаряга: прокатные
Подскажите знающие в двух-трех словах какая разница между сферическими и цилиндрическими линзами?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.11.2016, 10:47   #1175 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для kellis68
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kонотоп

Снаряга: Atomic Metron 9, Rossi S3 98
Цитата:
Коментар від Asten Переглянути коментар
Подскажите знающие в двух-трех словах какая разница между сферическими и цилиндрическими линзами?
Сфера даёт меньше оптических искажений, чем плоская. Лично я разницу не ощутил
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2016, 21:46   #1176 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Цитата:
Коментар від Asten Переглянути коментар
Подскажите знающие в двух-трех словах какая разница между сферическими и цилиндрическими линзами?
Оправа с сферическим фильтром дает больший угол обзора в сагиттальной (вертикальной) плоскости. В то же время на внутренней поверхности сферы возникают более яркие блики, чем на внутренней поверхности цилиндра.
Я не рассматриваю эстетические показатели (тут сфера выигрывает).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2016, 21:47   #1177 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Доброго всим вечора! Чи має хто бажання допомогти в слідуючій ситуації: Надумав весною купувати маску Oakley Airbrake XL,яка мала поступити в продаж цієї осені. Катати збираюсь в Буковелі,тому вибів впав на Prizm Jade Iridium&Prizm Hi Pink Iridium. Корочше кажучи,поки я роздуплився то в Протесті залишилась тільки оця масочка Маска Oakley Airbrake XL Polished White/Prizm Black Iridium&Prizm Hi Pink Iridium Взяв Маска Oakley Airbrake XL Citrus Black/Prizm Jade Iridium&Prizm Rose (6723 грн),тому,що чорна лінза мені наврят чи знадобиться. Але тут є ще одне "но". Hi Pink Iridium я думав взяти для нічного катання і для снігу вдень. Чи підійде Prizm Rose для ночі? А якщо ні,то хочу замовити ще окремо лінзу. Що краще взяти? Все ж таки Hi Pink Iridium, чи вже краще чисту лінзу брати? В іншому магазині є ще такий варіант Oakley Airbrake XL Polished White/Prizm Sapphire Iridium (8073 грн),але мені не подобається біла рамка і білий стреп.)) І що тепер робити? ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2016, 22:15   #1178 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для alexl2003
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кам'янське

Снаряга: Rossignol Radical 9SL/Nordica Sportmachine 90/Mongoose Tyax Expert 2014/иж-27е
Цитата:
Коментар від valery.tregub Переглянути коментар
Доброго всим вечора! Чи має хто бажання допомогти в слідуючій ситуації: Надумав весною купувати маску Oakley Airbrake XL,яка мала поступити в продаж цієї осені. Катати збираюсь в Буковелі,тому вибів впав на Prizm Jade Iridium&Prizm Hi Pink Iridium. Корочше кажучи,поки я роздуплився то в Протесті залишилась тільки оця масочка Маска Oakley Airbrake XL Polished White/Prizm Black Iridium&Prizm Hi Pink Iridium Взяв Маска Oakley Airbrake XL Citrus Black/Prizm Jade Iridium&Prizm Rose (6723 грн),тому,що чорна лінза мені наврят чи знадобиться. Але тут є ще одне "но". Hi Pink Iridium я думав взяти для нічного катання і для снігу вдень. Чи підійде Prizm Rose для ночі? А якщо ні,то хочу замовити ще окремо лінзу. Що краще взяти? Все ж таки Hi Pink Iridium, чи вже краще чисту лінзу брати? В іншому магазині є ще такий варіант Oakley Airbrake XL Polished White/Prizm Sapphire Iridium (8073 грн),але мені не подобається біла рамка і білий стреп.)) І що тепер робити? ))
Можно не скромный вопрос: - А остальная снаряга у вас какая? Как бы в профиле не видно...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2016, 22:25   #1179 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Цитата:
Коментар від alexl2003 Переглянути коментар
Можно не скромный вопрос: - А остальная снаряга у вас какая? Как бы в профиле не видно...
Пока никакой)) Я начинаю с чистого листа) Вот,решил начать с маски и шлема)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wwa
Старий 08.12.2016, 22:29   #1180 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
@valery.tregub , у меня есть маска с призм роуз. Хорошая линза. Но на ночную каталку я бы брал вообще прозрачную. Думаю с hi pink prizm та же история будет.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные тренажеры Sheridan Карвинг: техника катания 317 03.10.2019 23:39
Зимняя кофта-маска DimonG Архив Биржи 0 13.01.2009 15:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today047117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125144222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)