Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Разное (https://extreme.com.ua/forum/42-raznoe/)
-   -   Куди поїхати, якщо...? (https://extreme.com.ua/forum/raznoe/13274-kudi-poyihati-yaksho.html)

sanyana 02.11.2017 17:39

Куди поїхати, якщо...?
 
Реально не знаю, куди писати те, що хочу. Схожої теми не знайшов. Якщо є, то прошу модератора перенести пост. Дякую.
Безвіз!:preved: Нові (для деяких осіб) можливості, які обмежуються лише розміром гаманця. Виходячи з цього ребром стало питання покатати в Альпах!
Чого я хочу? Та я і сам напевно не знаю... Мені нема з чим порівнювати, крім як з нашими Українськими курортами.:pardon:
Хочу побачити омріяні "святі місця" (Монблан, Матергорн). Хочу, щоб людей було меньше, а снігу більше. Хочу схили з цікавим рельєфом. Хочу ратрачені схили, а поруч "дикі", і щоб ніхто мене звідти не ганяв... Хочу ходити "он туди" щоб потім з'їхати, і при цьому не лізти через огорожу... Хочу Пилипець, Драг, Тростян, але з приставкою "мега". Якщо ви розумієте, про що я...;)
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет):oops:
Якщо ні, то може просто порадьте курорт(и). Буду сподіватись, що з'явиться пропозиція від якої "складно відмовитись". Дякую.:agree:

Korben Dallas 02.11.2017 17:51

@sanyana, І моє "хочу" приплюсуйте ))

murrena 02.11.2017 18:12

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 322371)
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет):oops:

В Європі - точно ні. 800-900 ( з автодорогою, житлом, катанням, харчуванням)

sanyana 02.11.2017 18:43

Цитата:

Коментар від murrena (Коментар 322377)
В Європі - точно ні.

Однозначно? Без варіантів? Халепа... А по місцях, що я собі намріяв? Хоч карту і фотки подивлюся... Поки грошей не назбираю...)
А пропозиції турагенцій? Так красиво пишуть...
Якщо хтось знає, але не хоче здавати "рибні місця"... Буду вдячний інформації в приват. Я ваши "грядки" не затопчу! Обіцяю!:agree:

HoppeR 02.11.2017 19:18

чего нет? В италии в долине Аоста есть село Курмаер, у подножья Монблана :) У меня там 1500 евро на двоих ушло, если отминусовать вечерние походы по заведениям и еду брать с собой на каталку а не там обедать то в 500-600 можно вложиццо, правда при условии групповой поездки. Ну и если лоукосты до Бергамо остались...

Добавлено через 2 минуты

другое дело что на эти деньги можно всю зиму в подобовце/славске катосить :)

sanyana 02.11.2017 20:12

Цитата:

Коментар від HoppeR (Коментар 322381)
другое дело что на эти деньги можно всю зиму в подобовце/славске катосить

Не смію питати... А чого ж тоді Ви в цей Курмаєр поїхали?
Навіть не уявляю... Скільки десятків років у нас на Кумполі можна буде катати за ці гроші!?:crazy: Звісно, я шуткую.
Не полишає відчуття, що щось "не те" я написав у першому пості. Від душі, але "не те"!:(
Треба прибрати або це:
Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 322371)
Хочу побачити омріяні "святі місця" (Монблан, Матергорн). Хочу, щоб людей було меньше, а снігу більше. Хочу схили з цікавим рельєфом. Хочу ратрачені схили, а поруч "дикі", і щоб ніхто мене звідти не ганяв... Хочу ходити "он туди" щоб потім з'їхати, і при цьому не лізти через огорожу... Хочу Пилипець, Драг, Тростян, але з приставкою "мега". Якщо ви розумієте, про що я...

Або це:
Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 322371)
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет)

А якщо добре подумати... От Ви рекомендуєте цей Курмаєр... І дивлюся я на цю рекомендацію... "як баран на нові ворота"... Бо що це мені дасть? Як людині, яка НІКОЛИ не була за західним кордоном. Яка навіть не уявляє, як таку подорож організувати. -Та нічого. Абсолютно.:pardon:
Хіба що чекати на пропозицію якогось агенства!? Або писати в потрібній темі "Складу компанію бажаючим поїхати в Курмаєр!"...
Бліна... Щось я геть заплутався... З душею проблем нема. Є з головою.;)

Fazer Alex 02.11.2017 20:31

@sanyana, глянь лічку

Sumrok 02.11.2017 20:35

@sanyana, В соседней ветке :

Неделя катания в Итальянских альпах.

7 Ночей - 6 дней катания.

Всего за 580 евро!
В цену включен переезд, гостиницы.
Скипасс бесплатно!

holodok 02.11.2017 20:41

@Fazer Alex ,И мне копию в личку;)

Dobermann 02.11.2017 21:21

Цитата:

Коментар від sanyana (Коментар 322371)
І мабуть саме головне! Чи можу я отримати "це щастя" за 500-600 евро? (це загальний бюджет):oops:

Так, можна. І якщо хтось буде Вас переконувати, що в Європі це неможливо - НЕ ВІРТЕ!

Наведу лише один приклад, про який я не втомлююся розповідати.

Гарміш. Кінець січня. Термін перебування - тиждень, включаючи два вікенди, коли в них якраз проходили етапи КС з спуску і супергіганту в чоловіків і жінок. Проживання - приватний пансіон в 10 хв. ходьби від фінішу Кандагара.
А тепер цифри:
- Апартамент для 2 дорослих з дитиною - 30Є за добу! І це під час КС! Чистота і порядок, якого в нас ні в одному 5* готелі мабудь не знайдете.
- Скіпас (сімейна знижка) біля 33Є/дорослий - уточнюйте ціни на цей сезон на сайті.
- Харчування/продукти (ми завжди готуємо самі, оскільки з дітьми) не дорожче, ніж в магазинах в Україні. Як зараз пам"ятаю, пиво - суперовий місцевий вайсбір - 0,6Є пляшка. Ціни в кнайпах точно не скажу, але дешевше як в Буковелі ))
- Транспорт - якщо знайдете хоча б когось одного до компанії, з ким розділите витрати на машину, то Ви вже вклалися в заплановану суму.

Крім трас Гарміша ще є Цугшпіц. Плато на Цугшпіці просто супер - і ідеально вкатані траси, і фрі-райд на Ваш вибір.

П.С. Після того, як відстартували КС мужики, верхню частину траси відкривають для катання (жінки мають коротшу трасу) і є можливість спробувати по якому "бетону" вони їдуть. Враження неймовірні.
І не лише від катання.
Рекомендую.

П.П.С. За 2 м від себе бачив Міллєра і Лігеті. Поки я зрозумів хто це і взявся шукати фотік, то вони вже поїхали.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:11.