Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське проживание
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.11.2011, 13:21   #61 (посилання)
добрая фея
 
Аватар для Kateryna
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львiв

Снаряга: Elan Mag Spice, Elan Vario
вряд ли, она, если не ошибаюсь, только в прошлом году начала функционировать
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2011, 14:55   #62 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Boris
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Детдомовские лыжи
Пару лет назад я был там летом. Тогда там была еще стройка. Всерьез кататься там конечно низзя, а так, абы развлечься- вполне
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2011, 20:59   #63 (посилання)
Новичок
 
Аватар для iplyuta
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev Oblast

Снаряга: прокатные :)
Я там был в позапрошлом сезоне, там много корчей и камней, снега было не особо много, практически все по разу катнулись и дружно переместились на Захар Беркут. Честно говоря, это был мой первый сезон на лыжах вообще, понимаю, что я не авторитет в этом деле, но опытные товарищи громко плевались.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2012, 09:54   #64 (посилання)
Новичок
 
Аватар для azia1
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Побаловться разве что. Всерьез надо на Буковеле кататься...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Бесполезный пост Damn, Matou, Skirental :) Pivoman, Dolce
Старий 14.08.2012, 13:58   #65 (посилання)
Новичок
 
Аватар для netexpo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: прокатные :)
Доброго дня!

Нещодавно в мене сталась дуже не красива ситуація з власниками котеджу "Марічка" : індекс 82660, Україна, Львівська обл., Сколівський р-н, смт. Славсько, вул. О. Довбуша - Житло Славське -Котедж "Марічка"

Три місяці назад ми з друзями зібрались їхати відпочивати на три дні у Славсь. Знайшли котедж "Марічка", який нас повністю влаштував. Зідзвонились ми з жінкою, яка поселяє людей і вона попросила відправити на картку приватбанку 800 грн завдатку. На наступний день я перечислив ці кошти (це було ще за місяць до того як ми мали приїхати на відпочинок).
За два дні до нашого приїзду у Славськ дзвонить нам ця Оксана (тел.0673381008) і каже, що вона непорозумілась з власником котеджу (який за її словами вирішив поселити туди друзів з Києва) і відмовляє нам. Пообіцяла повернути завдаток, проте грошей не висилала протягом півтора місяця, почала ігнорувати тел. дзвінки і смс.
Далі я зателефонував до директора цього котеджу Ігора (тел.0993143864), який пообіцяв розібратись в ситуації і власноруч вислати кошти. Ще півтора місяці він "годував" нас обіцянками повернути гроші і так не повернув.
Довелось "вийти" на впливових людей з держ адміністрації, які пригрозили цьому Ігору. На наступний день кошти прийшли на мою картку.

Я більш ніж впевнений, що я не перший і не останній, хто стикнувся з обманом власників цього котеджу.
Отож, прошу взяти до уваги моє повідомлення і не попадатись на цей "развод".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2012, 20:11   #66 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Цитата:
Коментар від netexpo Переглянути коментар
Я більш ніж впевнений, що я не перший і не останній, хто стикнувся з обманом власників цього котеджу.
Отож, прошу взяти до уваги моє повідомлення і не попадатись на цей "развод".
Я більш ніж впевнений: вони чи дурні, чи мало місце непорозуміння.
Зараз когось так лохать- марна справа. Навіть за цей твій відгук вони вже втратили гроші від майбутніх клиєнтів!
ЗЫ: А вообще, в Славско летом можно ехать без предварительного бронирования жилья- вылезай с поезда, спрашивай у первого встречного- мест валом на любой вкус за небольшие деньги.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2012, 07:56   #67 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для enigmus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salomon CrossMaxx 700
Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
спрашивай у первого встречного- мест валом на любой вкус за небольшие деньги.
Не знаю.... Получається в мене поїхати в Славське на суботу-неділю (тобто на добу, так сі стало), думаю тре бронювати. До кого не дзвоню всі кажуть "на добу не приймаємо мінімум дві-три". Чи то я так обнаглів шо тільки на добу, чи то клієнта касового чекають, щоб за раз і бабло закосити хз.
АЛЕ ТРОСТЯН ЗЕ БЕСТ
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2012, 08:23   #68 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Цитата:
Коментар від enigmus Переглянути коментар
"на добу не приймаємо мінімум дві-три"
Та це їхнє бачення бізнесу. В Славську це норма. Як норма постійно плакатись, що людей нема, грошей нема і т.д.. Цікаво тільки звідки клієнти мають взятись при такому підході.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2012, 10:00   #69 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від enigmus Переглянути коментар
.... Получається в мене поїхати в Славське на суботу-неділю (тобто на добу, так сі стало), думаю тре бронювати. До кого не дзвоню всі кажуть "на добу не приймаємо мінімум дві-три". ...
Не обов'язково бронювати. На місці простіше вибрати по смаку. Приїхав. Пішов по садибам. Де кажуть що тільки 2 доби, запитуєте скільки коштують 2 доби. Ділите суму на 2, накидуєте 20% (примірно, вже по обставинам) і господар любо відчиняє двері.
ЗИ. Перевірено власним досвідом (не в Славську, але в подібних місцях) в літній сезон, в міжсезоння, коли навіть трбе було опалення включати для одного, а в будинку номерів 6-8.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2012, 11:41   #70 (посилання)
Лётчик-космонавт)
 
Аватар для Gagaryn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Speedmachine 14.2 Nordica Dobermann 130 EDT
Метод действенный, но когда время ограничено выходными, каждые минуты на счету, сильно не хочется тратить их на поиски.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Events: Славське Rock 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 12 31.07.2011 10:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Славське: общие данные Sheridan Славське 0 01.09.2010 16:41
Славське сезон 2010 Jolie Славське 190 11.08.2010 17:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today037117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125124222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)