Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Славське > Славське сезон 2012
Славське отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.01.2012, 09:50   #261 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Цитата:
Коментар від missy Переглянути коментар
Для сравнения - в Драгобрате, когда я увидела валяющуюся на горке барышню, помчалась вниз и через пару минут двое красивых шикарно ездящих парня уже спускали ее на носилках. Кое о чем свидетельствует
На Тростяне даже трое красивых шикарно катающихся парней обычно приезжают с носилками. Это не считая Патруля.
  Share with Facebook
Старий 26.01.2012, 12:34   #262 (посилання)
Новичок
 
Аватар для viktorminator
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Житомир

Снаряга: краденые =) ыыы =)

Тростян на этих выходных. Отдых просто супер!
  Share with Facebook
Старий 26.01.2012, 13:34   #263 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Son1c
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Black Fire Red Wings
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар

Он, видать, тоже из "лихачей"? Я думал, что "чёрные горки" для лыжников с высоким уровнем катания и спортсменов, а оказывается - для "лихачей". Ржака. Кстати, а где "чёрные горки" в Славском?
Север Тростяна например. Ну очень черная горка
  Share with Facebook
Старий 26.01.2012, 15:17   #264 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Цитата:
Коментар від Son1c Переглянути коментар
Север Тростяна например. Ну очень черная горка
Ну всётаки не "очень черная", а просто "чёрная".
Я бы даже сказал слегка чёрная
В этом плане центр более крутой, а Юг ещё круче. И его тоже стоит называть - чёрным, без всяких "очень".
  Share with Facebook
Старий 26.01.2012, 15:29   #265 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Цитата:
Коментар від missy Переглянути коментар
перефразурую саму себя - я бы никому не советовала ПАДАТЬ неправильно (ламать плохое слово) в Славском.
Вы не то слово выделили! Падать, темболее когда учитесь, не только можно, а и НУЖО! Но только падать нужно ПРАВИЛЬНО. Потому что без этого вы, скорее всего, никогда не научитесь правильно кататься.

А падать НЕПРАВИЛЬНО нельзя не только в Славском, но и на любом другом курорте, а темболее дома, хоть на асфальте, хоть в квартире на полу!
  Share with Facebook
Старий 26.01.2012, 20:36   #266 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
2Sheridan: тростян для декого свята річ і деякі готові за нього горло перегризти. ти згадай як мене грузили після негативного посту про тростян. так шо забий, з часом самі успокояться.

ps і я впевнений що цей пост теж зараз почнуть критикувати
  Share with Facebook
:) missy + tudor
Старий 26.01.2012, 21:15   #267 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
2Sheridan: тростян для декого свята річ і деякі готові за нього горло перегризти. ти згадай як мене грузили після негативного посту про тростян. так шо забий, з часом самі успокояться.

ps і я впевнений що цей пост теж зараз почнуть критикувати
Та перестань, Антоне, впевнена, ніхто тебе критикувати не буде.

Мені, до прикладу, missy сподобалась як людина - нормально пише, розповіла історію, з якої треба робити свої висновки. Ну написала слово з помилкою, з ким не буває - підтримаю Дена, це не є той критичний варіант, коли користувач - дауніто від природи.

А на дядю Вітю (Альбертовича) не ображайтесь - він сам теж дуже часто робить помилки у словах .
  Share with Facebook
:) missy
Старий 26.01.2012, 21:17   #268 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
так я зовсім не про помилки. я про її "святість" гору тростян і всіх хто їй поклоняється
  Share with Facebook
Не согласен Rain + tudor
Старий 26.01.2012, 21:26   #269 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
так я зовсім не про помилки. я про її "святість" гору тростян і всіх хто їй поклоняється
Офф-топ.
1. Антон, є люди, які поклоняються усім продуктам компанії Apple . На фоні цього поклоніння Тростяну як специфічному творінні природи виглядає ще більш-менш нормальним явищем.
2. Аналогії з Тростяном приводити не буду, бо це вже глибокий офф-топ. Хороша гора, унікальна, з своїми "плюсами" і незаперечними "мінусами", кому не нравицця, не їдьте.
3. Я теж фанат Тростяна .
4. Заминаємо цю тему, скока можна....

"Поговорили..." (с)
  Share with Facebook
Старий 26.01.2012, 21:56   #270 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Анютка
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Atomic старенькие))
Тростян очень специфическая гора (на любителя), но тем не менее сегодня моя мама общалась с медсестрой (с Топольной) лежат там с переломами только после Бука...
У каждого своё мнение и каждый со своей стороны прав, тут спорить без полезно

P.S. Я тоже фанат Тростяна
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Славське сезон 2010 Jolie Славське 190 11.08.2010 17:44

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday0207422687 (82%)18 (17%)1 (1%)
Month125214140245802640 (63%)1382 (33%)187 (4%)