Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Ньюскул территория > Стафф > Помогите выбрать твинтипы
Стафф правильные лыжи и шмот


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.08.2012, 21:21   #311 (посилання)
Новичок
 
Аватар для snowgo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Севастополь

Снаряга: Elan Slingshot /10
Форумчане а не подскажите какие лучше для начинающего фристайлера :

Volkl Ledge 2012 Völkl Ledge (2012). Горные лыжи 2012. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы.

или

Elan Sling Shot 2010/11 2011 Elan Sling Shot vs 2012 Elan Sling Shot in Alpine Skis

Заранее спасибо )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2012, 21:44   #312 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Слинги, однозначно!

В поведении и первые и вторые хорошо для новичка, но Слинги выигрывают своей живучестью, а Лэджи, наоборот - нежные, канты летят на раз.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wissem, snowgo Не согласен karfagen
Старий 29.08.2012, 22:07   #313 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
таки да, леджи видел вообще без кантов практически))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен karfagen
Старий 30.08.2012, 15:23   #314 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для karfagen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ЛЬвів

Снаряга: Volkl Gotama 2013 186см.,Volkl Chop Stick 2012 185см.,Volkl Bridge Kona Stinky 07
Хлопці не знаю що ви там бачили, леджі одні з найміцніших паркових лиж.
В них скользяк переплюнить по міцності любу іншу фірму. І принаймі на них є гаратія мін один рік.
А то шо ви на всіх лижах по асвальті катаєте то вже ваші проблеми стирання кантів і скользяка.

Добавлено через 4 минуты

Цитата:
Коментар від snowgo Переглянути коментар
Форумчане а не подскажите какие лучше для начинающего фристайлера :

Volkl Ledge 2012 Völkl Ledge (2012). Горные лыжи 2012. SKI.Каталог: описание, тесты, отзывы.

или

Elan Sling Shot 2010/11 2011 Elan Sling Shot vs 2012 Elan Sling Shot in Alpine Skis

Заранее спасибо )
А для тебе шановний окрема відповідь. Мало того що тобі пішли на зустріч і зробили хорошу ціну, так ти ще й попросив кріплення поставити, а після того як вони службою доставки прийшли в твоє місто(сидиш на форумі і оприділяєшся точно які лижі брати) Треба було швидше думати а не мозги парити людям!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2012, 15:31   #315 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Карфаген, я уже вроде предупреждал о "торговле". И здесь и на Спортстоке. Может и не тебя, бо забаненых Фёлкопродавцов уже море. У вас там весь город этими лыжами торгует? Вынесу по маске подсети, нивапрос.

И по делу. ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ получить в компанию хоть одного настоящего сэйлса или человека, который понимает, что такое бренд, ценообразование, хотелки покупателей. С чего вы взяли, что скидка в минус 50 это лучший мотиватор? Умейте правильно подать продукт. И будете зарабатывать намного больше и цивилизованней.

Стыдно, сцуко...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2012, 15:58   #316 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для karfagen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ЛЬвів

Снаряга: Volkl Gotama 2013 186см.,Volkl Chop Stick 2012 185см.,Volkl Bridge Kona Stinky 07
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Карфаген, я уже вроде предупреждал о "торговле". И здесь и на Спортстоке. Может и не тебя, бо забаненых Фёлкопродавцов уже море. У вас там весь город этими лыжами торгует? Вынесу по маске подсети, нивапрос.

И по делу. ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ получить в компанию хоть одного настоящего сэйлса или человека, который понимает, что такое бренд, ценообразование, хотелки покупателей. С чего вы взяли, что скидка в минус 50 это лучший мотиватор? Умейте правильно подать продукт. И будете зарабатывать намного больше и цивилизованней.

Стыдно, сцуко...
Вибачай, в даній темі про торгівлю не йшлось, Це перший раз коли людина просить щоб їй продали лижі, а потім каже що передумала(ну з цим вже проїхали).

Відносно інформативного забезпечення - все у нас з цим добре, і бажання клієнтів задовільняєм по максимуму)) А скидки в -50%(такого немає) Ви хочете щоб ми собі в мінус працювали!!!
І з сервісним забезпеченням все гуд.

В нас все місто торгує бо забагато магазинів у Львові на один квадратний кілометр. Це як фішера в Ужгороді. А це так само Volkl у Львові.


Будьте адекватними, бо антиреклама це не цивілізований метод конкуренції.

А то вже замучився читати що вибирати Атоміки чи фелкл, елани чи фелкл, армада чи фелкл(і в кожному випадку лунає відповідь, беріть все лиш би не Volkl)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2012, 16:17   #317 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
karfagen
Я выразил свое мнение, основанное на реальном опыте, а не на чтении каталогов.
Я знаю живые примеры, когда канты у Volkl Volkl Ledge 2012 вылетали от лайтового джиба без участия асфальта, среди этих примеров украинские и российские райдеры.
Я также сам катал и знаю не одного человека, которые активно и нещадно катались на Elan Sling Shot 2010/11 - канты и скользяки живые.

P.S. насколько я понимаю, то в коллекции Volkl топовая модель - Wall, о них хорошие отзывы, и к кантам вопросов нет, там только топшит страдает косметически из-за острых краев сайдвола.

P.S. извини, но меня не волнует уровень твоих продаж, повторюсь, я лишь выразил свое личное мнение.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2012, 16:31   #318 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для karfagen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ЛЬвів

Снаряга: Volkl Gotama 2013 186см.,Volkl Chop Stick 2012 185см.,Volkl Bridge Kona Stinky 07
На любих лижах кант вирвати можна(лижі не винні шо райдер не докрутив або на якусь фігню напоровся)!!!

Я думаю що кожен зробить свої висновки, і дуже прошу зупинитись на написаному
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2012, 20:49   #319 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Mawrik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Самара

Снаряга: Самые быстрые лыжи
Вот решил перейти со спротцеха в парк, думаю взять себе Moment Rocker, что можете сказать про эти лыжи?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2012, 21:15   #320 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Самара? Чо ты на спротцехе делал?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Помогите выбрать перчатки F.u.CH Выбор горнолыжной одежды 255 20.12.2018 11:51
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
Установка креплений на твинтипы mikrovolt Стафф 241 28.12.2016 13:30
Помогите остановить живодерство Matou Наша жизнь вне Форума 7 18.04.2011 09:17
Детские твинтипы для девушки? Maxik Стафф 10 07.12.2009 16:35

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday0207422687 (82%)18 (17%)1 (1%)
Month125214140245802640 (63%)1382 (33%)187 (4%)