Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Выбор горнолыжной одежды > Выбор горнолыжной одежды
Выбор горнолыжной одежды куртки, костюмы, термобельё и др.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 05.11.2009, 17:40   #191 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Горсвет
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Винница

Снаряга: Elan M777, Stöckli Laser SL
Цитата:
Коментар від Pertutto Переглянути коментар
Черт, раскажите, почему то что нравится мне, стоит от 5000 и выше
Значит дорос. Кто бы что ни говорил, дорогая и технологичная одежда очень отличается в эксплуатации от разных компромисов.
Но, у каждого свое мнение, поэтому - по голове не бить...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2009, 17:45   #192 (посилання)
Человек на букву
 
Аватар для Katyata
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: K2 Superfree
Цитата:
Коментар від Горсвет Переглянути коментар
Значит дорос. Кто бы что ни говорил, дорогая и технологичная одежда очень отличается в эксплуатации от разных компромисов.
Но, у каждого свое мнение, поэтому - по голове не бить...
Согласна, но 5000 грн к примеру - это или какойто анреал бренд (если говорить об одной единице ) потому что в городе я не встречала толком таких цен... за штаны куртка - да.. пАално... а так... я не оч. пайму какие невероятные особенности должны быть у такой единицы за 5 к. )))
(ЗЫ... тоже искл. мнение )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2009, 18:40   #193 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від jaguar Переглянути коментар
Кто пользовался горнолыжной одеждой 4F (как она, стоит покупать, может лучше другую фырму взять)?
У мене про цей бренд склалося доволі непогане враження.

Очевидно, ви бачили їхні речі в магазині польського гірськолижного бренду "4F Sport Perfomance" (розташований він неподалік біля головного корпусу "Львівської політехніки", одразу ж біля магазину "Фанатік-спорт" - вул. Глибока 6) або у магазинах "Фанатік-спорт" на цій же Глибокій чи на Сихові.

Мої друзі вже 2 роки купують там спорядження (куртки, штани, термобілизну, фліси, своєму чоловікові там весь гірськолижний костюм купили, собі я ж брала костюм для фітнесу, термофутболку і термобілизну) - якість нормальна, вибір великий, ціна нижча, ніж на інші бренди. Юзали і в дощ, і в сильний мороз, і у сильний "плюс" - достойний одяг, свою ціну він повністю виправдовує.

Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
Щось вона справила на мене враження, що то десь під Брюховичами шито.
Я б не була такою категоричної стосовно фірми, речей якої я не носила, не тестувала і не прала.

Звісно, якість однозначно гірша, ніж той же чеський Hannah, Pinguin, але перепрошую, Hannah у ціні доганяє речі від Rossignol та речі від інших загальновідомих лижних брендів. Якщо говорити про більш-менш розумне співвідношення ціни та якості, яке б не лупило по гаманцю середньостатистичної людини, варіант купівлі костюма від 4F мені видається переконливим. Це принаймні краще, аніж купляти речі на "секондах" із вбитою мембраною за ціною від 300-500 грн чи купувати термобіличну Active у "Метро", яка розлізається через півсезону.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2009, 18:47   #194 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
А я про 4F ничего хорошего сказать не могу. Не носил, конечно, корпоративные права не позволяют, но мы рассматривали 4F как конкурента Крафту. Только в Украине, конечно. Поняли, что погорячились. Материалы несовременные, крой хуже, швы хуже, описания на упаковке меньше.

Джолл, не бей ногами. Спасибо
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2009, 09:57   #195 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurkis
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Rossignol Radical R9S Ti, Elan Pogo Sticks, Specialized Hardrock
А кто-то пробовал или знает что такое Ice Peak ? Щупал в магазине - приятненько и красиво. А как в експлуатации?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2009, 10:29   #196 (посилання)
Невидимка
 
Аватар для Apple
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: LINE Blend 2011, Fischer Vision Inspire V9 2009, Seba FRM Freeride, Specialized Myka HT Sport Disc
Господа, кто-нибудь где-нибудь балаклаву белого цвета видел? Дюже надо. Маякните плз.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2009, 10:32   #197 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Yurkis Переглянути коментар
А кто-то пробовал или знает что такое Ice Peak ? Щупал в магазине - приятненько и красиво. А как в експлуатации?
На жаль, ні. Я знаю бренд High Peak - це, здається, німецька контора, займається випуском наметів, рюкзаків, сумок тощо. Юзали від них намет.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2009, 12:11   #198 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Apple Переглянути коментар
Господа, кто-нибудь где-нибудь балаклаву белого цвета видел? Дюже надо. Маякните плз.
Сестричка, я бы не рекомендовал настолько сливаться со склоном на Буковеле - опасно катать в белом, честно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2009, 15:04   #199 (посилання)
Невидимка
 
Аватар для Apple
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: LINE Blend 2011, Fischer Vision Inspire V9 2009, Seba FRM Freeride, Specialized Myka HT Sport Disc
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Сестричка, я бы не рекомендовал настолько сливаться со склоном на Буковеле - опасно катать в белом, честно.
В моей биографии есть яркие пятна
Со склоном, и на Буке в том числе, не сливаюсь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2009, 20:47   #200 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Juliana.Dar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Elan Gold Magic 2009
Товарищи лыжники! Помогите, пожалуйста, разобраться с таким вопросом.
Заказала себе куртку Maui Wowie из Германии и не обратила внимание, что она для сноубордистов. К качеству и красоте претензий нет, мембрана 5000 (а шо это такое?), но поверхность шершавая, а не гладенькая, как у лыжной одежды.
Теперь вопрос: чем отличается лыжная одежда от сноубордической? Или нужно куртку вернуть назад?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 4 (учасників - 0 , гостей - 4)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Стирка горнолыжной одежды samurai Выбор горнолыжной одежды 341 07.12.2023 23:21
Ремонт горнолыжной одежды nomeaning Выбор горнолыжной одежды 47 16.12.2021 19:52

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Yesterday3107027782 (83%)16 (16%)1 (1%)
Month125104188245312647 (62%)1407 (33%)190 (4%)